Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

C sor cserebere?

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by Marczilla27 View Post
    akivel cseréltem jelezzen visszafelém hogy minden oké e! Ha nem akkor javítok rajta ha olyan jellegü.
    Szia,

most már jó, tudtam kapcsolódni és ahogy látom Te is hozzám.

Üdv,
    BB

Comment

Originally posted by bad.boy View Post
      Szia,

most már jó, tudtam kapcsolódni és ahogy látom Te is hozzám.

Üdv,
      BB
      Igen, felém is minden ok! Aki akar csatlakozni akkor az jelezzen! jöhet nyugodtan bármi!

Comment

hali írj emailt és lesz csere!
        Sziasztok neharagudjatok hogy nem válaszoltam az üzenetekre! Nemvoltam itthon, nem volt netem sem, most válaszoltam az emaileknek. aki akar akkor cseréljen velem! Válaszolok segítek osztunk osztunk!

Comment

Hali Barnes
          írj emailt mégegyszer a [email protected] címemre, lehet hogy nem mindenkinél jó, ha most sem kapom meg, adok egy másik emailest.

Comment

kérdés

Látom többen is használtok ubuntu szervert. Nem tudna valaki nekem segiteni. Van egy régi Optibox Prima beltérim, aminél csak akkor megy a megosztás ha csaktlakoztatom a pc COM portjáraegy null modem kábellel. Ez a windows-al ment is rendesen, de az ubuntu egyáltalán nem ismeri fel a COM portokat. Tud valaki erre bármilyen megoldást?

Comment

Hali Barnes
              írj emailt mégegyszer a [email protected] címemre, lehet hogy nem mindenkinél jó, ha most sem kapom meg, adok egy másik emailest.
              Szia !

Irtam, de sajnos semmi valasz nem erkezett ra.
              Antena 1,3 cm dipol si 90 cm 2x offset de la RCS x3 , LNB Strong, Vector, Digi TV de la RCS x3 , Sky Star 2 rev 2.6, pozitioner strong cu motor digipower HH Diseq 1.2 ; Dreambox 7020, Optibox , Echosmart 790 , Echosmart 791, Nokia Dbox 1

Comment

csere

Engem Digi tv Hu érdekelne. Cserébe van UPC lokálban és ugy 40-45 kártya hop1-ben.

Comment

gg

Originally posted by MCsaba View Post
                  Engem Digi tv Hu érdekelne. Cserébe van UPC lokálban és ugy 40-45 kártya hop1-ben.

Hali mindenki! Aki esetleg küldött nekem emailt ne haragudjon hogy nem válaszoltam, érdekes hogy a gmail.hu nem mindenkinek a levelét képes fogaddni, csinálok egy freemailes címet talán az jó lesz. csak most én sem nagyon érek rá gépközelben lenni, egy kis időt kérek és foglalkozok a dologgal.

Comment

gmail.com

Csak egy gyors tipp ha nem csak elirtad azt a gmail.hu-t, inkább a gmail.com-on csinálj egy mailbox-ot, azzal nem szokott probléma lenni hogy nem ér célba a levél, max a spam mappába kerül, de célbaér.

Comment

email

Originally posted by bad.boy View Post
                      Csak egy gyors tipp ha nem csak elirtad azt a gmail.hu-t, inkább a gmail.com-on csinálj egy mailbox-ot, azzal nem szokott probléma lenni hogy nem ér célba a levél, max a spam mappába kerül, de célbaér.
                      NA vagyok, nem nem. Létezik már gmail.hu azaz magyar változata is a gmailnak, de mindegy csináltam egy másik email címet. a freemailen, erre kéne leveleket küldeni.

probáljátok meg ezt, ha nem sikerül tényleg nem tudom.
                      [email protected] ez az új email címem...

Comment

Originally posted by MCsaba View Post
                        Látom többen is használtok ubuntu szervert. Nem tudna valaki nekem segiteni. Van egy régi Optibox Prima beltérim, aminél csak akkor megy a megosztás ha csaktlakoztatom a pc COM portjáraegy null modem kábellel. Ez a windows-al ment is rendesen, de az ubuntu egyáltalán nem ismeri fel a COM portokat. Tud valaki erre bármilyen megoldást?
                        Használj oscamot és a config résznél a serial-ban add meg:
                        felasználóné[email protected]/dev/ttyS0:115200?delay=1&timeout=300, ha csak egy soros portod van.

Comment

Originally posted by dino766 View Post
                          Használj oscamot és a config résznél a serial-ban add meg:
                          felasználóné[email protected]/dev/ttyS0:115200?delay=1&timeout=300, ha csak egy soros portod van.
                          Köszi a választ. Igaz sokat nem érettem belőle, mert nem igazán használtam oscam-ot. Azóta megoldottam egy Windows Server 2003-al, azon hibátlanul fut a cccam.

Comment

milyen kartyad van ?

Sziasztok! Cccam Partnereket keresek! CSerébe adnám amim van! minden jöhet! ubuntu szerverem van cccammal konfigolva, adsl nettel nonstopp megy! aki szívesen cserélne velem sort, akkor írjon itt vagy pmben

Comment

Sziasztok. En vennek valakitol egy vonalat.Ajanlatokat varok privat uzenetben.
                              Antena 1.1, 62E--30W, motor H-h, Dreambox 7000

Comment

Sziasztok kártyám nincs, gazdaság hiányában, de még mindig jó lenne néhány csere bere, akit érdekel még és jár ide, akkor a freemailes email címemre írjon, a gmail.hun valamiért nem kapok meg minden emailt.
                                új email címem [email protected]

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
                                THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
                                X