Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

RDI-Food

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

75.5 kg . De la 80 .

Ai de mine , ai 253 de pounds ? Catastrofa ...

Comment

Originally posted by KingBlana View Post
      75.5 kg . De la 80 .
      Hai ca m`ai convins. Iti trimit niste acuarele sa iti revina culoarea in obrajori.
      Ia ce`ai mincat azi

Comment

Iaurt+cereale / Pizza / Popcorn

253 de pouds ai moo . Mai mult decat Free Willy , el avea 249 , dar era balena moo . Oceanica

Comment

Pranzul zilei:

Supa Pacii:

There's no more limit
          LABOR OMNIA VINCIT IMPROBUS (lat.) munca stăruitoare învinge totul – Vergiliu, „Georgica”
          NON OMNIA POSSUMUS OMNES (lat.) nu toți putem toate – Vergiliu, „Bucolica”, VIII, 63.

Pentru prost, umorul e o formă indivizibilă de insultă, e ceva care-l vizează personal. Umorul mușcă, înțeapă, provoacă, sfidează, și face toate astea involuntar, uitîndu-și mereu foloasele, așa cum procedează electricitatea. Bușcu dixit.

Comment

Desert of desert...

...si acum sectiunea:
            LABOR OMNIA VINCIT IMPROBUS (lat.) munca stăruitoare învinge totul – Vergiliu, „Georgica”
            NON OMNIA POSSUMUS OMNES (lat.) nu toți putem toate – Vergiliu, „Bucolica”, VIII, 63.

Pentru prost, umorul e o formă indivizibilă de insultă, e ceva care-l vizează personal. Umorul mușcă, înțeapă, provoacă, sfidează, și face toate astea involuntar, uitîndu-și mereu foloasele, așa cum procedează electricitatea. Bușcu dixit.

Comment

Am impresia ca tu treci din casa in casa, cu aparatul foto, zicand ca esti de la Ministerul Mancarurilor de Casa si vrei sa vezi daca mancarea oamenilor nu este stricata. Dupa care ni le prezinti noua ca productii proprii sa ne bagi in boale.

Comment

Originally posted by Kroky View Post
                Am impresia ca tu treci din casa in casa, cu aparatul foto, zicand ca esti de la Ministerul Mancarurilor de Casa si vrei sa vezi daca mancarea oamenilor nu este stricata. Dupa care ni le prezinti noua ca productii proprii sa ne bagi in boale.
                Dupa ce o sa epuizez lista de "buzate" proprie o sa trec si la vizita conlocuitorilor.

Comment

Din nou cu dedicatie pentru Nanok sau restul care fac o cura drastica

Comment

Originally posted by garlic_dog View Post
                    Pranzul zilei:

There's no more limit
                    Baiiii
                    De ce nu aveti grija de mancare cand o preparati.Ai lasat-o prea mult pe foc. S-a ars cablajul si s-a afumat un pic si releul.Trebuia la foc mic.
                    Offf,of,of
                    sigpic

Comment

Cu dedicatie pentru "deschizatorul de drumuri" isr2002 Un hummus cu morcovi , very low on callories ...

Comment

Originally posted by KingBlana View Post
                        Din nou cu dedicatie pentru Nanok sau restul care fac o cura drastica
                        Am remarcat faptul ca i-ai dat pielea la o parte : ) bravo ca acolo e toata "rautatea" in pielita : )
                        Cat despre friten ... eu numai cu oua ochiuri mancam cartofi prajiti .. in rest .. nu ma tenteaza .. \~pui am mâncat vineri la prânz . salata cu piept de pui la grătar ...
                        Numai o observatie :
                        ceea ce bei cu gheazta ..cola .. NU E BUNA
                        dar ma rog .. tu iti permiti ca la 160cm cele 80 de m nu sunt asa de mult
                        #N# ( : EU sînt ca şi tine ... inventez.eu ...sînt de fapt chiar TU : )

Stii, am fost crescuţi să credem că toţi sunt egali, că nu eşti mai bun decât altcineva.
                        Bineînţeles că asta e o minciună.
                        Unii sunt mai buni decât alţii şi cei ce recunosc ce-i face mai buni şi învaţă să exploateze asta, sunt cei ce reuşesc.

Comment

Nu e cola . Si nu am 160 . Si nu am 80 de kile .

E vin rosu cu ciocolata , chili si ghetata . Am 175 . Si de azi am 74 virgula .

Comment

...despre ce tot vorbiti voi acolo: inaltimi, greutati, aichiu?

Comment

Comanda tu atunci ceva mai bun de aici .

Vezi cand faci comanda , ca in Anglia se circula pe stanga , mare grija la prioritate ...

Comment

Baaaai, de-aia ti-am zis eu de humus? Ca sa iei tu deja preparat? Pune mana si fa singur, mie mi-a iesit din prima, chiar daca am uitat sa-i pun lamaie. A doua oara o sa fie perfect.
                                Maine fac cus-cus. Pun poza.
                                SHALOM

Comment

Working...
                                X