PCHOME.RO

Collapse

Surpriza 5 ! TV SPORT FTA..

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 0 (0 members and 0 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Surpriza 5 ! TV SPORT FTA..

la ora 2.05 vad TV sport FTA in pachetul DIGI. Sa speram ca ramane asa. Astept confirmari..
    RadioMix www.mixcraiova.ro Muzica Dance

R a d i o P o p u l a r Muzica p o p u l a r a si de petrecere www.radio p o p u l a r.ro

Tocmai s-a terminat lokal combat. Sora l-a batut pe unu. Gala a fost in reluare..

R a d i o P o p u l a r Muzica p o p u l a r a si de petrecere www.radio p o p u l a r.ro

Comment

Re: Surpriza 5 ! TV SPORT FTA..

Originally posted by JOhNY_DJ
      la ora 2.05 vad TV sport FTA in pachetul DIGI. Sa speram ca ramane asa. Astept confirmari..
      Daca vrei confirmare ca se vede acum FTA, atunci DA, se vede FTA
      Daca va ramine FTA, stiu doar cei de la RCS.
      Poate se pregateste o rocada TV Sport-Taraf Tv in pachetul DigiTv, cred ca asta ar fi adevarata surpriza 99, care cu siguranta le-ar dubla (tripla ?) in citeva zile numarul abonatilor

Comment

nu cred ca ar sari lumea pe RCS daca ar avea manele la greu.. Eu unul astept proteveu' si le bag cablu' unde vor ei.

Comment

Acum fac teste iar. Se tot intrerup, iar HBO a disparut vreo 5 min din lista dupa care a reaparut.
          See my gorgeous spread pussy here: http://users.telenet.be/jerkoffsky/pussy.jpg

Comment

probabil ca inca nu au ajuns receiverele la toti cablisti pentru tv sport si de aceea este FTA. Intr-o saptamana maxim se va recoda sunt convins.

Comment

asa este cum a scris @stailus...

Comment

Working...
              X