Alpencup 2003 - Innsbruck - 14.07.03.

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Alpencup 2003 - Innsbruck - 14.07.03.

In seria de turnee de pregatire "Alpencup 2003" azi si maine, la Innsbruck vor juca de la 20.10 si 22.10 Galatasaray vs. F.C. Nurnberg si
    Fejenoord vs. Hannover 96
    . Meciurile vor fi transmise live de DSF

JAR
    JAR DIN MAYOTTE

Salut !

Aici se pot vedea cam toate transmisiile de fotbal "din cer" ...
    http://www.knplogic.co.uk/sport/

Baftà,
    zumeo

Comment

Un link de nota 10!

@zumeo_z
      Iti multumesc din suflet pentru linkul pe care l-ai postat!
      Este ceea ce de mult imi doream si cred ca isi doreau si ceilalti iubitori de fotbal ce frecventeaza acest forum. Daca stii si alte linkuri de acest gen te rog posteaza-le la sectiunea SPORT a acestui forum.
      @Fanta
      Ce parere ai despre linkul postat de zumeo_z? Nu crezi ca ar trebui sa poata fi accesat din meniul principal al forumului nostru si asa a disparut "sport on TV" ?

Cu multumiri si simpatie,
      JAR
      JAR DIN MAYOTTE

Comment

@oradeajar
        Link-ul postat de zumeo_z este unul foarte cunoscut, intrand la categoria clasice (ca si www.worldsoccervision.com sau www.satfootball.com). Dar pentru ca tu ai aflat de el acum, inseamna ca anuntul lui a fost binevenit.
        Felicitari pentru eforturile care le faci pentru a mentine sectiunea “Sport” activa. Eu momentan nu reusesc sa te sustin pentru ca sunt foarte prins cu activitatea profesionala.
        Tine-o insa tot asa si speram ca se vor inmulti sustinatorii acestei sectiuni (mai ales cand va incepe noul sezon competitional la sporturi ca: fotbal, baschet etc.).

Cu respect,
        Pearl_Jam

Comment

Working...
        X