Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

RDI-Food

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Tobă de casă
    drgroza likes this.

Comment

Piept de pui cu smântână si lămâie gata in 5 minute

Comment

https://www.facebook.com/photo?fbid=...95485807306778

Broccoli este minunat,dar dacä vrei ceva de 50 de ori mai puternic consumä germeni de broccoli.
        Germenii de broccoli contin de 50 de ori(atentie, nu 50%)mai mult sulforafan decât planta de broccoli.
        Sulforafanul este cea mai puternicä substantä anti-cancer care a fost descoperitä în medicinä....muuuuuult mai puternicä decât chimioterapia,iar rolul sulforafanului este acela de a omorî celulele canceroase!

Comment

bucatarie.inbanat.ro

Comment

Crenvurşti de pui retetă simpla, usor de facut acasă, doar cu ingrediente naturale,Wiener Würstchen Pentru crenvusti de pui delicioși nu aveți nevoie de un tăietor pentru ai face . Puteți folosi doar o mașină de tocat carne. Verificați rezultatul meu. Crenvusti arată bine, au o mușcătură crocantă și au un gust al naibii de delicios. Cea mai bună parte este că eu stabilesc calitatea și gustul

Comment

Ceafă de porc la cuptor cu ceapă cea mai fragedă și delicioasa friptură

Comment

Iepure la cuptor cu usturoi in sos de rosii
                Avand in vedere ca se pregăteste usor, fără pasi complicati, cred ca oricine poate pregăti această reteta gustoasă.

Comment

Comment

Comment

Working...
                    X