PCHOME.RO

Collapse

Televizari Divizia A?

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Televizari Divizia A?

Unde pot gasi programul complet a programelor care transmit live Diviza A (tur)?

televizarile nu se stiu...meciurile sint aici...:
    http://www.prosport.ro./index?c=3&fp=1#sub_35

Comment

Programul complet nu prea ai unde sa-l gasesti...
      Consulta site-ul www.tbwsport.com, acolo gasesti posturile TV ce transmit urmatoarele 2 etape.
      HSS 1160NA + DigiTV, Humax F2-Green (FTA) / Offset 0.8m, LNB Max 0.3dB, DiSEqC H-H Motor SG2100

Comment

@all:
        ... adica NU va ajunge programul pus AICI ?
        ... cand vor apare noutatzi, va tzinem la curent ...

Bafta,
        zumeo

Comment

@zumeo_z

Din asta

Originally posted by Skystar1+8
          Unde pot gasi programul complet a programelor care transmit live Diviza A (tur)?
          eu inteleg ca vor programul complet, nu numai divizia A , dar atunci nu cred ca este topic de rubrica Sport

Comment

@loko:
            ... adicā dacā Antena1 dā câteva meciuri de Divizia A, el vrea programul complet al canalului cu filme, show-uri, shtiri, pe toata perioada cat dureaza TURul ?
            ... pāi nici cei din serviciul programe de la Antena1 NU cred ca shtiu programul pe o perioada asha mare ...

... el vrea TURul Diviziei A la TV "grāmadā", sā shtie omu unde sā citeascā shi sā nu mai caute mereu peste tot ... din pacate NU SUNT PUBLICE DECAT PRIMELE 3 ETAPE ...

Bafta,
            zumeo

Comment

Originally posted by zumeo_z
              ... adicā dacā Antena1 dā câteva meciuri de Divizia A, el vrea programul complet al canalului cu filme, show-uri, shtiri, pe toata perioada cat dureaza TURul ?
              ... pāi nici cei din serviciul programe de la Antena1 NU cred ca shtiu programul pe o perioada asha mare ...
              [/b]
              Nu, doar programul pe perioada primelor 3 etape

Comment

Working...
              X