lig tv (turk) pe 23,5 est

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

lig tv (turk) pe 23,5 est

la 11675 /v/27500 se afla un pachet cu cateva canale turcesti show tv tgrt,kanal7, lig tv, sinema turk....toate se vad in afara de lig tv (fotbal din camp turcesc) poate cineva sa ma ajute sa-l decodez?ceva coduri ?
    am mr 1.04....

Nu stiu, aseara tirziu am vazut si eu ca nu mergea, dar m-am gindit ca s-o fi terminat programul ...
    Nu pot verifica acum, poate cineva sa spuna daca mai merge ?

Comment

eu am verificat pe zii...si nu mergea...in schimb toate celelalte se vedeau

Comment

Se pare ca nu mai emit pe 23.5 est (http://www.********.com/f2/viewtopic.php?t=11855

Comment

La ora asta 22:53 la mine merge LigTV pe 11675 V 27500.

Se pare ca inca nu au parasit frecventa.

Comment

@stailus,
            Se pare ca este doar o situatie trecatoare. In ultimul channels settings a lui XAMUH, de ieri 05.11.03 Lig TV nici nu mai apare. Daca existau ceva sanse sa ramana "in viata", meseriasul nu-l scotea!

JAR
            JAR DIN MAYOTTE

Comment

@JAR

Om trai si om vedea. Deocamdata merge

Comment

@Stailus
                Ciudat... Poti sa-mi spui ce PID-uri are LigTv acum ? Folosesc aceeasi cheie ca si ShowTV sau Sinema Turk de pe aceeasi frecventa, sau nu ?
                Loko

Comment

@stailus,
                  Daca poti, te rog posteaza coordonatele complete ale receptiei pentru Lig TV ( Freq, polarizare, SR, Fec, VPID, APID...).

Multumesc anticipat,
                  JAR
                  JAR DIN MAYOTTE

Comment

Se pare ca pe unele receivere functioneaza, pe altele nu. La mine pe Dreambox nu merge (poate folosesc alta cheie decit celelate programe din pachet), voi incerca pe alt receiver cu fisiere x in 1 actuale.

Comment

@loko,

Eu am un HUMAX 5400IRCI, cu cele mai noi fisiere de 6 in 1 si ch, settingurile lui Xamuh si NIMIC!

JAR
                      JAR DIN MAYOTTE

Comment

LigTV, ca de altfel tot pachetul Kabel de pe 23.5 est, a trecut de azi in Nagra Alladin. Pacat ....

Comment

Working...
                        X