PCHOME.RO

Collapse

NE DORIM SECTIUNE NOUA ??

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

NE DORIM SECTIUNE NOUA ??

Dragi mei !

In acest moment numar cel putin 11 Threaduri pe RDI ROMANA in legatura cu subiectul DTH ! ...destul de multe dupa parerea mea !

Prin urmare as dori sprijinul pentru cererea publica unei noi sectiunii dedicata acestui subiect . Spun publica deoarece acest lucru a mai fost discutat pe Moderators Only insa pana in prezent nu a atras atentia si prin urmare nu a venit nici o reactie din partea lui @Fanta !

In concluzie ma intreb daca nu cumva acest subiect de exploatare maxima in prezent nu isi merita o sectiune separata ?

Daca si voi santeti de aceeasi parere va rog frumos sa ma sustineti !

PS: @KB poate aplici un STIKY acestui THREAD !

MERSI !

Excelenta idee.Sectiunea sa cuprinda toate platformele digitale romanesti care sunt in curs de aparitie.

Comment

In caz ca astfel administratorii considera ca sunt prea multe sectiuni propun comasarea sectiunilor alocate pentru discutii despre sisteme de codare, unde activitatea este mai redusa.Astfel ar putea scadea numarul acestora la 3:
      1.******-Betacrypt,Mediaguard
      2.Viacces,Nagravision
      3.Conax,Cryptoworks

Comment

Si eu cred ca ar trebui creata o sectiune pe tema dth.

Comment

DTH Television - Totoul despre DigiTV, FocusSat, Premiere etc...

Eu zic ca ar trebuii sa facem generalist, nu numai exclusiv despre DTH Romania ... Dar oricum sunt intre primii suporteri a acestui forum ...

Comment

Apa de ploaie adica trecatoare acum este de actoalitate dar maine se vor uita
            Parerea mea de pici nu o loati in nume de rau
            Modified Original Smart Cards N3!Pentru clone,pentru piraterie,orice fara bani

Comment

@piciul
              Piciule permite-mi sa te contrazic: acum au loc bataliile pentru cucerirea Romaniei si Europei, (le tin pumnii baietilor de la MIRO SAT) si pentru ca va fi cel mai vizionat, va fi si cel mai discutat pachet digital pentru romanii de peste tot si deci si de la RDI. Ideea de-a concentra informatia prin construirea unei sectiuni ar trebui sa devina realitate.
              Radulescu

Comment

De acord !
                SHALOM

Comment

eu zic ca merita... mai ales ca astazi apar zece dth-uri maine dispar noua mai pun programe in pachet... scot si mai multe... se maresc preturile, se schimba frecventele... se sparge pachetul se schimba sistemul de codare... Da! Cred ca avem despre ce discuta.

Comment

excelenta idee dth ro
                    fantaaaaaaaaaaaaaaaa

Comment

Absolut de acord. E "musai" . baFTA
                      See my gorgeous spread pussy here: http://users.telenet.be/jerkoffsky/pussy.jpg

Comment

... cind o sa apara shi celalalt pachet romanesc, FOCUS SAT, o sa aiba si el sectziune separata ?
                        ... sau sectziunea de aici se va transforma in "TV SAT Romania" ... ?

Bafta,

Comment

DTH nu e destul de generic

Comment

Pentru Focus cred ca e suficient acest topic.Auzi ? sectiune pt focus ?
                            Focus = 2500 ABONATI
                            Max TV = 1500 ABONATI
                            Digi TV = 85.000 ABONATI
                            Date oficiale la 1.08.2005

===================
                            Digi TV = 140.000
                            La 1.11.2006

Comment

Originally posted by dirtyfreddie13
                              DTH nu e destul de generic
                              Pentru mine DTH inseamna http://www.dth-romania.ro/
                              Iar FOCUS Sat: http://www.focussat.ro/

Bafta,

Comment

Working...
                              X