Programul meciurilor de calificare la CM 2006

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Programul meciurilor de calificare la CM 2006

    Programul meciurilor de calificare la CM 2006:

    Clasament la zi :

    Olanda 10 9 1 0 25-3 28
    Cehia 10 9 0 9 32-10 24
    Romania 11 7 1 3 19-10 22
    Finlanda 10 5 1 4 21-15 13
    Macedonia 11 1 3 7 8-23 6
    Armenia 11 1 2 8 9-23 5
    Andorra 11 1 2 8 4-31 5


    18 august 2004 :
    Romania-Finlanda : 2-1
    Macedonia-Armenia : 3-0

    4 septembrie 2004 :
    Romania-Macedonia : 2-1
    Finlanda-Andorra : 3-0

    8 septembrie 2004 :
    Andorra-Romania
    : 1-5
    Armenia-Finlanda : 0-2
    Olanda - Cehia : 2-0

    9 octombrie 2004 :
    Cehia-Romania : 1-0
    Macedonia-Olanda : 2-2
    Finlanda-Armenia : 3-1

    13 octombrie 2004 :
    Andorra-Macedonia : 1-0
    Armenia-Cehia : 0-3
    Olanda-Finlanda : 3-1

    17 noiembrie 2004 :
    Armenia-Romania : 1-1
    Macedonia-Cehia : 0-2
    Andorra-Olanda : 0-3

    9 februarie 2005 :
    Macedonia-Andorra : 0-0

    26 martie 2005 :
    Romania-Olanda : 0-2
    Cehia-Finlanda : 4-3
    Armenia-Andorra : 2-1

    30 martie 2005 :
    Macedonia-Romania : 1-2
    Olanda-Armenia : 2-0
    Andorra-Cehia : 0-4

    4 iunie 2005:
    Olanda-Romania : 2-0
    Armenia-Macedonia : 0-0
    Cehia-Andorra : 8-1

    8 iunie 2005 :
    Romania-Armenia : 3-0
    Finlanda-Olanda : 0-4
    Cehia-Macedonia : 6-1

    17 august 2005 :
    Romania-Andorra : 2-0
    Macedonia-Finlanda : 0-3

    3 septembrie 2005 :
    Romania-Cehia : 2-0
    Armenia-Olanda : 0-1
    Andorra-Finlanda : 0-0

    7 septembrie 2005 :
    Olanda-Andorra : 4-0
    Cehia-Armenia : 4-1
    Finlanda-Macedonia : 5-1

    8 octombrie 2005 : Finlanda-Romania, Cehia-Olanda, Macedonia, Armenia si Andorra stau.

    12 octombrie 2005 : Finlanda-Cehia, Olanda-Macedonia, Andorra-Armenia. Romania sta.

    Programul oficial :

    http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/...PRLCTrpn1stSG1

    #2
    12 octombrie 2005
    Finlanda-Cehia, ora 18:30 : TVR 2, Premiere Sport (conferinta), YLE TV 2
    Olanda-Macedonia, ora 20:30 : Polsat Sport, MKTV Sat, SBS 6
    Andora-Armenia, ora 17 : Armenia 1

    Comment


      #3


      Tin sa-i multumesc lui @loko pentru ca s-a ocupat de acest topic
      si l-a actualizat si sper ca o va face si la urmatoarea campanie de
      calificare(sau necalificare ) !
      Daca ai chef si timp ai putea sa te ocupi de topicul deschis de @irishman
      cu jocurile echipelor romanesti calificate in grupele cupei UEFA!
      @irishman a postat un screenshot superb !

      http://www.********.com/f2/viewtopic.php?t=48269

      Comment



      Working...
      X