Probleme SmartCard Samsung

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Probleme SmartCard Samsung

De ceva timp, un televizor samsung UE32J4100 nu mai recunoaste cardul RDS. Ce-i de facut?

Reseteaza la valorile de fabrica televizorul.

Comment

Am facut si asta, degeaba.

Comment

Sa inteleg că funcționează Ón alt tv și Ón Samsung, nu ?
        Telekom Romania - Consultant vanzari ! OFERTE Personalizate -FTTx, xDSL, NON-FTTx, PORTARE !
        Ech Recep - DM800SE, TRIAX, DM3800, DTH - TELEKOM, DIGI, FocusSat, Akta , GSM - Telekom, DIGI ,Vodafone !

Comment

Salut, ai incercat card+cam, in alt tv, sa nu fie defect, incearca sa-l schimbi cu altul la rds sau poate ti-l pot verifica ei, am patit la tv-urile samsung sa nu mai recunoasca cam-ul, iar dupa o perioada sa-si revina, la altul a trebuit sa sun la samsung iar cei de acolo mi-au dat alt soft, dupa schimbare a fost totul ok .
          Dm800se,Vu+Duo2

Comment

Originally posted by Militianu View Post
            Sa inteleg că funcționează Ón alt tv și Ón Samsung, nu ?
            Functioneaza in alt tv, Samsung sau alta marca.

Comment

Ai incercat sa scoti si sa reintroduci subansamblul CI+ din mufa de conectare din spatele TV-ului? Daca da sper sa nu fie vorba de o defectiune pe placa de baza a TV-ului.

Comment

Zici ca smart cardul le omoara, asa a patit tata cu un cam de la mine, ci+ fail..

Comment

Rezolvat, am facut update de soft la indicatiile celor de la Samsung.

Comment

Working...
                  X