PCHOME.RO

Collapse

"PERLE" ale oamenilor din sport ...

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

"PERLE" ale oamenilor din sport ...

... deschidem acest topic cu "perle" spuse de sportivi, antrenori, preshedintzi de club, etc ...

... eu am gasit-o p-asta azi care m-a amuzat tare mult !
    "Dacă fotbalul care se joacă īn sală se numeşte futsal, atunci cum ar trebui să-i spunem celui jucat īn curte?"

Preşedintele stelist Mihai Stoica sau observaţie de lingvist a unui om de fotbal
    Bafta,
    zumeo

"Dezavuez interpretările ce au fost date unor gīnduri personale pe care, ce-i drept, le-am expus īn public"

Mircea Sandu, preşedintele FRF, regretīnd o clipă de sinceritate

Comment

"Real Madrid, clubul la care am muncit 35 de ani n-a avut niciodată amabilitatea de a mă invita la un meci. Īn schimb, l-a chemat pe Tom Cruise"

Vicente Del Bosque, acum antrenor la Beşiktaş Istanbul

Comment

"Ma simt ca un muncitor" -vorbe de geniu ale lui Ilies dupa infrangerea rapidului in cupa la Braila. Va dati seama ce rusine e in Romania sa fii muncitor.

Comment

"8 dintre cei 12 candidaţi la preşedinţie ar trebui băgaţi īn cămaşă de forţă şi purtaţi prin oraş"

O părere electorală formulată de Cornel Dinu, administrator delegat la Dinamo

Comment

"Sub conducerea lui Iordănescu naţionala Romāniei a ajuns īn «sferturi» la Europeanul din Anglia şi a cīştigat finala mică la Mondialul din Franţa '98"

Cotidianul britanic "The Guardian", cosmetizīnd CV-ul fostului selecţioner, aflat īn căutare de lucru la o echipă din liga a doua engleză

Comment

"La cīt a plīns Borcea aseară, n-o să-i mai priiască vacanţa din Dubai"

Gigi Becali

Comment

Working...
              X