PCHOME.RO

Collapse

Tur preliminar Champions League si Cupa UEFA

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Tur preliminar Champions League si Cupa UEFA

In turul 2 preliminar Champions League (28 iulie 2004 / 4 august 2004), printre altele :

MSK Zilina (Slovacia) - Dinamo Bucuresti
    FK Pobeda (Macedonia) / Pyunik (Armenia) - Sahtior Donetsk
    Bruges - Lokomotiv Plovdiv
    Siroki Brijeg (Bosnia) / Neftchi Baku (Azerbadjan) - TSKA Moscova

In turul 1 preliminar Cupa UEFA (15 iulie 2004 / 27 iulie 2004), printre altele :

Dinamo Tirana - Otelul Galati

Meciuri tari, nimic de zis ...

In turul 3 preliminar Champions League (10-11 august 2004 / 24-25 august 2004), printre altele :

Dinamo Bucuresti / Zilina - Manchester United !
    Sahtior Donetsk / Pyunik - Bruges / Lokomotiv Plovdiv
    Dinamo Kiev - Skonto / Trabzonspor
    Grazer AK - Liverpool
    Juventus - Djurgarden / Kaunas
    Steaua Rosie Belgrad / Young Boys - PSV Eindhoven
    Basel - Internazionale
    Leverkusen - Banik Ostrava
    Rosenborg / Serif Tiraspol - Macabi Haifa
    TSKA Moscova/ Neftchi Baku - Glasgow Rangers
    Tirana / Ferencvaros - Apoel Nicosia / Sparta Praga
    Wisla Cracovia / Georgia Tbilisi - Real Madrid
    Deportivo la Coruna - Hajduk / Shelbourne
    Benfica - Anderlecht
    PAOK Atena - Maccabi Tel Aviv / HJK
    Nova Gorica / FC Copenhagen - Monaco

Comment

ZELEZNIK - STEAUA
      PARTIZAN -OTELUL
      ....
      Greu de tot pt Otelul ( cred imposibil )....Steaua ....hmmm....cu disputele interioare .....nu stiu ....
      Ramane doar ca Dinamo sa se califice in turul I UEFA ,personal nu cred ca are vreo sansa cu MU !
      BAFTA !
      BAFTA TUTUROR !
      S_H

Comment

Originally posted by satelit_hobby
        ZELEZNIK - STEAUA
        PARTIZAN -OTELUL
        ....
        Greu de tot pt Otelul ( cred imposibil )....Steaua ....hmmm....cu disputele interioare .....nu stiu ....
        Ramane doar ca Dinamo sa se califice in turul I UEFA ,personal nu cred ca are vreo sansa cu MU !
        BAFTA !
        Dinamo sa treaca intii de Zilina ...

Si o mica completare : ambele adversare din cupa UEFA sint din Belgrad, asa ca probabil la unul din meciuri se va schimba ordinea de disputare.

Comment

@loko
          "Ramane doar ca Dinamo sa se califice in turul I UEFA " era tot o conditionala ...ca asa este limba romana :" daca si cu parca "....
          Scuze daca am deranjat !
          BAFTA !
          BAFTA TUTUROR !
          S_H

Comment

Originally posted by satelit_hobby
            @loko
            "Ramane doar ca Dinamo sa se califice in turul I UEFA " era tot o conditionala ...ca asa este limba romana :" daca si cu parca "....
            Scuze daca am deranjat !
            BAFTA !
            Fii serios, ce sa deranjezi ?!
            Ma gindeam ca Dinamo au mai avut odata 1-0 in deplasare cu Benfica, si au pierdut apoi acasa cu 2-0 ... Dupa numarul de ocazii pe care le-a avut Zilina in primul meci, va fi greu si in retur.

Comment

@loko
              ...iar dupa meciul cu FC CONSTANTA ...ce sa mai spun
              Ramane sa speram la anul intr-o calificare in CL ....
              BAFTA !

PS Am realizat abia dupa ce am postat ca m-am bagat la un topic pe care il "administrai" tu si ca a fost un fel de mitocanie din partea mea .... Din nefericire nu am mai putut sa sterg topicul si nici sa-l editez ! Multumesc pt intelegere si promit sa nu se mai intample .....Bafta
              BAFTA TUTUROR !
              S_H

Comment

Cu Dinamo treaba e cum e,dar la ce joaca Steaua cred ca unica solutie, sigura ,de calificare in dubla cu Zeleznicar(Belgrad sau Sarajevo ,nu conteaza)este ca Becali Gheorghe,sa-l cumpere rapid pe Burebista cu 100000.de euro,si sa-l transfere gratis la adversari!Numai asa vor putea marca superatacanti ca Neaga!Altfel zis ma doare mult mai mult faptul ca batranii Gloriei au inceput si noul campionat in aceiasi pozitie in care l-au jucat pe cel vechi!Adica capra!(Bun matematician e si noul antrenor al Gloriei,care a facut doar o singura schimbare!ca doar n-or impartii veteranii malaiul cu mucosii!Ar mai fi multe de zis dar ma abtin!Bafta Steaua!

Comment

Working...
                X