Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

Digi TV Satelit [Powered by RCS&RDS]

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by amandigi View Post
    A disparut si CNN. TVR3-ul chiar nu inteleg de ce au scos.
    te uitai pe CNN si Tvr 3? hai CNN poate..dar tvr 3?

Comment

gsp

Revine G.S.P si Antena 2

Comment

Originally posted by sylviu View Post
        Revine G.S.P si Antena 2
        GSP este deja pe analog/digital...Antena 2 este doar pe digital.

Comment

Originally posted by sylviu View Post
          Revine G.S.P si Antena 2
          nu, must carry nu se aplica la Digi TV Satelit
          Digi Mobil 4G !

Comment

hai sa-ti explic !

pe cablu tv RCS le-a introdus pentru ca au fost obligati de principiul must carry si de o instanta judecatoreasca !

pe DTH, aka Digi TV Satelit nu se aplica must-carry, asa ca nu poate obliga nimeni RCS sa introduca aceste canale si pe Digi Tv !

iar cum RCS nu are nici cea mai mica intentie sa bage aceste 2 canale in grila poti sa tragi si singur o concluzie
            Digi Mobil 4G !

Comment

Originally posted by sotchi
              mai prietenas ce pana mea ai cu antena 2 si gsp de zici tu ca nu vor fi la dth .
              Ce draq să vezi la GSP ? acum citeva zile adica ultima dată cind m-am uitat la ei,dădeau in reluare interviurile de după meciul Steaua-petrolul cind a intrat besmeticul ala pe stadion ...

Comment

eu am vazut reluari din vara lui 2011, iti dai seama cat de patetici sunt cei de la GSP
                Digi Mobil 4G !

Comment

Originally posted by catalinman View Post
                  hai sa-ti explic !

pe cablu tv RCS le-a introdus pentru ca au fost obligati de principiul must carry si de o instanta judecatoreasca !

pe DTH, aka Digi TV Satelit nu se aplica must-carry, asa ca nu poate obliga nimeni RCS sa introduca aceste canale si pe Digi Tv !

iar cum RCS nu are nici cea mai mica intentie sa bage aceste 2 canale in grila poti sa tragi si singur o concluzie
                  Asta e o mare timpenie a legii.Ar trebui ca pe operatori sa ii oblige sa aiba must-carry in toate mediile de transmisii,ca de aia se dau licente de emisie fie cablu,terestru,satelit etc. si se ocupa benzi de frecventa aiurea,in loc sa ii lase pe altii mai buni care pot face asta.Si asta pentru ca sa fie in cistig consumatorul nu sa indure jocuri si interese mizerabile.
                  DM 500S,Hyundai Digicablu,Humax DIGI C HD,Diablo CAM,VU+ UNO,HH DM3800s,Triax TDA110,Inverto single black

Comment

ori youtube, ori gsp...tot dracul ala e. numai preluarid e pe youtube au
                    5W-4W-3,1E-5E-9E-10E-13E-16E-19.2E-39E-42E-45E-46E-52E

Digi Cablu/Digi Satelit Extra complet/Tivusat/UPC Optim HD
                    ATX-91 + LNA177
                    Yagi 3elemente vertical + dipol deschis orizontal @10m 87.5-108.0 FM
                    My Youtube channel

Comment

digisport 1 "striga" s.o.s

Comment

sunt f,suparat pe digi.merci digi pt.meci

Comment

Originally posted by catalinman View Post
                          hai sa-ti explic !

SI PUI PARIU CA I VA OBLIGA DE AZI AM INTRAT IN GREVA SI NU MA VOI OPRII DIN PROTESTAT PANA CEI DIN CONSILIU DE ADMINISTRATIE VOR LUA DECIZII SI PT DTH CA NOI ANTENARII LCARE PLATIM NU SUNTEM PIELEA PULIIII.
                          focus sat ,digi tv si romtelecom dth .

Comment

succes cu greva
                            Digi Mobil 4G !

Comment

Originally posted by sotchi View Post
                              SI PUI PARIU CA I VA OBLIGA DE AZI AM INTRAT IN GREVA SI NU MA VOI OPRII DIN PROTESTAT PANA CEI DIN CONSILIU DE ADMINISTRATIE VOR LUA DECIZII SI PT DTH CA NOI ANTENARII LCARE PLATIM NU SUNTEM PIELEA PULIIII.
                              Eu mai patesc pana pot sa reziliez cu ei. Am doua abonamente, conserve cumparate, pachete extracomplet + HBO& Cinemax. O conserva are deja noul soft(zace in debara) si cea fara soft e in salon. P-aia o las pana pot sa reziliez.Intre timp mi-a luat un card focus, si un Clarke Tech 3100HD cu cam conax si n-am nicio problema.
                              5W-4W-3,1E-5E-9E-10E-13E-16E-19.2E-39E-42E-45E-46E-52E

Digi Cablu/Digi Satelit Extra complet/Tivusat/UPC Optim HD
                              ATX-91 + LNA177
                              Yagi 3elemente vertical + dipol deschis orizontal @10m 87.5-108.0 FM
                              My Youtube channel

Comment

Hai sa nu mai aberam cu greve si prostii de astea de aratat pisica . Nu iti convine ceva : reziliezi : asa face un om inteligent .

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
                                THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
                                X