PCHOME.RO

Collapse

azi (06.01) mult fotbal italian si ...chivu

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

azi (06.01) mult fotbal italian si ...chivu

la ora 16 etapa iar la 21.30 roma-milan
    derby cu chivu in teren

Poate stii si un feed pentru unul dintre meciurile de la ora 16.00!?

JAR
    JAR DIN MAYOTTE

Comment

Fotbal italian FTA este mai nou pe Armenia Tv (16 est), cred ca pid-urile trebuie introduse manual. Aseara s-a transmis Parma-Inter, iar diseara va fi Lecce-Bologna.

Comment

Pt. cei ce pot decoda 4:2:2, Perugia-Roma in feed pe 5 vest, 11669 V, 11717 :

http://www.sat-benelux.nl/forum/viewtopic.php?t=34517

Comment

Marti am incercat TV Armenia, am intodus manual pidurile si tot nu am vazut nimic! Stie cineva feedurile pentru spanioli!? Multifutbolul de la 18.00 este excelent. Saptamana trecuta au functionat feedurile de la Loko!

JAR
          JAR DIN MAYOTTE

Comment

Originally posted by oradeajar
            Marti am incercat TV Armenia, am intodus manual pidurile si tot nu am vazut nimic! Stie cineva feedurile pentru spanioli!? Multifutbolul de la 18.00 este excelent. Saptamana trecuta au functionat feedurile de la Loko!

JAR
            Datele actuale pt. TV Armenia le gasesti la Lyngsat, aseara a fost in orice caz Parma-Inter FTA.

Pt. spanioli, si azi sint pe frecventa obisnuita pe 7 est, vezi aici :

http://www.sat-benelux.nl/forum/viewtopic.php?t=34408

Comment

Perugia-Roma FTA pe Armenia Tv !

Comment

Dupa ce-au transmis meciul de dupa-masa, Armenia TV nu au mai transmis Lecce-Bologna. Acest meci a fost in schimb transmis FTA pe Hotbird, pe canalul Tamil Ozhi, 10723 H, 29900, 3/4 ! De urmarit !

Comment

Roma-Sampdoria este FTA pe Hotbird, pe canalul Tamil Ozhi (aparae cu numele Trendsports mai nou), 10723 H, 29900, 3/4 !
                  Toata etapa italiana de azi (a fost si duminica trecuta de altfel) este live si FTA (teleconferinta) pe Sky Promo, Hotbird, 12418 V, 27500, APID = 104, VPID = 166, PCRPID = 166 !

Comment

Din pacate, Sky Italia a "taiat" la pauza transmisia FTA a etapei in conferinta ...

Comment

Iar azi a "disparut" si feedul Tamil Ozhi/ Trendsports...
                      Pentru campionatul italian mai ramine FTA doar Armenia TV pe 16 est, dar mai nou emit fara SID si schimba foarte des PID-urile (ultimele erau VPID=3617, APID=3633), asa ca nu poate fi gasit la o cautare "normala". Daca are cineva un receiver care poate scana PID-uri, va rog treceti aici valorile actuale pt. Armenia TV.
                      Armenia TV va fi oricum interesant si la toamna, in perspectiva meciurilor de calificare la Mondialul 2006 ...

Comment

Roma-Udinese este FTA pe Armenia TV (16 est), VPID=3713, APID=3729 !
                        Pe Tv7 Gold (16 est), la emisiunea Stadio Diretto se dau rezultatele etapei live, cu comentarii de pe stadioane, dar cu imagini... din tribuna !

Comment

Working...
                        X