Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

Meciuri baraj Euro 2004

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Meciuri baraj Euro 2004

    Tur 15/16.11, retur 18/19.11 :

    Letonia -Turcia
    Scotia - Olanda
    Croatia - Slovenia
    Rusia - Tara Galilor
    Spania - Norvegia (nu cred ca le va ajuta prea mult norvegienilor victoria cu Luxemburg !)

    #2
    Dar noi ce sanse crezi ca am fi avut? Oricum, Turcia,Olanda,Tara Galilor, Croatia si Spania se vor impune. Ce stii despre locul unde am putea gasi o grila de programe, si aproximativa, pentru TV Sport Ro?

    Numai bine,
    JAR
    JAR DIN MAYOTTE

    Comment


      #3
      Originally posted by oradeajar
      Dar noi ce sanse crezi ca am fi avut?
      Si mai mici probabil decit Norvegia.

      Originally posted by oradeajar
      Ce stii despre locul unde am putea gasi o grila de programe, si aproximativa, pentru TV Sport Ro?
      Vezi aici (site-ul este insa f.lent, iar grila aproximativa) :

      http://www.programetv.com/index.php?....x=21&menu.y=4

      Grila actuala "generica" de programe TV Sport Ro arata cam asa :

      LUNI
      09:00 Darts/ Pool/Snooker/Bowling/Poker
      10:00 Telesport (stiri sportive)
      10:30 Meci Campionatul de fotbal al Spaniei (Primera Division)(reluare)
      12:30 Liga americana de HOCKEY (reluare)
      13:00 Football, Football (reluare)
      13:30 Telesport (stiri sportive)
      14:00 Meci Campionat de fotbal Anglia (Premiere League )(reluare)
      16:00 Rezumat Campionat Franta (fotbal)
      17:00 Rezumat Campionat Franta
      18:30 Telesport (stiri sportive)
      19:00 Curse auto - NASCAR -
      20:00 Rezumat Campionat Spania (fotbal)
      21:00 Rezumat Campionat Anglia (fotbal)
      22:00 Meci Campionat de fotbal Anglia (Premiere League )live
      23:45 Telesport (stiri sportive)
      00:00 Rezumat Campionat Franta (reluare)

      MARTI
      09:00 Rezumat Rezumat Campionat Spania (reluare)
      10:00 Telesport (stiri sportive)
      10:30 Campionatul de fotbal spatiol (Primera Division) (reluare)
      12:30 Lupte (reluare)
      13:00 Jocul Mondial (reluare)
      13:30 Telesport (stiri sportive)
      14:00 Fotbal - Campionat de fotbal Anglia (Premiere League )(reluare)
      16:00 Telesport (stiri sportive)
      16:30 Football, Football (reluare)
      17:00 Federatii Sportive - talkshow -
      18:30 Telesport (stiri sportive)
      19:00 Liga Nationala de folbal american (baseball)
      22:00 Telesport (stiri sportive)
      22:30 Surfing profesionist ASP Tour, Sport Extrem
      23:30 Telesport (stiri sportive)
      00:00 Motor World
      00:30 Grand Prix, curse Formula 1

      MIERCURI
      09:00 Rezumat fotbal - Campionat Anglia (reluare)
      10:00 Telesport (stiri sportive)
      10:30 Campionatul de fotbal spaniol (Primera Division) (reluare)
      12:30 Calarie (Ploiesti) (reluare)
      13:00 Lumea curselor de cai (reluare)
      13:30 Telesport (stiri sportive)
      14:00 Meci Campionat de fotbal Anglia (Premiere League )(reluare)
      16:00 Telesport (stiri sportive)
      16:30 Jocul Mondial
      17:00 Federatii Sportive - talkshow
      18:30 Telesport (stiri sportive)
      19:00 Liga americana de HOCKEY
      21:00 Observatorul Sportiv
      21:30 Rezumat Liga Nationala de folbal american (baseball)
      22:00 Telesport (stiri sportive)
      22:30 La limita, Sport Extrem
      23:00 X Team, Sport Extrem
      23:30 Telesport (stiri sportive)
      00:00 Curse auto - NASCAR (reluare)

      JOI
      09:00 Rezumat Campionat Franta (reluare)
      10:00 Telesport (stiri sportive)
      10:30 Meci Campionatul de fotbal al Spaniei (Primera Division)(reluare)
      12:30 Curse auto - NASCAR (reluare)
      13:30 Telesport (stiri sportive)
      14:00 Meci Campionat de fotbal Anglia (Premiere League )(reluare)
      16:00 Telesport (stiri sportive)
      16:30 SportsWomen
      17:00 Federatii Sportive - talkshow
      18:30 Telesport (stiri sportive)
      19:00 Liga americana de HOCKEY
      21:00 Tenis profesionist
      21:30 Fotbalul pe Glob
      22:00 Telesport (stiri sportive)
      22:30 Motor Mania
      23:30 Telesport (stiri sportive)
      00:00 Jocul Mondial (reluare)
      00:30 SportsWomen (reluare)

      VINERI
      09:00 Tenis profesionist (reluare)
      09:30 Fotbalul pe Glob (reluare)
      10:00 Telesport (stiri sportive)
      10:30 Meci Campionatul Frantei (reluare)
      12:30 Motor Mania (reluare)
      13:30 Telesport (stiri sportive)
      14:00 Meci Campionat de fotbal Anglia (Premiere League )(reluare)
      16:00 Telesport (stiri sportive)
      16:30 Record Personal
      17:00 Avanpremiera Divizia A
      18:30 Telesport (stiri sportive)
      19:00 BOX / Hockey
      21:00 Darts/ Pool/Snooker/Bowling/Poker
      22:00 Telesport (stiri sportive)
      22:30 Lupte - Fight
      23:00 Jocul Mondial
      23:30 Telesport (stiri sportive)
      00:00 Record Personal (reluare)
      00:30 Rezumat Liga Nationala de folbal american (reluare)

      SAMBATA
      09:00 Darts/ Pool/Snooker/Bowling/Poker (reluare)
      10:00 Telesport (stiri sportive)
      10:30 Meci Divizia B Romania live
      14:00 Scoala de fotbal cu Florin Halagian
      15:00 Campionate Nationale
      16:00 Jocul Mondial (reluare)
      16:30 Liga americana de HOCKEY
      17:00 Meci Campionat de fotbal Anglia (Premiere League )
      19:00 Meci Campionat de fotbal Anglia (Premiere League )
      20:30 Meci Campionatul de fotbal al Spaniei (Primera Division)
      22:30 Meci Campionatul de fotbal al Spaniei (Primera Division)
      00:00 BOX

      DUMINICA
      09:00 ATP Tenis (reluare)
      07:30 Fotbalul pe Glob (reluare)
      10:00 Telesport (stiri sportive)
      10:30 Liga americana de HOCKEY (reluare)
      11:00 Calarie live Ploiesti
      11:30 Lumea Curselor de cai
      12:00 Meci Campionatul Frantei - inregistrare
      14:00 Curse Auto / MotorWorld & Grand Prix Racing
      16:00 Meci Campionat de fotbal Anglia (Premiere League )
      18:00 Meci Campionat de fotbal Anglia (Premiere League )
      20:00 Meci Campionatul de fotbal al Spaniei (Primera Division)
      22:00 Football, Football
      22:30 Meci Campionatul de fotbal al Spaniei (Primera Division)
      00:00 Meci Campionatul Frantei

      Comment

      Your contribution will be used to pay for our hosting service.
      THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!


      Working...
      X