Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

Am vazut...!!!

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Originally posted by bobo74 View Post
    Ceva asemanator am vazut si eu anul trecut si am scris la vremea aceea aici:

http://www.rdi-board.com/threads/144...urtea-de-Arges
    Și tot n-ai adus probe care să susțină ce ai văzut
    Atâția martori și unul să nu scoată telefonul?
    ----------------------------------------------

Comment

Din pacate Laur...eram prea fascinati de fenomen si nu am avut timp de reactie,mai ales ca,din cate imi amintesc, fenomenul observat de noi nu a durat mai mult de 20-30 secunde.

Comment

si eu am väzut ceva, era portocaliu
        adevärul este inventia unui mincinos

Comment

Originally posted by laur69 View Post
          Si cum noi suntem groapa de gunoi a Europei e justificat aruncatul gunoiului spatial la noi in curte

cred ca este cea mai credibila explicatie

Comment

Din ciclul "Am vazut !", in jurul orei 20,25 am observat 6 obiecte portocalii (posibili meteoriti) trecand pe cer in zona Teiul Doamnei din Bucuresti. Din pacate nu am avut nimic la indemana sa le filmez. Spectacolul a fost fascinant dar in acelasi timp ma si gandesc cu groaza la ce s-a scris in ultimul timp in presa in legatura cu centura de meteoriti care e posibil sa loveasca Pamantul in urmatorii ani. Astia or fi fost solii centurii.
            Am primit telefoane chiar acum de la doi cunoscuti care mi-au spus ca si ei au vazut obiectele portocalii. Tot in Bucuresti.

Comment

Venisera la lansarea candidaturii lui ponta probabil
              J.

Comment

"Spionii" PDL...se intorceau la baza...!

@fansat
                Bravo!Dar da si tu ceva detalii.
                Multumim.

Comment

Originally posted by drgroza View Post
                  "Spionii" PDL...se intorceau la baza...!

@fansat
                  Bravo!Dar da si tu ceva detalii.
                  Multumim.
                  Din pacate nu am ce detalii suplimentare sa dau. Daca vreti sa ma credeti, bine, daca nu, iarasi bine. Ce ma oftic e ca obiectele respective au aparut unul dupa altul la interval de secunde - zeci de secunde, timp suficient ca sa le pot poza sau filma, si din doua aparate de fotografiat pe care le am in casa niciunul nu avea bateriile incarcate. Repet, exista confirmarea ca cele sase obiecte au fost vazute de doi cunoscuti de-ai mei care m-au sunat in timp ce priveam acele nu stiu ce de pe balcon si de asemenea si fetele mele au fost sunate de prietene de-ale lor care le spuneau ca vad niste chestii portocalii pe cer. Din zona unde stau eu le-am urmarit pana cand s-au stins (cu mare aproximatie, undeva deasupra Televiziunii Romane). Interesant e ca toate sase chestiile alea au urmat aceeasi traiectorie, trecand pe cer unul dupa altul la intervalele de timp mentionate.
                  Mentionez ca este a treia oara cand vad anul asta asemenea obiecte (posibili meteoriti)

Comment

Pai daca este a treia oara, baga si tu la incarcat bateriile de la aparatele foto, sa le ai la indemana data viitoare !

Vrem si noi sa vedem...
                    sigpic

„Un popor este înconjurul pe care îl face natura pentru a ajunge la şase, şapte oameni mari. Şi pentru a-i ocoli apoi” (Friedrich Nietzsche).

.

Comment

Working...
                    X