Surpriza

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Surpriza

In cateva zile...curand-curand....RCS va va oferi o surpriza celor ce deja sunt abonati la pachetul DigiTV.
    Nu ma fortati sa zic mai multe pentru risc sa-mi iau bataie de la nea Emil(se stie).
    Asteptati surpriza

Fanta

SURPRIZA ESTE :

HBO IN PACHETUL DE BAZA PANA LA 31.12.2005 !
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

mai bine nu ziceai nimic ... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Comment

Re: Surpriza

Originally posted by Fanta
      In cateva zile...curand-curand....RCS va va oferi o surpriza celor ce deja sunt abonati la pachetul DigiTV.
      Nu ma fortati sa zic mai multe pentru risc sa-mi iau bataie de la nea Emil(se stie).
      Asteptati surpriza
      ... sa nu zici ca baga shi BECALI TV in pachet !

Comment

Fanta nu merita sa iei putina bataie ca sa ne informezi? )))
        Macar in PM :PPP

Comment

Originally posted by MrMxyzptlk
          Fanta nu merita sa iei putina bataie ca sa ne informezi? )))
          Macar in PM :PPP

@Fanta

Promit ca am sa plang si eu ,sa te ajut sa scapi usor cu partea asta !

Multam...
          Dreambox7020 & WavefrontierT90

Cu bani poti cumpara o casa, dar nu un camin. Cu bani poti cumpara un pat, dar nu somnul linistit. Cu bani poti cumpara un ceas, dar nu si timpul ce se scurge. Cu bani poti cumpara o carte, dar niciodata cunoasterea. Cu bani poti cumpara pozitia sociala, dar nu si respectul. Cu bani poti cumpara medicamente dar nu sanatatea. Cu bani poti cumpara sex, dar nu si dragostea. Cu bani poti cumpara o asigurare, dar nu iti poti cumpara viata. Vezi tu, in viata... Banii nu sunt totul! De aceea, daca ai prea multi... Trimite-mi-i mie !

Technics...is timeless ! ! !

Comment

@Fanta

macar zi-ne la ce sa ne asteptam? la programe , la inca o frecventa, la un upgrade software sau la reduceri de preturi

prea ne-ai facut curiosi

Comment

Surpriza sa fie ce scrie pe site?

NOU ! In curand CineMAX si HBO Romania

Comment

Salut

Topic-ul devine hot si de ce nu, poate fi un fel de "wish list" for RCS-isti

Propun un fel de poll,cu cel care are cea mai apropiata de realitate estimare sa fie decorat ...RCS ghicitor (nu am gasit un alt nume apropiat temei) dar...voi ati prins ideeea ,este ?!

Deci,din respect pentru voi ,nu pot incepe primul ,asa ca...
                Dreambox7020 & WavefrontierT90

Cu bani poti cumpara o casa, dar nu un camin. Cu bani poti cumpara un pat, dar nu somnul linistit. Cu bani poti cumpara un ceas, dar nu si timpul ce se scurge. Cu bani poti cumpara o carte, dar niciodata cunoasterea. Cu bani poti cumpara pozitia sociala, dar nu si respectul. Cu bani poti cumpara medicamente dar nu sanatatea. Cu bani poti cumpara sex, dar nu si dragostea. Cu bani poti cumpara o asigurare, dar nu iti poti cumpara viata. Vezi tu, in viata... Banii nu sunt totul! De aceea, daca ai prea multi... Trimite-mi-i mie !

Technics...is timeless ! ! !

Comment

Probabil "vine puternic" MEDIAPRO...Ca altceva nu vad momentan...Asta pana in 16 februarie cand ne vom "lafai" cu HBO,CINEMAX,etc
                  1,5 m ;strong 4355 evo + lnb invacom twin 0,3 db;

Comment

Fanta face ceea ce in limbajul agentiilor de publicitate se cheama teasing advertising.

Sa speram ca e de bun augur . (Era sa ma ia gura pe dinainte si sa anunt surpriza :P)

Comment

nu poate fi o surpriza extraordinara din moment ce Fanta zice ca se adreseaza celor care utilizeaza deja digitv, asa ca...no pro

Comment

La EPG au acces si cei ce nu sunt abonati RCS...DECI,raman la convingerile anterioare...Chiar daca in sedinta CNA...BLA...BLA...BLA...
                        1,5 m ;strong 4355 evo + lnb invacom twin 0,3 db;

Comment

Cui vroiai sa se adreseze surpriza ? Macelarilor ? Contabilelor sau vânătorilor ?

Evident că abonatilor digitv .

Comment

celor care DEJA sunt clienti rcs...si nu celor care,
                            de exemplu asteapta si oferta focus ca sa aleaga...
                            si deci, zic eu, nu este vorba de pro tv

Comment

Comment

Working...
                              X