Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

Rapid - Anderlecht

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Rapid - Anderlecht

Meciul "zilei" de miercuri este transmis de TVR1 (PowerVu ) în direct la 20:00 si în reluare de TVR Internatzional (FTA ) la 23:10 ...

Sā sperām cā apar ceva FEEDuri ca cei "d'afarā" sā-l vadā în direct ...

Baftā,
    zumeo

o chestie ... am MyTheater si cand apar FEED-urile cum ziceti voi, ce fac cu ele, ca nu am nu canale FEED ... nu stiu cum sa le bag ... imi puteti explica va rog.
    Si mai ceva ... pe site la http://www.knplogic.co.uk/sport/ iti arata ora de exemplu:
    Juventus v Barcelona 9.00pm ˇ 22:00cet TVC Int'l 30W FTA

asa 9.00pm e la englezi? adica ora 23, ora romaniei ?
    Multumesc.

Comment

9.00 PM nu era ora englezilor cii ora localā a americanilor cā acolo se juca !

CET = Central European Time ... adicā o orā în urma României !
      Deci 22.00 CET = 23.00 ROMANIA

Baftā,
      zumeo

Comment

Am zis o mare prostie !

9.00 PM este PostMeridian ... dupā 12 ... deci aveai dreptate, era ora englezilor !

Mea culpa ...

Baftā,
        zumeo

Comment

ok ... am inteles ... mai ramane sa imi explicati in MyTheater, cand apar FEED-urile cum ziceti voi, ce fac cu ele ... nu stiu cum sa le bag ... imi puteti explica va rog.

Barca-Juve a fost transmis si pe Polsat Sport (Hotbird13) codat negra ... in site nu a fost scris ...

Stie cineva unde sa gasesc pe net un TV GUILD cu programe de filme, sport etc ... adica pt sport mi l-ati spus voi ... mai ramane sa imi spuneti daca stiti ceva pt filme ... premiere, taquila, multivision, tiket etc ... daca stiti ceva TV GUILD postati aici.

Comment

Fratzilor, nu ne uitatzi ! Dacā shtitzi vreun FEED, zicetzi-ne shi nouā (cei d'afarā) sā putem vedea meciul în direct ...

Baftā,
            zumeo

Comment

Hai Rapidul!

Salve tuturor!

Nu puteam sa nu raspund acestui topic avand in vedere calitatea mea de fan rapidist!
              Pentru noi romanii, de aici si de pretutindeni, este meciul zilei. O zi incarcata de speranta ca fiecare din zilele de acest gen din anii trecuti. Ca a fost vorba despre Steaua, Dinamo sau Rapid, in anii trecuti, am sperat pana in ultima secunda ca nu vom avea parte de o noua dezamagire ( o noua zi a sperantelor spulberate ).
              Va fi greu, foarte greu, mai ales ca evolutia fotbalului romanesc din ultimii ani nu justifica optimismul exagerat al fanaticilor si visatorilor de orice culoare. Diferentele de mentalitate, potential economic si chiar de entuziasm existente in fotbalul european nu au disparut, ba chiar s-au accentuat cu lagul concurs al celor care "spre binele fotbalului romanesc" contribuie decisv la ridicarea fotbalului otoman si ucrainian!
              Deci, putem spera dar nu trebuie sa ne facem iluzii!
              @ zumeo_z - daca aflu ceva am sa postez imediat!

Hai Rapidul!
              JAR DIN MAYOTTE

Comment

feed.. dar codat...

7 e, 10959 v, 6666, 7/8, id: ROTVR1
                encrypted

Comment

La pauza conduce Rapidul cu 2-0
                  E adevarat sau e o greseala pe http://www.livescore.tv/.. ?

Comment

E ADEVARAT
                    0-2
                    42 ILYES
                    44 BRATU

DRACU'NU O FI ASA DE NEGRU SA MARCHEZE ANDERLECHT 3 GOLURI IN REPRIZA A DOUA !

Desi sunt STELIST : HAI RAPID

Comment

Am intrebat pt. ca la livescore.tv l-au dat pe Bratu ca marcator al lui Anderlecht!

Si eu sint Stelist,dar in situatia in care se afla fotbalul
                      romanesc, as tine si cu Dinamo numai sa avem si noi o echipa in "Shampion Lig" !

Comment

dracu e negru
                        3-2 pentru belgieni
                        mai sunt 10 minute

Comment

Va spun eu: arbitrul e de vina!
                          Sau gazonu´...
                          Ba nu, acu`stiu... uefa e contra noastra!
                          Toti e contra noastra...
                          Nu ne vor domne, ca sintem din est...

Comment

Good stuff Felicitari pentru Rapid care se pare ca se va intoarce acasa cu personalu'
                            N-avem cum sa pacalim fotbalul la nesfirsit.
                            Macar daca vindeau meciul la pauza luau si ei niste bani frumosi.
                            Oricum putem spune ca e un rezultat bun pentru moral.

La final o sugestie pt liga n-ar stica o penalizare de 10 puncte pentru teapa asta de echipa.

Hai Steaua!

Comment

rapiduletu..

daca voi aveti o explicatie la ceea ce s-a intamplat ieri cu rapidul...o astept. eu unul nu mai inteleg nimic. sant stelist cu state vechi dar o asa stare de oftica n-am mai trait de la campionatul mondial din state cand ne-au eliminat suedezii.

oare atat putem!?
                              toyota fun

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
                              THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
                              X