Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

SMS gratuite nelimitat !

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

SMS gratuite nelimitat !

SMS gratuite nelimitat !

http://sms-international.co.cc/

Deocamdata functioneaza pefrect ... am trimis peste 50 sms international pe zi

Nu necesita inregistrare sau alte tampenii .
    Last edited by wasexx; 10 October 2010, 15:27.
    sigpic

Cumpara de la PcGarage folosind acest voucher : VPT7KWLZ si beneficiezi de 1% reducere !

..nu se deschie pagina...Internet Explorer cannot display the webpage

...din afirmatia ta rezulta de ce aceste servicii free nu rezita prea mult sau sunt nedisponibile pentru Romania
    Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
    Optibox Spider HD
    HSS-7160NA (DigiTV)
    90E - 34,5V

Comment

La ce e nevoie cand ai optiunea de SMS/MMS nelimitat in abonamentul de mobil ?

Comment

merge 100 % sigur si BETON !
        sigpic

Cumpara de la PcGarage folosind acest voucher : VPT7KWLZ si beneficiezi de 1% reducere !

Comment

mie nu-mi deschide pagina...un avantaj al acestor site-uri ar fi ca exeditorul e anonim...
          Ofset-uri 1,6Al/1.6Fe/1,4Fe, 2&HH , SkyStar2;
          Optibox Spider HD
          HSS-7160NA (DigiTV)
          90E - 34,5V

Comment

ajunge instant

http://free2sms.co.cc/sms/pc.php

Comment

Originally posted by yanq View Post

mie nu-mi deschide pagina...un avantaj al acestor site-uri ar fi ca exeditorul e anonim...
              folosesti cumva MalwareBytes ? daca da e din cauza lui ( sau alt program de genul care blocheaza accesul la respectivul IP ) .
              sigpic

Comment

Merge perfect. Si e bine ca nu trebuie sa te loghezi.

Comment

merge instant! cred ca nici de la operator (cel putin la unul din ei) nu intra asa repede! e o problema foarte mare cu situl asta...dar nu o spun...ghiciti?
                  There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary and those who don't.

Comment

Originally posted by val2032 View Post
                    merge instant! cred ca nici de la operator (cel putin la unul din ei) nu intra asa repede! e o problema foarte mare cu situl asta...dar nu o spun...ghiciti?
                    sar putea sa fie si ceva spam pe acolo ( MalwareBytes a blocat IP respectivului site - Heuristic Malware etc ) insa Nod32 vad ca tace malc asa ca nui problema

tu care zici ca e problema ?
                    sigpic

Comment

corect....
                      site-ul va fi folosit cu siguranta pentru spam-area retelelor sau cel putin a unui numar anume. Chiar daca are delay-ul de 30s intre sms-uri, acesta poate fi pacalit...in plus, nu are CAPTCHA!
                      There are only 10 types of people in the world: Those who understand binary and those who don't.

Comment

eu nu am de gand sa bombardez pe nimeni cu SMS-uri important e ca merge si e foarte simplu de utilizat ! Acuma daca unii or sa se apuce de tampenii e treaba lor
                        sigpic

Comment

Interesant, oare din ce isi acopera cheltuielile? Si am mai observat ceva:

....................... ...............

"Respect is not just civility in communication, but also respecting other people for making their own choices, even if you disagree with them"

Comment

Originally posted by SatWien View Post
                            Interesant, oare din ce isi acopera cheltuielile? Si am mai observat ceva:

iti dai seama ca ceva legal nu fac baietii nu ? cand se impute treaba schimba domeniu etc
                            sigpic

Comment

Oricum ar fi, baietii la securitate mai au de lucrat
                              Ca si principiu de functionare , merge brici , fara replica

Asadar, cum nu s-au zbatut baietii sa-si faca oarece protectie,

Luati de aici un programel , cu ajutorul caruia trimiteti sms direct de la ei
                              Nu trebuie nici macar sa asteptati cele 30 secunde
                              scrieti nr de telefon, mesajul si dati send

Download :
                              easysurf.ro_FreeSMS.exe - 573.5 Kb

Pentru Romania trebuie introdus de ex pentru nr :
                              0740512345
                              asa : 0040740512345
                              Last edited by ecokey; 11 October 2010, 11:29.

Comment

Working...
                              X