Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

RDI-Food

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

RDI-Food

Nu-s melci, ci-s, butena doi ester hribi tocati fierti si facuti cighir.

...pur le coneseor.

Ca tot e post. Post offtopic, fireste.
    LABOR OMNIA VINCIT IMPROBUS (lat.) munca stăruitoare învinge totul – Vergiliu, „Georgica”
    NON OMNIA POSSUMUS OMNES (lat.) nu toți putem toate – Vergiliu, „Bucolica”, VIII, 63.

Pentru prost, umorul e o formă indivizibilă de insultă, e ceva care-l vizează personal. Umorul mușcă, înțeapă, provoacă, sfidează, și face toate astea involuntar, uitîndu-și mereu foloasele, așa cum procedează electricitatea. Bușcu dixit.

Asa "ie" ei sau sunt dupa un proces de debordare , cunoscut sub numele po....r de vomat ?

Ma scuzi cu indiscretia .

In schimb mamaliga aia cu o papară ar face toti banii .

Comment

Originally posted by KingBlana View Post
      Asa "ie" ei sau sunt dupa un proces de debordare , cunoscut sub numele po....r de vomat ?

Ma scuzi cu indiscretia .

In schimb mamaliga aia cu o papară ar face toti banii .
      Stiu ca "dizainul" cighirului este unul slabut. Dar gustul, frate, gustul...

Voma 0 - Cighir 1000000000000000000000000000000000000000

Cam asa sta treaba.

Oricum totul e la burtica. Ma rog, burtoi.
      LABOR OMNIA VINCIT IMPROBUS (lat.) munca stăruitoare învinge totul – Vergiliu, „Georgica”
      NON OMNIA POSSUMUS OMNES (lat.) nu toți putem toate – Vergiliu, „Bucolica”, VIII, 63.

Pentru prost, umorul e o formă indivizibilă de insultă, e ceva care-l vizează personal. Umorul mușcă, înțeapă, provoacă, sfidează, și face toate astea involuntar, uitîndu-și mereu foloasele, așa cum procedează electricitatea. Bușcu dixit.

Comment

Încă una două imagini "culinare" și supunem la vot pentru a livra la domiciliu... pentru fiecare membru RDI

Very nice!
        Mă duc să-mi pun soția să gătească ceva, că mi se făcu o foameee...

Comment

Serios pe data viitoare pune produse mai solide , ca prea seamana cu o ....

Comment

Serios pe dataviitoare pune produse mai solide , ca prea seamana cu o ....
            Iertare, bre. Asa mananca eu, sometimes. Data viitoare vin cu sticksuri. USB.

Comment

Daca hribii's de la borcan...murati in saramura...mai c-as pune "botu"...oricum cu mujdei sa fie...mai la vara poate.
              Cu stima si invidie!

Comment

Ia o replica . Dar nu o clona .

Ciuperci de Polonia cu ceapa specifica de Malayesia si cu pui [powered by Punga Magica Knorr/Romania] si cu sos de vin Cinsault .

Comment

Dar food-ul diminetii nu e bun ?

Daca stiam, postam de dimineata ce am bagat la matz.

Sandwitch (sper ca e bine scris), de mamaliga. Baza mamaliga, la mijloc căigană cu cubulete de şuncă(sper ca stiti ce e aia), deasupra iar mamaliga si apoi smantana de bivolita.
                  Azi 12.06.2012 a fost ultima mea prezenta aici.

Comment

..sar si eu cu o portie..cat incape
                    Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
                    Optibox Spider HD
                    HSS-7160NA (DigiTV)
                    90E - 34,5V

Comment

Nu se pune , ca nu e recenta , e din 2009 .....

Comment

..ce mama masii are ca i-am facut resize la 800 cu 600 si tot mare e..
                        Optibox Spider HD
                        HSS-7160NA (DigiTV)
                        90E - 34,5V

Comment

Ia o replica . Dar nu o clona .

Ciuperci de Polonia cu ceapa specifica de Malayesia si cu pui [powered by Punga Magica Knorr/Romania] si cu sos de vin Cinsault .
                          Foarte sanatos !, ciuperci polonia.....borcan, Knorr fara e uri, ca asa ai invatat la Cluj.....semnatura :unguroaica
                          --BUIE MLANA-- MAI BINE O ZI SOIM DECAT O SAPTAMANA CIOARA

Comment

Am zis eu ca e travestit sau are dedublari de personalitate .....

No , ia cu pită : http://www.youtube.com/watch?v=Fy4Nc10YNCo

Comment

Nu se pune , ca nu e recenta , e din 2009 .....
                              ..pariez ca n-ai vazut ce scria pe sticla de bere
                              Optibox Spider HD
                              HSS-7160NA (DigiTV)
                              90E - 34,5V

Comment

Working...
                              X