Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

Illuminati-masoni-enigme si conspiraţii

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• clasix
    replied

Leave a comment:

• 007/Ro
    replied

Leave a comment:

• 007/Ro
    replied

Leave a comment:

• 007/Ro
    replied
    De ziua lui Eminescu cititi si comentati aici

Last edited by 007/Ro; 15 January 2014, 09:36.

Leave a comment:

• clasix
    replied

Leave a comment:

• clasix
    replied

Leave a comment:

• clasix
    replied
    Un pic de istorie... Karma Sutra

Leave a comment:

• clasix
    replied

Leave a comment:

• clasix
    replied
    http://www.youtube.com/watch?v=DJZdM9OjrVg

Leave a comment:

• 007/Ro
    replied
    Nu te speria, orice modificare a climei e speculata de Oculta ca sa manipuleze, sa mai puna eventual niste taaxe, biruri si sa ingradeasca drepturile prostimii!

Ce conteaza daca mori acum sau peste 100 de ani alunecand pe scara la Vimana si ti-ai rupt gatu' ?

Te reincarnezi si gata, dsca mai ai chef !

Remember

Disperata ca pierde controlul Oculta se pregateste sa se lupte cu noi, the good aliens !

Se ingroasa gluma cu extraterestrii, nu?

Acum poate intelegeti de ce am legat Oculta de subiectul " Aliens "

Niste " dezaxati " ca mine s-au grabit sa faca si documentare, precum vedeti!

Dar stati linistiti ca totul este o mare manipulare, extraterestrii nici nu exista!

Nu?

Fugutza si mai tzukatzi niste ciolane de vite moarte, pardon , moaste sfinte!

Si mana prea cinstitilor popi ...

Incet, incet o sa va treziti.

O sa pricepeti si tainele cele mai ascunse inclusiv ale Ortodoxiei, caci tot acolo ajungem, la cunoasterea adevarului escamotat.

Ia cetiti ceva de la sfinti despre

A Doua Venire şi Judecata de Apoi

( Daca scriam eu asta urlau toti ca sunt antisemit, mama ei de manipulare ! )

De ce v-am spus acestea, creştinii mei?
    Nu ca să-i omorāţi pe jidovi şi să-i prigoniţi, nu!, – ci ca să-i plāngeţi că L-au lăsat pe Dumnezeu şi s-au dus cu diavolul.

V-am spus ca să ne pocăim acum pānă mai avem vreme, ca să nu se īntāmple să se mānie Dumnezeii pe voi cand se vor intoarce şi să ne lase din māna Lor şi să păţim şi noi ca jidovii şi chiar mai rău.
    Creştinii mei, sunt de ajuns acestea, nu pot să vă spun mai mult.
    V-am spus şi eu ceea ce m-a luminat Dumnezeul meu.
    Celelalte căutaţi să le īnvăţaţi domniile voastre.
    Sunteţi īnţelepţi şi cunoscători, īnţelegeţi deci care e binele vostru şi faceţi-l!

Last edited by 007/Ro; 13 January 2014, 05:51.

Leave a comment:

• drgroza
    replied
    Raportul teribil al Pentagonului despre catastrofele climatice, absolut real? - partea I

"Aproape incredibilele evenimente meteorologice care afectează īn acest moment SUA readuc īn atenţie un faimos raport realizat de Pentagon şi dat publicităţii īn octombrie 2003 sub semnătura cercetătorilor Peter Schwartz şi Doug Randall de la Global Business Network, o companie de consultanţă īn domeniul scenariilor globale şi strategice: An Abrupt Climat Change Scenario and Its Implications for United States National Security."

http://adevarul.ro/international/in-...7f3/index.html

================================================== ================================================== ===============
    Raportul teribil al Pentagonului despre catastrofele climatice, absolut real? - partea a II a

"... Concluziile pentru perioada īn care ne aflăm şi cea imediat următoare anunţă schimbări dramatice la nivel planetar, care vor influenţa strategiile de securitate ale statelor."

http://adevarul.ro/international/in-...ced/index.html

Leave a comment:

• 007/Ro
    replied
    In reluare:
    Cea mai mare escrocherie la nivel global din istorie!
    Marele Smen al tuturor timpurilor - tradus in l. romana sa priceapa tot prostalaul !

Cine vor fi noii garanti ai sclaviei voastre in Romania ( in forma continuata ) ?

Se tot vorbeste prin targul " fratilor " ca se pregateste un nou guvernator la BNR si calea pt. Isarescu la Cotroceni!
    Arsenalul de manipulare include pe langa aceasta strategie si promovarea in continuare a monarhiei ca solutie alternativa ce ofera toate garantiile de pe lume...lapte si miere, nu alta !
    Pt. aceeasi Oculta, evident.

Cristoiu – teoria conspirației despre Isărescu la Cotroceni Cristina Alexandrescu / 03 Dec 2013 23:47 Salveaza PDF Print Email 19 comentarii N/A accesari Jurnalistul Ion Cristoiu lansează o adevărată teorie a conspirației cu privire la prezența guvernatorului BNR Mugur Isărescu la īntālnirea pe care președintele Traian Băsescu și premierul Victor Ponta au avut-o marți la Palatul Cotroceni. Ion Cristoiu īși īntreabă cititorii dacă nu li se pare suspect faptul „că după declarația lui TB de aseară a scăzut brusc leul?
    Leul controlat de Isărescu, să ne īnțelegem”.

Iată postarea lui Ion Cristoiu de pe pagina personală de Facebook:

„Īn ce piesă joacă Mugur Isărescu?
    O cititoare mai inteligentă decīt mine se īntreabă ce a căutat Mugur Isărescu la Cotroceni, dacă tot n-a zis nimic.

Observația m-a făcut să revăd datele īntīlnirii.
    Mugur Isărescu a venit invitat de Victor Ponta. Scopul cererii lui Ponta a fost de arăta romānilor că el e capabil de orice sacrificiu – inclusiv cel de a-și călca pe inim㠖 numai și numai pentru a salva pensiile și salariile. Prezența lui Mugur Isărescu a fost menită să adīncească imaginea unui Traian Băsescu īndīrjit īntr-o hachiță. Nu de alta, dar n-a reușit să-l convingă nici măcar Mugur Isărescu! Dvs ce credeți? Mugur Isărescu a căzut īn capcana īntinsă de Victor Ponta sau a jucat rolul care i s-a dat? Īn definitiv, putea să refuze invitația lui Ponta, zicīnd că BNR n-are nici o treabă cu acest conflict. Și nu vi se pare suspect că după declarația lui TB de aseară a scăzut brusc leul? Leul controlat de Isărescu, să ne īnțelegem
    ”.
    Last edited by 007/Ro; 11 January 2014, 13:15.

Leave a comment:

• Nanok®
    replied
    http://en.wikipedia.org/wiki/Laws_ag...locaust_denial

Leave a comment:

• lighean
    replied

Leave a comment:

• dolby
    replied
    Am primit un mail cu un continut foarte interesant, zic eu ca merita "pierdute" 50 de minute din viata pentru a fi vizionat:

P.S.:
    Fratilor ce rau mai traiesc unii si de cat timp...
    Decat asa, mai bine cu laptele si mierea, plus cainii (cu tot cu covrigi!) nostri )
    Last edited by 007/Ro; 10 January 2014, 21:46.

Leave a comment:

Working...
X