PCHOME.RO

Collapse

cartela focus

Collapse
Your contribution will be used to pay for our hosting service.
Thank you for your considering contributing!
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Da . Focussat distribuie acum o revizie de cartele conax care nu pot fi citite decat cu receptoare dedicate . In receptoarele cu linux nu merg citite cu cccam , doar cu oscam .

Comment

Nu se mai dau numai cartele.

Comment

Originally posted by onutd View Post
        Cartela de F0*US nu NU se da fara echipament si contract de catre niciu dealer, indiferent ce le spui. Poti cumpara doar „la negru” si din ce am vazut pe aici se vand intre 70-120 lei fara receptor.
        Stii tu cartele la acest pret? Eu sub 300=325 lei nu am gasit (numai cartela)

Comment

Cauta la publicitate ca au tot fost de vanzare acum cateva luni. De exemplu aici

Comment

Originally posted by nilf40f View Post
            Nu se mai dau numai cartele.
            merg astea noi in Oscam ? sau doar in receptorul lor ?
            Cand esti mort , nu stii ca esti mort . E greu doar pentru ceilalti !
            La fel si cand esti prost ...
            __________________________________________________ _____________________________________________

Comment

Se zvoneste ca are merge in oscam sau mgcamd+sbox (v 0.5.2.1)

Comment

Cardurile noi de Focussat din aparatele noi Hd (Co3600 ) merg (inca) in orice cititor card Conax CAS 7. Pe viitor , nu se stie. Imperecherea se face doar dinspre receptor spre card (in receiverul Focussat, nu poate fi pus nici un alt card decat cel cu care a venit receptorul).

Comment

Am gasit la cineva un card rosu nefolosit de ceva ani de zile. Ma poate ajuta cineva sa verific daca mai e valabil? Ca sa nu-l cumpar degeaba... Multumesc

Comment

spunei sa ti-l incarce o luna cu pachetul familia si daca este ok ii dai si contravaloarea abonamentului

Comment

Asta stiam si eu, dar nu se poate folosi metoda reincarcarii

Comment

Stie cineva daca mai merg noile cartele focussat(conax) in oscam? Multumesc

Comment

Buna ziua, am un card focus care sa stricat acum vreo 10 ani (nu-l mai vede niciun aparat, nici macar cel cu care a fost imperecheat cardul), am si aparatul, dar nu l-am mai folosit, am trecut intre timp pe la digi, dolce, etc...
                          Se mai poate inlocuii cardul defect cu altul?

Comment

Să înțeleg că nu ai predat echipamentele de 10 ani și abonamentul a fost reziliat fara predarea echipamentelor, iar acum vrei sa activezi din nou acel abonament?
                            Telekom Romania - Consultant vanzari ! OFERTE Personalizate -FTTx, xDSL, NON-FTTx, PORTARE !
                            Ech Recep - DM800SE, TRIAX, DM3800, DTH - TELEKOM, DIGI, FocusSat, Akta , GSM - Telekom, DIGI ,Vodafone !

Comment

Nu eram in perioada contractuala cand Sa Stricat Cartela, am folosit-o vreo 3-4 ani, deci contractul era expirat oricum.
                              Am stat la telefon atunci in perioada aia sa rezolv problema in legatura cu cartela defecta de mi sa urat, vreo 3 zile am incercat sa dau de cineva la tel, m-am suparat si am trecut la gigi si uite asa a ramas aparatul undeva prin debara cu cartela defecta pana zilele astea.

Comment

Cu siguranță contractul este reziliat și smartcardul scos din uz, asa că singura opțiune este un nou contract.
                                Telekom Romania - Consultant vanzari ! OFERTE Personalizate -FTTx, xDSL, NON-FTTx, PORTARE !
                                Ech Recep - DM800SE, TRIAX, DM3800, DTH - TELEKOM, DIGI, FocusSat, Akta , GSM - Telekom, DIGI ,Vodafone !

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
                                Thank you for your considering contributing!

Working...
                                X