Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

Új szoftverek a Digi TV beltéri egységeire!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Új szoftverek a Digi TV beltéri egységeire!

Új szoftverek a Digi TV beltéri egységeihez:

- péntektől a HSS-5180NA típushoz letölthető az 1.24-es verzió. Pár az előző típusban levő bug kivan javítva. A 12527 H-n 30 másodperces Stand By állapot után bekapcsolva a készüléket letölthető.
    - Tegnaptól a HSS-5160 is új szoftververziót kapott, a 2.16 a legújabb. Letöltése a régi helyéről, a Minimax HU-n a beltéri egység frontpanelén a CH + és - egyidejű lenyomásával indítható.

Mindkét esetben az új szoftver letöltésével megszűnik a FTA adók vételének a lehetősége, mivelhogy ezek egy szolgáltatónak dedikált beltéri egységek, ugyanakkor a nyelv kiválasztása után a következő lépésben a megfelelő ország csatornalistáját kell kiválasztani, csakis azokat a csatornákat fogja bekeresni, amelyek ott a kereskedelmi ajánlatban szerepelnek.
    Day by day - opiniile mele
    "Never argue with idiots. People can confuse you with them."
    ---------------------------------------------------------
    DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al +
    Moteck DigiPower SG-2100
    (53°E - -30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF

kérdés

Az új softal nem lehet többet manuálisan beszkenelni a Thoron müködő csatornákat? Hasonloan a dolce riciverhez ahol csak a dolce-s csatornák müködnek

Comment

szoft

Olyan hireket hallani, hogy augusztus 1-tol a dili-hez is jon az uj parositas akarcsak a Dolce-nel....ezert jonnek az uj szoftok....ezt gondolom tudja mindenki h mit jelent!?!

Comment

Jöjjön aminek jönnie kell...

Comment

Originally posted by selod View Post
          Olyan hireket hallani, hogy augusztus 1-tol a dili-hez is jon az uj parositas akarcsak a Dolce-nel....ezert jonnek az uj szoftok....ezt gondolom tudja mindenki h mit jelent!?!
          Ez mit jelent?Megszünik az osztogatás?

Comment

Originally posted by zottya View Post
            Igen, arra céloz selod koléga

Comment

Originally posted by [email protected] View Post
              Új szoftverek a Digi TV beltéri egységeihez:

- péntektől a HSS-5180NA típushoz letölthető az 1.24-es verzió. Pár az előző típusban levő bug kivan javítva. A 12527 H-n 30 másodperces Stand By állapot után bekapcsolva a készüléket letölthető.
              - Tegnaptól a HSS-5160 is új szoftververziót kapott, a 2.16 a legújabb. Letöltése a régi helyéről, a Minimax HU-n a beltéri egység frontpanelén a CH + és - egyidejű lenyomásával indítható.

Mindkét esetben az új szoftver letöltésével megszűnik a FTA adók vételének a lehetősége, mivelhogy ezek egy szolgáltatónak dedikált beltéri egységek, ugyanakkor a nyelv kiválasztása után a következő lépésben a megfelelő ország csatornalistáját kell kiválasztani, csakis azokat a csatornákat fogja bekeresni, amelyek ott a kereskedelmi ajánlatban szerepelnek.
              nekem a regi tipusu hss 1160 na belterim van tobbszor probaltam frissiteni ,de nem sikerult a volt antena3 frekvenciajan ,mind a 1.31 verziot tolti le ami a regi .valaki tugya miert nem tudom letolteni az uj softot
              hunorel:lightbulb::geek:

Comment

Originally posted by hunor80 View Post
                nekem a regi tipusu hss 1160 na belterim van tobbszor probaltam frissiteni ,de nem sikerult a volt antena3 frekvenciajan ,mind a 1.31 verziot tolti le ami a regi .valaki tugya miert nem tudom letolteni az uj softot
                Meg nincs ujabb....
                Day by day - opiniile mele
                "Never argue with idiots. People can confuse you with them."
                ---------------------------------------------------------
                DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al +
                Moteck DigiPower SG-2100
                (53°E - -30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF

Comment

Digi

Originally posted by zottya View Post
                  Sajnos ugy nez ki egyelore h sotet lesz akar a dolcenel!Uj szoft, uj parositas ami eszrevehetetlen lesz es sorba elfeketednek a digis adok....Nekem egyelore valahogy hihetetlennek tunik, de olyan gyerek mondta aki regi ismeros es a sajat fulevel hallotta....a Marosvasarhely-i Rcs&Rds fonoketol....remelem nagyon h csak remhir...
                  Ami viszont igaz h a digis nagyfonok mindent maganak akar s gondolom ezert ragaszkodik az AntiSharing megoldashoz....
                  selod
                  Last edited by selod; 26 April 2012, 19:33.

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
                  THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
                  X