Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

MUTU???

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

MUTU???

UNDE IL VEDEM PE MUTU SAPTAMANA ASTA?
    PE TV SPORT?

Chelsea nu joaca "pe sticla" weekendul asta !
    Citeshte "sticky" lui loko !

Bafta,
    zumeo

Comment

Raspunsul corect la in trebarea ta este: In acest week-end Mutu joaca!Azi 13.09.2003 de la ora 17.00 are loc "grosul etapei" inclusiv meciul Chelsea vs Toteham, vezi www.premiereleague.com. Acest meci nu este transmis de cei de la SKY si deci nu poate fi retransmis de nici un alt canal. Nu stiu ce va transmite TV Sport Ro cu toate ca am urmarit ier stirile pe Realitatea TV. Oricum nu pot fi alte meciuri decat cele pe care le transmit si celelalte televiziuni din afara Angliei.

JAR
      JAR DIN MAYOTTE

Comment

Revin cu cateva precizari legate de ceea ce am putea vedea astazi si maine din Premiereleague.
        Sambata - 13.09.2003,
        17.00 Arsenal vs Portsmouth ( Diema2, la 1W, FTA si C+Blauw, la 19E Irdeto1);
        17.00 Charlton vs M Utd ( Daca nu transmite TV Sport sansele sunt mici).

Duminica - 14.09.2003,
        16.00 M.City vs Aston Villa ( ? daca putem sa-l vedem );
        18.05 Birmingam vs Fulham ( RTL 5).

In mod normal si TV Sport Ro poate alege dintre aceste meciuri. Daca duminica pot fi transmise ambele, problema este ce vor transmite azi. Eu prefer Charlton vs M Utd. Nu strica sa vezi si Kuwait Sport la 26 E!

JAR
        JAR DIN MAYOTTE

Comment

ok

MERSI MULT..

Comment

Originally posted by oradeajar
            17.00 Charlton vs M Utd ( Daca nu transmite TV Sport sansele sunt mici).
            Este FTA pe Diema 2 pe Thor (au schimbat totusi meciul), iar Arsenal este cum a zis JAR pe Canal+Blauw. TV Sport nu dau azi nimic in direct.

Comment

Chelsea vs Totenham 4 - 2 (2 - 1). MUTU doua (2) goluri! Min 37 si 75.
              Ce pacat ca nu a dat doua cu Danemarca. Ocazii a avut!

JAR
              JAR DIN MAYOTTE

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
              THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
              X