Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

Fotbal pe RTR Planeta!

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Fotbal pe RTR Planeta!

@ adrianp - In acest week-end putem vedea, sambata 25.10.2003 de la ora 15,00 ( ora Romaniei ) Zenit vs Lokomotive. Din nefericire celelalte meciuri interesante sunt transmise pe RTR Sport, la 80 E !
    Programul altor meciuri din campionatele est-europene il gasiti la www.satfootbal.com

JAR
    JAR DIN MAYOTTE

RTR Planeta este FTA pe Hotbird Din campionatul rusesc/ucrainian se pot vedea acest weekend :

25.10, ora 15:00 : Zenit - Lokomotiv Moscova --- RTR Planeta
    25.10, ora 17:00 : Ilicevet - Sahtior Donetzk --- TRK Ucraina
    25.10, ora 19:00 : Metalurg Donetzk - Dinamo Kiev --- TRK Ucraina
    25.10, ora 23:25 : TSKA - Rotor Volgograd --- RTR Planeta (inregistrare)

Comment

@ loko - Excelente informatii ca intotdeauna! Poti sa-mi dai si mie link-ul de unde obtii aceste informatii legate de programele acestor canale tv. Sunt ele intr-o limba accesibila, engleza,italiana,franceza...?

Cu multumiri si recunostinta,
      JAR
      JAR DIN MAYOTTE

Comment

Pai sint cam pe ruseste, trebuie sa te chinui putin sa descifrezi ...

http://www.trkukr.com/inc/sub.php

http://www.rtr-planeta.com/schedule?...ate=25/10/2003

Apropo, nu pui si tu o vorba buna la "con-orasenii" tai (ma refer la National TV), sa dea meciurile de divizia A FTA ? Sincer nu inteleg de ce nu se transmit FTA macar emisiunile unde nu sint probleme de licenta europeana ...

Comment

@loko,

Grea problema...mai ales ca eu nu-i prea am la suflet pe fratii "Fresh"!
          Eu nu cred in "bunele lor intentii".Tot ceea ce fac si produc este de domeniul kitchului. Cu toate acestea faptul ca transmit fotbal din Divizia A si Turcia este un lucru bun.
          Eu receptionez NTV prin cablu. Habar nu am unde pot fi receptionati prin satelit. N-am stiut ca au codat si meciurile din Divizia A!
          Cine stie, o scrisoare adresata direct unuia dintre "frati" ar putea sa schimbe ceva in aceasta chestiune. Din cate stiu eu, le place sa fie populari mai ales atunci cand acest lucru nu-i costa nimic.
          La voi nu este cablu sau stai in afara tarii?

Cu simpatie,
          JAR
          JAR DIN MAYOTTE

Comment

Originally posted by oradeajar
            Cine stie, o scrisoare adresata direct unuia dintre "frati" ar putea sa schimbe ceva in aceasta chestiune.
            Ai ceva adrese de email, sau de la departamentul programe de la National TV ?

Originally posted by oradeajar
            sau stai in afara tarii?
            Da, deci ii receptionez prin satelit. In afara de niste buletine de stiri acum vreo saptamina (s-a anuntat si aici in forum), codeaza tot timpul.

Comment

Ma voi interesa si cum aflu ceva despre adresele in discutie te contactez.

JAR
              JAR DIN MAYOTTE

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
              THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
              X