PCHOME.RO

Collapse

Romania vs. ALLSTARS pe SPORT TV, CABO!!!

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Romania vs. ALLSTARS pe SPORT TV, CABO!!!

ROMANIA - ALLSTARS poate fi urmarit si pe SPORT TV din pachetul CABO, HISPASAT 30 West, Nagravision, MECM, incepand cu ora 21.00, ora Romaniei.

Have a good time!

ovex

@ovex
    Exista si o sectiune sport in acest forum ...

http://www.********.com/f2/viewtopic.php?t=18897

Comment

unde se vorbeste de doua zile despre asta...

Comment

Se va muta in 25 de minute!

ovex

Comment

de ce nu-l stergi

Comment

Frumos meci ... Am sa ma duc in Portugalia la scos de sfeclah ca sa vad pe viitor meciurile Nationalei de Fotbal a Romaniei.

Inca o data: RUSINE REGIMULUI BOLSEVIC-STALISNIT-COMUNIST DIN TELEVIZIUNEA ROMANA PENTRU CODAREA UNUI MECI DE CARITATE (numai niste idioti si timpiti pot face asa ceva).

Probabil ca sponsorii de pe banere n-au platit suficient sa se vada si in Europa.

Daca in Romania va mai fi o Revolutie in direct la TVR, precum cea din '89, or s-o codeze in POWER VU.

Niste jeguri ...

ovex

Comment

Concord 100% cu ovex...

Comment

Parerea mea ca aceasta seara a campionilor a fost o susanea tipic romaneasca.Fac italieni un meci intre echipele lui Schumacher si cantaretilor de o mie de ori mai reusit.
                La pomul laudat sa nu te duci cu sacul.

Comment

Am vazut si eu o faza din meci repetata de nenumarate ori la stiri...era una cu Hagi. Daca aia a fos ce-a mai tare din meci atunci nu-mi pare rau ca nu l-am vizionat.

Comment

Working...
                  X