Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

Hanul Extraterestrilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 3 (0 members and 3 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Vezi, nu ma crezi un "allien"...
    Sa incerc mai persuasiv!
    Uite si povestea cu ADN-ul...lovi-v-ar raza!

Consumul excesiv de informatii poate dauna sanatatii..mintale!
    RDI-Boards XtraFM !

R
    TVDXRO
    DXinfo Feeds Keys
    RDI

Comment

o problema marunta , pe masura dimensiunilor ADN ar fi aceea ca absolut toate fiintele vii terestre au acelasi patern ( dubla spirala cu acelasi sens de rotatie )
      mutatii genetice se pot obtime simplu .... stabilizarea si viabilitatea variante este problema .

cred ca sti de ce Sfinxul nu mai are nas

Comment

Nu, eram la acea vreme la studii pe alta planeta fiind foarte tanar!
        Cine i-a rupt nasul?
        I-am zis lu' Zamolxe ala al vostru sa-i dea 2-3 SPP-isti!

Da, stiu ca sunt diferente surprinzator de mici de ADN intre noi si alte specii...
        RDI-Boards XtraFM !

R
        TVDXRO
        DXinfo Feeds Keys
        RDI

Comment

un american timpit care a crezut ca are ceva in cap ( sfinxul ) a folosit dinamita .
          dupa cum a documentat dl comandor Pavel in raportul Ultimul Mag , Zoli si-a cam neglijat slujba in ultimul ev .
          ( in ultima adresare catre natiune , - saptamina aceasta - domul comandor v-a deconspirat existenta , intarind afirmatia papistasilor cum ca ati fi si dvoasta , ailienii , copii Domnului )

nu ma refeream la informatia in sine ci la identitatea incapsularii

Comment

Presa din Marea Britanie a publicat astăzi o serie de documente care arată că fostul premier britanic Winston Churchill a īncheiat o īnţelegere cu generalul american Dwight Eisenhower pentru a secretiza pentru 50 de ani īntālnirea unui avion cu un OZN.

Marea Britanie a publicat astăzi sute de documente referitoare la "obiecte spaţiale neidentificate", inclusiv o scrisoare care arată că Winston Churchill a ordonat ca o īntālnire, īn timpul războiului, īntre un pilot militar şi un OZN să fie ţinută secretă timp de 50 de ani, pentru a nu crea "panică īn rāndul maselor".

si ce e mai important: . . .

Totodată, Churchill se temea că astfel de incidente ar fi zdruncinat credinţele religioase ale oamenilor.

http://www.adevarul.ro/international...311369028.html
            Dreambox7020 & WavefrontierT90

Cu bani poti cumpara o casa, dar nu un camin. Cu bani poti cumpara un pat, dar nu somnul linistit. Cu bani poti cumpara un ceas, dar nu si timpul ce se scurge. Cu bani poti cumpara o carte, dar niciodata cunoasterea. Cu bani poti cumpara pozitia sociala, dar nu si respectul. Cu bani poti cumpara medicamente dar nu sanatatea. Cu bani poti cumpara sex, dar nu si dragostea. Cu bani poti cumpara o asigurare, dar nu iti poti cumpara viata. Vezi tu, in viata... Banii nu sunt totul! De aceea, daca ai prea multi... Trimite-mi-i mie !

Technics...is timeless ! ! !

Comment

Churchill?
              Take this! by Nick Pope

Dinamitarea Sfinx-ului a fost facuta cu sprijinul unor capete infierbantate din armata noastra si s-a facut la baza lui, evident, pentru a se vedea daca piatra din care este facut e diferita de cea din zona.
              Informatia chiar eu i-am dat-o lui Paul Cernescu - care se crede un mare scriitor desi inca este agramat,
              Nu stiu daca a verificat-o la acea vreme!
              Si nu este singura informatie!

( Toata ascensiunea carierei lui de asa zis scriitor e legata de mine!
              Eu i-am oferit materialul documentar inclusiv filmat despre Dec.'89 in proportie de 100%. care a stat la baza "avantului" sau pe piata de carte.
              Altfel scria dupa ureche, zvonistica si fantezie.
              Si el stie asta!
              Ulterior am solicitat oficial si raportul SRI privind evenimentele din dec 89 si i l-am dat si a mai iesit o carte cu dezvaluiri cronologice de asta data.
              (Sorry, modestia sora cu prostia in acest caz )
              In ceea ce priveste capacitatea de a procesa corect informatiile am mari rezerve. Sincer.
              Mai ales pe tarmul paranormalului unde bate campii in voie dar face si niste speculatii argumentate la un mod de te ia ameteala!
              Ceea ce face el este pseudo-stiinta si e lesne de observat din tot ce scrie desi intentia este poate fi laudabila.
              De multe ori fura idei si dupa ceva timp le scoate pe taraba afirmand ca sunt proprii.
              Are o diploma de studii tehnice, dar este doar echivalarea studiilor scolii militare de marina - pe care si le-a insusit cu sincope dovada si confuziile crase tehnice pe care le face nu de putine ori.
              Are multe carente si notiuni fixate gresit!
              E orgolios si incapatanat dar are istetime si smecherie native tipice taranului roman.
              El ocoleste sa spuna cum a ajuns de la arma " Marina " la " Securitate" creand confuzie spunand ca fost ofiter de ContraInformatii...militare!

Trucul a tinut si are cititori!

Dupa primele 4-5 carti din seria Octogonul s-a fasait si a scris exclusiv pt. a castiga un banut mergand pe partea de fictiune amestecata cu elemente de scandal luate din presa si vechi spete de pe vremea cand lucrase in sistem.
              Restul sunt povesti.....povesti...povesti....si traieste din "osanza" marilor dezvaluiri ale revolutiei )
              Acum vad ca scrie carti de sfaturi....fiind foarte tare in " psiologie" dupa cum pronunta zilel trecute la marea televiziune a poporului!
              Acum 6 luni era mare fan Basescu!
              Marinari, deh... )
              RDI-Boards XtraFM !

R
              TVDXRO
              DXinfo Feeds Keys
              RDI

Comment

Pe langa numarul de UFOs de astazi ...par observatii minore

Tot Winston C.

Ce i-o fi apucat cu declasificarea asta?
                Unii sustin ca se pregateste contactul!
                Altii cred ca e un scenariu....mai tare ca 9/11 si va duce la instaurarea NWO!

Annuit Coeptis
                Novus Ordo Seclorum

I want money, daddy!
                And power!
                RDI-Boards XtraFM !

R
                TVDXRO
                DXinfo Feeds Keys
                RDI

Comment

Si desen facut de mana "celesta" cu scandurica si sfoara...decodificat!
                  Observati perfectiunea executiei!

Precum forma si desenul!
                  Probabil ca mesajul se refera la " rebirth " desenul sugerand calea " (re)facerii "
                  Observati si sugerarea " corpus cavernosum of clitoris "
                  (Scuzati vulgul)
                  Cercul simbolizeaza dimensiunea cosmica a momentului si totodata implinirea menirii divine.
                  Momentul alinierii pamantului simbolizat prin " corpus cavernosum of clitoris " cu centrul galaxiei sau marele " rift " simbolizat remarcabil si indubitabil de forma centrala, denumita foarte inspirat generic in engleza "pizdish", creeaza prin insasi vibratia proprie a imaginii, modificarea fractalului si mentalului colectiv, pregatind inaltarea, ascensiunea intr-un plan superior in 5D, in drumul revenirii catre constiinta suprema din care a fost zamislit omul si contopirii cu aceasta intru perfectiunea creatiei divine conform legii lui Unul!

Si nu pot sa nu ma gandesc la cuvintele parintelui Arsenie Papacioc despre femeie dar si despre ispitire si sfarsitul lumii!

Na, ca m-am tampit de tot...
                  Da' rau!

O zi buna!
                  RDI-Boards XtraFM !

R
                  TVDXRO
                  DXinfo Feeds Keys
                  RDI

Comment

Si la Viena au aterizat extraterestrii, dar pe apa si fara sa lase urme. Erau negri la culoare si si-au luat zborul cu toate lebedele sub brat. Iar guvernul austriac, ca sa musamalizeze cazul, a dat vina pe tiganii nostri.

Comment

Nu mai comenta. maine te poti trezi fara cartite...
                      Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Comment

ieri cand mergeam inspre cluj in timpul zilei am vazut un cerc luminos culoarea argintie deasupra unei paduri,era la o distanta destul de mare si pentru cateva minute am resuit sa il observ,anul trecut pe timpul noptii tot prin zona aia am vazut niste sfere luminoase, am mai scris eu intr-un topic despre ele

Comment

Eu cred ca le fac astia, braconierii deghizati in militieni!
                          Da, da....

Si o analiza stiintifica...

Si nivelul elevat al omului care primeste mesaje in grau!
                          Sau alte cereale...rafinate!

Si o extraterestra, violenta, aflata printre noi...vorbind o limba necunoscuta pe Pamant!
                          RDI-Boards XtraFM !

R
                          TVDXRO
                          DXinfo Feeds Keys
                          RDI

Comment

spaniolul a pus niste poze cu el am dat peste poza nr.18 http://fototenerife.jimdo.com/

Comment

Daca bagi de seama mesajele nu sint scrise sau adresate intelectului ( cum au procedat inapoiatii de la NASA cu Pioneer ) ; doar simboluri ( Odiseea spatiala nu incepe cu implantarea unui bloc paralelipipedic linga maimutoizi ? ) .
                              Efectul = nu mai sint arsi pe rug fanii fenomenului si din ce in ce mai mult este privita ca o banalitate existenta allienilor .
                              Un roman stabilit in Chicago a spus ca este necesara o reprogramare a modului de a gindii pentru accederea la lumile , cu alte regului , poate acum incepem educatia ( liniute , bastonase , cerculete ... doar mandale ) .

( cam multi apvisti la TVPoporului , asa a inceput si tobosaru' austriac )

Comment

Originally posted by isr2002 View Post

Asta am facut-o eu intr-o seara. Mi-am zis: ia sa fac eu in graul lui tata semnatura de pe RDI. Si a iesit ce vedeti. Fiind beat am facut-o cu patrate nu cu triunghiuri. Ce-am mai alergat....
                                Eu la tine m-am si gandit imediat, mi-a sarit in ochi forma! Era culmea sa nu fie mana evreilor si aici, doar ei sunt peste tot.

.
                                19,2°E + 0,8°W => DM800 + DM520 + VuZero

Avantajul unui om inteligent este ca poate face usor pe prostul, invers e ceva mai dificil.....

Comment

Working...
                                X