Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

Lista neagra

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Azi am vrut sa reziliez la BNP Assurance Auto sa trec la Dirrect Asurrance .

Din pacate nu pot rezilia decat in 2011 , am facut un scandal monstru la BNP dar degeaba . Sunt niste banditi cu tarifele lor . La Direct Assurance era mai ieftin cu 200 de euro .

Oricum voi schimba BNP cu Bursorama cred , sau cu orice alta banca dar o voi schimba .

later edit : e complicat cu Boursorama , au numai pe net suport , ce zici de HSBC , sunt ok la nivel de tarife ?

Comment

Domnu` din america. Nu ne zici si tu de niste tepari de pe acolo de care sa ne ferim? Ca pe aici vad ca s-au cam terminat si migram spre vest cu obiceiurile. Nu de tot, abia incepe:

http://www.catavencu.ro/teapa_rca.html
      --BUIE MLANA-- MAI BINE O ZI SOIM DECAT O SAPTAMANA CIOARA

Comment

Pe lista neagra as pune PM care nu merge ori nu trimite , incerc sa vorbesc cu cate cineva din acest forum .. si nu realizez de ce nu vine nici gram de mesaj invers . FANTA .. uitate nitel ca numai tie ti-am trimis 3 mesaje , 1 la isr2002 .. etc .. si nu vine retur nimic .
        Tot pe lista neagra vreau sa pun si problema cu database care ma chinuie si sacaie in draci . Nus daca mai merge mesageria dar trebuie sa se uite cineva , un admin ceva pe aici ca se moaie traba !

Comment

Pe lista neagra as pune PM care nu merge ori nu trimite , incerc sa vorbesc cu cate cineva din acest forum .. si nu realizez de ce nu vine nici gram de mesaj invers . FANTA .. uitate nitel ca numai tie ti-am trimis 3 mesaje , 1 la isr2002 .. etc .. si nu vine retur nimic .
          Tot pe lista neagra vreau sa pun si problema cu database care ma chinuie si sacaie in draci . Nus daca mai merge mesageria dar trebuie sa se uite cineva , un admin ceva pe aici ca se moaie traba !
          Nu uitati , faza cea mai aiurea e cand vreau sa trimit mesaj si nu trimite pe topic , sta se gandeste si da eroare gen ca serverul nu raspunde .

Comment

Faza tare , FANTA .. ai probleme in board la forum .. imi da isr mesaj si apare confirmarea , dau sa citesc , ma duc acolo si la receptionate apare lista asta :

28-11-2010 am un emitator fm
            11:18 croconelu
            31-10-2010 OK
            22:36 Iulian Dj
            31-10-2010 Nu fi fara obraz
            13:24 Iulian Dj
            16-10-2010 Sal
            21:41 [email protected]
            19-08-2010 IMPORTANT!
            12:02 demonul
            15-05-2010 Rugaminte
            08:39 007/Ro

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
            THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
            X