PCHOME.RO

Collapse

HYUNDAI HSS 1120NA, se pot prinde si alte programe fta?

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

HYUNDAI HSS 1120NA, se pot prinde si alte programe fta?

Nu prea ma pricep la antene parabolice,si am si eu o intrebare catre cunoscatori: cu acest reciver se pot prinde si alte programe dupa alti sateliti?
    Multumesc anticipat pentru raspunsuri

citeste sectiunea dedicata receptorului Hyundai.....se pot prinde FTAuri dar sunt multe inconveniente...
    Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
    Optibox Spider HD
    HSS-7160NA (DigiTV)
    90E - 34,5V

Comment

Re: HYUNDAI HSS 1120NA, se pot prinde si alte programe fta

Originally posted by justme_yo
      Nu prea ma pricep la antene parabolice,si am si eu o intrebare catre cunoscatori: cu acest reciver se pot prinde si alte programe dupa alti sateliti?
      Multumesc anticipat pentru raspunsuri

Bineinteles se poate prinde tot ce este FTA, dar toate datele trebuie introduse manual.ATENTIE! Receptorul NU ARE Diseqc1.2, deci nu poate comanda nici un fel de motor!Rotirea pe un alt satelit trebuie sa faci cu un alt receptor, sau cu pozitioner cu telecomanda, sau pot sa folosest multifed(Diseqc1.0 are), dar in cazul; asta trebuie sa folosest o alta antena, ca cel in Kit este maj mult decat JALNICA!

Comment

@MrMxyzptlk

Retrag ce am zis. Dar sa sti ca-s genul la care-i sare tzandara un doi ... . Daca stregi postul tau il sterg si eu pe asta.

Comment

Ovex te credeam mai inteligent. Insa vine Feri si din greseal scrie in QUOTE-ul tau, iar tu vii cu vorbe tip:
          "@FANTA
          BOZGORUL SEMENEAZA CU SEMNATURA MEA CEEA CE NU AM SCRIS EU ..."
          si acum :

"Aveti grije in ce discutii intrati cu @FERI ca va EDITEAZA POSTURILE prin "Quote" ... Este un impostor nenorocit."

Nu te supara omule dar Fanta ne roaga la o atitudine civilizata, in forum, sa nu facem flaming indiferenet de sex, nationalitate si religie iar tu injuri aici pentru ca omul a gresit. Poate ca te crezi tare omule dar nu esti. Si atitudinea ta arata ca nici cap nu prea ai. Eu sunt 100% ca omul a vrut sa-ti raspunde la post dar nu a fost atent si a scris in QUOTE din greseala ... Gandeste-te inainte sa faci aici FLAMING.

Comment

Working...
          X