Fotbal romanesc la TV

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

    Fotbal romanesc la TV

    WEEK 32 - SERIE A - B1 TV
    INTER-MESSINA sambata 1 - 21.30
    FIORENTINA-ROMA duminica 2 - 16.00
    PALERMO-ASCOLI duminica 2 - 18.00(inregistrare)
    sigpic

    #2
    Europa

    01.04, ora 13:00 : Spartak Mocova - TSKA Moscova --- ORT 1, RTR Sport Planeta (inregistrare ora 21)
    01.04, ora 16:30 : Wolfsburg - Duisburg --- Premiere Sport
    01.04, ora 18:00 : Stal Alcevsk - Sahtior Donetsk --- TRK Ucraina
    01.04, ora 19:00 : Treviso - Juventus --- Prva Tv, C+ Deporte 2, Polsat Sport Extra, Ring Tv, Sky Calcio
    01.04, ora 21:00 : Nantes - Marseille --- Kiosque

    02.04, ora 13:30 : Roda - Ajax --- Sport Klub Ro, Prva Tv, C+ Deporte 2, Sport 2 Ungaria, Viasat Sport 2, TV4 +
    02.04, ora 16:00 : Fiorentina - Roma --- B1 Tv, Tv 8, Sport Tv, Sport 1 Ungaria, Sport 1 Cehia, Sport 1 Olanda, C+ Sport Nordic, Sky Calcio
    02.04, ora 16:00 : Palermo - Ascoli --- Sky Calcio, B1 Tv (inregistrare ora 18:00)
    02.04, ora 18:00 : Osasuna - Getafe --- Taquilla. Al Jazeera Sport +2
    02.04, ora 18:00 : Levski Sofia - TSKA Sofia --- Tv Bulgaria
    02.04, ora 18:00 : Metalist Harkov - Dinamo Kiev --- TRK Ucraina, Inter+
    02.04, ora 19:00 : Toulouse - Rennes --- Kiosque

    08.04, ora 21:00 : Strasbourg - Nantes --- Kiosque

    09.04, ora 16:00 : Roma - Lecce --- Sky Calcio
    09.04, ora 16:00 : Cagliari - Palermo --- Sky Calcio
    09.04, ora 17:15 : Zurich - Young Boys --- Sat 1 Ch
    09.04, ora 18:30 : Duisburg - Schalke 04 --- DigitAlb, Premiere Sport
    09.04, ora 19:00 : Rennes - Sochaux --- C+ Sport Franta
    09.04, ora 21:30 : Juventus - Fiorentina --- B1 Tv, C+ Deporte 1, Sky Calcio

    12.04, ora 19:00 : Rennes - Montpellier (cupa) --- Eurosport Franta
    12.04, ora 21:45 : Calais - Nantes (cupa) --- Eurosport Franta

    07.05, ora 19:00 : Ajax - PSV Eindhoven (finala Cupei) --- SBS 6


    Champions League

    05.04, ora 21:45 : Juventus - Arsenal --- Sat 1, C+ Franta, Premiere Sport


    Cupa UEFA

    30.03, ora 20:45 : Rapid - Steaua --- Antena 1, DSF, Dubai Sport Middle East

    06.04, ora 20:30 : Steaua - Rapid --- Realitatea Tv, DSF

    Comment


      #3
      WEEK 33 - SERIE A - B1 TV
      ASCOLI - INTER sambata 8 aprilie - 21.30
      ROMA - LECCE duminica 9 aprilie - 16.00
      JUVENTUS - FIORENTINA duminica 9 aprilie - 21.30
      sigpic

      Comment


        #4
        WEEK 34 - SERIE A - B1 TV
        MILAN - INTER vineri 14 aprilie 21.30
        PALERMO - ROMA sambata 15 aprilie 16.00
        sigpic

        Comment


          #5
          Mii de scuze,am uitat sa mentionez ca am fost anuntat de Raitrade ca meciul Milan-Inter se va difuza la ora 19.00(ora Romaniei0
          sigpic

          Comment


            #6
            WEEK 35 - SERIE A - B1TV

            JUVENTUS - LAZIO sambata 22 aprilie 16.00
            sigpic

            Comment


              #7
              WEEK 36 - SERIE A - B1 TV

              MILAN - LIVORNO duminica 30 Aprilie
              SIENA - JUVENTUS duminica 30 Aprilie

              AMBELE IN DIRECT LA ORA 16
              sigpic

              Comment


                #8
                WEEK 37 - SERIE A - B1 TV

                JUVENTUS - PALERMO
                PARMA - MILAN

                ambele duminca 7 Mai ora 16.00 in direct
                Scuze pentru intarziere
                sigpic

                Comment


                  #9
                  WEEK 38 - SERIE A - B1 TV

                  MILAN - ROMA
                  REGGINA - JUVENTUS

                  Ambele in direct duminica 14 Mai ora 16
                  sigpic

                  Comment


                    #10
                    10.05 21:45 Middlesbrough-FC Sevilla :tvr1,zdf,sloveniatv2,m6
                    11.05 21:45 Inter-Roma :RAIUno,AlfaTV,KuwaitTV3

                    DIVIZIA A etapa 27:

                    12.05 20:00 Rapid-Gloria :nationaltv
                    13.05 16:00 Farul-Poli TM :tvr2,tvri
                    13.05 20:30 Dinamo-Vaslui :antena1
                    14.05 18:00 Otelul-National :nationaltv
                    14.05 20:30 Steaua-CFR :tvr1,tvri

                    Comment


                      #11
                      Au fost anunţate televizările meciurilor din Liga I, pentru etapele 6-10.

                      Etapa a 6-a

                      Vineri, 8 septembrie
                      Farul - Ceahlaul 20:00 Telesport

                      Sâmbata, 9 septembrie
                      FC Arges - Steaua 17:00 National TV
                      CFR Cluj - Jiul 17:00 TVR 2
                      Otelul - Pandurii 17:00 Telesport
                      Rapid - FC Vaslui 21:00 Antena 1

                      Duminica, 10 septembrie
                      Gloria - U. Craiova 16:00 Telesport
                      Poli Iasi - Poli Timisoara 17:00 National TV
                      Unirea Urziceni - FC National 17:00 Telesport
                      Dinamo - UTA 20:30 TVR 1

                      Etapa a 7-a

                      Vineri, 15 septembrie
                      UTA - Gloria 17:00 Telesport
                      U. Craiova - Poli Iasi 20:00 National TV

                      Sâmbata, 16 septembrie
                      FC Arges - Farul 17:00 TVR 2
                      Jiul - Otelul 17:00 Telesport
                      Pandurii - Unirea Urziceni 17:00 netelevizat
                      Poli Timisoara - CFR Cluj 21:00 Antena 1

                      Duminica, 17 septembrie
                      FC Vaslui - Dinamo 17:00 National TV
                      Steaua - Rapid 20:30 TVR 1
                      FC National - Ceahlaul 20:30 Telesport

                      Etapa a 8-a

                      Marti, 19 septembrie
                      Poli Iasi - UTA 17:00 Telesport

                      Miercuri, 20 septembrie
                      CFR Cluj - U. Craiova 17:00 National TV
                      Otelul - Poli Timisoara 17:00 TVR 2
                      Unirea Urziceni - Jiul 17:00 netelevizat
                      Gloria - FC Vaslui 17:00 netelevizat
                      Ceahlaul - Pandurii 18:00 Telesport
                      Dinamo - Steaua 20:30 TVR 1

                      Joi, 21 septembrie
                      Farul - FC National 18:00 National TV
                      Rapid - FC Arges 20:30 Antena 1

                      Etapa a 9-a

                      Sâmbata, 23 septembrie
                      UTA - CFR Cluj 17:00 TVR 2
                      Pandurii - FC National 17:00 Telesport
                      Jiul - Ceahlaul 17:00 netelevizat
                      Poli Timisoara - Unirea Urziceni 18:00 National TV
                      U. Craiova - Otelul 20:00 Telesport
                      Steaua - Gloria 21:00 Antena 1

                      Duminica, 24 septembrie
                      FC Arges - Dinamo 17:00 National TV
                      FC Vaslui - Poli Iasi 17:00 Telesport
                      Rapid - Farul 20:30 TVR 1

                      Etapa a 10-a

                      Vineri, 29 septembrie
                      Otelul - UTA 17:00 Telesport
                      Farul - Pandurii 19:30 Telesport
                      FC National - Jiul 20:00 National TV

                      Sâmbata, 30 septembrie
                      CFR Cluj - FC Vaslui 17:00 TVR 2
                      Gloria - FC Arges 17:00 netelevizat
                      Ceahlaul - Poli Timisoara 21:00 Antena 1

                      Duminica, 1 octombrie
                      Unirea Urziceni - U. Craiova 16:00 Telesport
                      Poli Iasi - Steaua 17:00 National TV
                      Dinamo - Rapid 20:30 TVR 1

                      Comment


                        #12
                        WEEK 03 - SERIE A - B1 TV

                        ROMA - INTER miercuri 20 sept. ora 21.30
                        sigpic

                        Comment


                          #13
                          PRIMERA DIVISION
                          REAL-BARCELONA
                          duminica 22 ora 22
                          sigpic

                          Comment


                            #14
                            PRIMERA DIVISION - B1 TV
                            Sambata, 28 octombrie
                            1. ora 21:00 Bracelona - Recreativo
                            2: ora 23:00 Real Madrid - Gymnastic
                            sigpic

                            Comment


                              #15
                              PRIMERA DIVISION - B1 TV
                              Sambata, 4 noiembrie
                              1. ora 21:00 MALLORCA VS AT MADRID
                              2: ora 23:00 DEPORTIVO VS BARCELONA
                              sigpic

                              Comment



                              Working...
                              X