Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

Lista neagra

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Azi am vrut sa reziliez la BNP Assurance Auto sa trec la Dirrect Asurrance .

Din pacate nu pot rezilia decat in 2011 , am facut un scandal monstru la BNP dar degeaba . Sunt niste banditi cu tarifele lor . La Direct Assurance era mai ieftin cu 200 de euro .

Oricum voi schimba BNP cu Bursorama cred , sau cu orice alta banca dar o voi schimba .

later edit : e complicat cu Boursorama , au numai pe net suport , ce zici de HSBC , sunt ok la nivel de tarife ?

Comment

Domnu` din america. Nu ne zici si tu de niste tepari de pe acolo de care sa ne ferim? Ca pe aici vad ca s-au cam terminat si migram spre vest cu obiceiurile. Nu de tot, abia incepe:

http://www.catavencu.ro/teapa_rca.html
      --BUIE MLANA-- MAI BINE O ZI SOIM DECAT O SAPTAMANA CIOARA

Comment

Pe lista neagra as pune PM care nu merge ori nu trimite , incerc sa vorbesc cu cate cineva din acest forum .. si nu realizez de ce nu vine nici gram de mesaj invers . FANTA .. uitate nitel ca numai tie ti-am trimis 3 mesaje , 1 la isr2002 .. etc .. si nu vine retur nimic .
        Tot pe lista neagra vreau sa pun si problema cu database care ma chinuie si sacaie in draci . Nus daca mai merge mesageria dar trebuie sa se uite cineva , un admin ceva pe aici ca se moaie traba !

Comment

Pe lista neagra as pune PM care nu merge ori nu trimite , incerc sa vorbesc cu cate cineva din acest forum .. si nu realizez de ce nu vine nici gram de mesaj invers . FANTA .. uitate nitel ca numai tie ti-am trimis 3 mesaje , 1 la isr2002 .. etc .. si nu vine retur nimic .
          Tot pe lista neagra vreau sa pun si problema cu database care ma chinuie si sacaie in draci . Nus daca mai merge mesageria dar trebuie sa se uite cineva , un admin ceva pe aici ca se moaie traba !
          Nu uitati , faza cea mai aiurea e cand vreau sa trimit mesaj si nu trimite pe topic , sta se gandeste si da eroare gen ca serverul nu raspunde .

Comment

Faza tare , FANTA .. ai probleme in board la forum .. imi da isr mesaj si apare confirmarea , dau sa citesc , ma duc acolo si la receptionate apare lista asta :

28-11-2010 am un emitator fm
            11:18 croconelu
            31-10-2010 OK
            22:36 Iulian Dj
            31-10-2010 Nu fi fara obraz
            13:24 Iulian Dj
            16-10-2010 Sal
            21:41 [email protected]
            19-08-2010 IMPORTANT!
            12:02 demonul
            15-05-2010 Rugaminte
            08:39 007/Ro