PCHOME.RO

Collapse

ce fatza de bou are stoica de la steaua

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

ce fatza de bou are stoica de la steaua

Eu unul daca l-ash avea in fatza ,asha i-ash trage una sa ai sara ochelarii aia de rick hunter,ca mai mare prost ca el nu sa fatat inca,cum de tzine becali in ograda asha specii de animale ca asta nu shtiu!

Cum ii turcul si pistolul...
    Salut Prieteni!

Comment

cine se aseamana se aduna....

hai steaua...........

Comment

Re: ce fatza de bou are stoica de la steaua

Originally posted by francezul
        Eu unul daca l-ash avea in fatza ,asha i-ash trage una sa ai sara ochelarii aia de rick hunter,ca mai mare prost ca el nu sa fatat inca,cum de tzine becali in ograda asha specii de animale ca asta nu shtiu!
        Si eu sunt de acord cu tine, n'are nici fata si nici joc de fotbalist adevarat!
        Am insa o propunere, pentru toti cei ce posteaza la aceasta sectiune a forumului, sa ne concentram asupra semnalarii transmisiunilor sportive, canale tv, feeduri, etc ... nu de alta dar discutia ar putea degenera si ar fi pacat! Exista suficiente forumuri tematice unde fanii diferitelor echipe si jucatori se "balacaresc" din chestii din astea, "ce fata de bou are x..."

Cu speranta ca nu am suparat pe nimeni,
        sa auzim numai vesti bune despre cat mai multe transmisiuni sportive!
        JAR DIN MAYOTTE

Comment

dupa ce am discutat de GB (becali) putem sa ridem si de stoica putin...

Comment

Mai, mai lasatzi afirmatziile, ca mai sunt UNII stelishti shi se iau de voi...

Oricum, fotbalul in ROMANIA inseamna STEAUA, asha ca cu, cu buni, rai , proshti sau buni,

HAI STEAUA !

Comment

@webman
              exagerezi.................

Comment

Nu exagereaza deloc!
                Chiar asa este! Ce este rau la Steaua se reflecta la nationala!

HAI AI NOSTRI!

Comment

inseamna ca cea mai bogata echipa e si cea mai buna
                  normal daca cumpara tot ce e mai bun de la altii !
                  sa-si creasca si ei jucatori lor si atunci mai vorbim.........
                  si jucatorii stelei de la nationala nu sint de fapt ai lor (vostri)....
                  asa ca mai calm.........

Comment

Steaua Forever

De ce nu spuneti asta cu crescutul jucatorilor unor cluburi ca Real Madrid, Chelsea, etc. Cred ca ar fi mult mai nimerit!

Multa bafta!
                    Scrie-ti gandurile pe blogulubogdan.wordpress.com

Comment

hopa apar stelistii
                      nu se plinge nimeni de nimic dar cind spuneti ca "tot fotbalul din romania e steaua" mi se face parul maciuca.............

Comment

Steaua Forever

Nu spune nimeni "tot fotbalul din romania e steaua" deoarece toti stelistii sper ca suntem constienti de nevoia de existenta a concurentei care ne face sa dorim sa devenim mai buni.
                        Ceea ce putem zice cu siguranta : Steaua e cea mai frumoasa pagina a fotbalului romanesc si aici nu prea are nimeni cu ce sa ne contrazica.

Multa bafta!
                        Scrie-ti gandurile pe blogulubogdan.wordpress.com

Comment

Stau shi ma intreb citzi dintre VOI au trait cele mai frumoase clipe al fotbalului romanesc acum 18 ani ?

Shtiu ca nu avetzi cum sa NEGATZI asta.....

Comment

Working...
                          X