Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

Hanul Extraterestrilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 2 (0 members and 2 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Nasol, suntem singurei in Univers....
    Vreau si eu la tara un desen din asta!
    Pun la dispozitie lanurile de grau!
    Vita de vie nu o pun la bataie ca poate se ametesc!

Astept provincia!
    RDI-Boards XtraFM !

R
    TVDXRO
    DXinfo Feeds Keys
    RDI

Comment

eu zic ca desenele astea sunt ca si cu diskul ala de platina,trimis prin spatiu acuma cateva decenii..sa asumam ca niste 'animalute' prinde ala...ce mama lui sa faca cu el ? nu tu limbaj,nu tu muzica,nu tu asemenea corpuri sau harti ceresti ! !
      Dreambox7020 & WavefrontierT90

Cu bani poti cumpara o casa, dar nu un camin. Cu bani poti cumpara un pat, dar nu somnul linistit. Cu bani poti cumpara un ceas, dar nu si timpul ce se scurge. Cu bani poti cumpara o carte, dar niciodata cunoasterea. Cu bani poti cumpara pozitia sociala, dar nu si respectul. Cu bani poti cumpara medicamente dar nu sanatatea. Cu bani poti cumpara sex, dar nu si dragostea. Cu bani poti cumpara o asigurare, dar nu iti poti cumpara viata. Vezi tu, in viata... Banii nu sunt totul! De aceea, daca ai prea multi... Trimite-mi-i mie !

Technics...is timeless ! ! !

Comment

Originally posted by isr2002 View Post
        Asta am facut-o eu intr-o seara. Mi-am zis: ia sa fac eu in graul lui tata semnatura de pe RDI. Si a iesit ce vedeti. Fiind beat am facut-o cu patrate nu cu triunghiuri. Ce-am mai alergat....
        sä nu-l credeti
        minte

eu le-am fäcut
        ziua
        nu noaptea
        si nu am alergat deloc
        adevärul este inventia unui mincinos

Comment

Am scandurica, am sfoara, am si laser device sa masor, am si laptop , am si teren cu spice....am si intelegere ( cata e! )
          Cine ma invata cum sa le fac?
          Da' sa iasa perfecte nu ca alea tremurate "demonstrate" de unii teribilisti pusi pe glume.
          Si sa fie si usor radioactive ca cele " veritabile" !

Vreau " patentu"
          Vreau tehnologia!

Si o croaziera galactica cu o "vimana" bengoasa!
          Dus-intors...evident
          Exclus intermediari!
          Altfel ma duc la soacra-mea la tara si o rog sa-mi aranjeze o plimbare cu tractiune balegoasa...cu caleasca lu' nea Costica ..vecinu' .

Aia cu care cara stiuletii..ca e om gospodar, munceste si are de toate...cum a zis si domnu' Boc!
          La munca, nu astepati sa va dea pomana guvernu' !

Intr-adevar, omenirea a ajuns departe!
          Nu si Carpathian Garden!
          Abia astept sa vad ANAF-ul oprind carutzashii si verificand daca a platit calul impozitele si taxele pe ovaz, balegar si nechezat!
          In tara asta e posibil orice!
          O sa vedeti!

O zi buna!

P.S.
          Propun si taxa pe forum, pe blog, pe thread, pe vorba, pe cuvant, pe orice!
          Si evident organele de administrare, control si coercitie aferente!
          RDI-Boards XtraFM !

R
          TVDXRO
          DXinfo Feeds Keys
          RDI

Comment

Nu-s facute in Photoshop? Se vad pe Google Earth?
            SHALOM

Comment

Da' dracu' stie?
              Nu cred, ca se dau la stiri si se duc televiziuni si le si filmeaza, sunt jdemii de martori...si fenomenul nu e nou...e de cand lumea...insa in ultima vreme a crescut in draci frecventa fenomenelor atat UFO cat si a desenelor.
              Tocmai asta ma incita!
              Ca nu m-am tampit peste noapte.
              Si eu sunt un scpetic si liber cugetator...
              Nici macar nu sunt un mistic.
              Desigur ca acum, datorita internetului, informatia circula mai usor si se explica intr-o masura oarecare abundenta de astfel de semnalari...dar!

Uitati-va de curiozitate pe cer dupa miezul noptii si o sa vedeti cel putin un corp care se misca si care isi schimba traiectoria.
              Prin anii 60, mic copil fiind am vazut cateva fenomene care au fost observate de mii de indivizi si chiar consemnate in ziare, fie ele si comuniste, iar aviatia a fost alertata !
              Aceste lucruri sunt absolut reale si verificabile
              Avand rude aviatori cat si marinari am avut de multe ori ocazia sa aud informatii la prima mana.
              Fenomenul OZN e cat se poate de real!
              Cu desenele ma abtin!
              Inca!
              Dati in youtube cautare "cropcircles" si o sa vedeti cate sunt..
              Sunt prea multe!
              Iar cele facute de unii "glumeti" se disting clar!
              Nu " e " de calitate, bre!
              Si se vad si in " goagalert " multe ciudatenii nu numai in lanuri de grau...unele "man made" altele...
              Doar cautati...
              The truth is out...there...
              RDI-Boards XtraFM !

R
              TVDXRO
              DXinfo Feeds Keys
              RDI

Comment

Si eu am convingerea ca exista alte fiinte. Bazata , recunosc, doar pe bunul simt: mi se pare imposibil ca in univers (chiar vorbind doar de cel cunoscut, din postul tau de mai sus) sa fim doar noi norocosi.
                Ce nu prea pricep este cum de ne-au gasit - daca ne-au gasit. Desi am citit ca si asta se poate (prin observatii si eliminari... nu intru in detalii).
                SHALOM

Comment

Apus de soare...
                  si a doua zi...

Ce-mi plac mie "ignorantii"
                  E de gandit...

O analiza interesanta o face si History Channel in seria "Ancient Alliens" !

Cautati toate episoadele!

Si cel mai infocat sceptic incepe sa-si puna intrebari...
                  Chiar daca va sustine contrariul din orgoliu prostesc!
                  RDI-Boards XtraFM !

R
                  TVDXRO
                  DXinfo Feeds Keys
                  RDI

Comment

pina si o biata javra ( canina ) poate sa comunice si sa impartaseasca cu oamenii sentimente primare ..... da alienii nu , batman-batman ... ei vor doar sa impresioneze prin talentu' artistic pictind pe lan_uri

Comment

mda...vorba lui medox...la alien astia le cam place sa fircaleasca prin lanuri...si culmea..ca la noi...au inceput sa fircaleasca prin padurile noastre tocmai oamenii...azi maine nu mai au ce fircalii )

Comment

Dao ba dracu, astia strabat miliarde de ani lumina pana la noi sa faca niste desene in lanurile de cereale si sa deseneze la Machu Picchu ce sa zic, niste l...gi de ani lumina, niste primare cu tehnologie. In alta ordine de idei nu suntem singuri in UNIVERS....dar pana nu vad unul sa bem cu el o bere la Finu nu cred, totul este creeatia a noastra, a mintii noaste.
                        Last edited by Militianu; 5 August 2010, 13:57.
                        Telekom Romania - Consultant vanzari ! OFERTE Personalizate -FTTx, xDSL, NON-FTTx, PORTARE !
                        Ech Recep - DM800SE, TRIAX, DM3800, DTH - TELEKOM, DIGI, FocusSat, Akta , GSM - Telekom, DIGI ,Vodafone !

Comment

Eu recunosc ca sunt " allien " si am venit sa va ajut sa evoluati in schimbul aurului, dar nu ma credeti decat daca fac minuni!
                          Nici daca va scap de Boc si va asigur un trai decent...

Mai mult de atat... sunt si ridiculizat!

Vedeti, asta e cusuru' vostru!
                          Nu credeti ca suntem aici, ca am fost dintotdeauna si ca noi v-am creat si v-am asistat dupa ce am facut aici colonia!
                          Initial aveam nevoie de slugi la minerit apoi v-am lasat sa va gospodariti singuri si v-am luat doar aurul si alte minereuri de care avem nevoie.
                          Incheiem un ciclu.
                          Deja navele noastre au inceput sa va carabaneasca aurul.
                          De aceea le vedeti atat de multe in sistemul vostru solar acum.
                          Si nu este numai aurul.
                          Va luam si toata baza de ADN de pe planeta.

De mii de ani scoateti ca prostii aur din Pamant pentru noi si nu va intrebati unde dispare cand ar fi trebuit sa aveti toti casele poleite!
                          De la Fort Knox am golit tot deja de cativa ani buni.
                          Puteti verifica!
                          Fondul Monetar International suntem noi!
                          Acum golim depozitele din Elvetia...
                          Desi vi s-a spus voi nu credeti!
                          Noi suntem cei veniti din cer si care v-au creat!
                          Adica Anunnaki!
                          Si suntem reptilieni
                          B8 da' ce fraieri sunteti...mai ales voi romanii!
                          Nu v-ati uitat la presedintele vostru ca e reptiloid, omul nostru?
                          Uitati-va ce privire cosmica are!
                          Va meritati soarta!
                          RDI-Boards XtraFM !

R
                          TVDXRO
                          DXinfo Feeds Keys
                          RDI

Comment

http://leonidabucium.wordpress.com/2...extraterestra/
                            www.rdi-board.com www.new-rdi.com

Comment

Iaca apa la moara

Sa vedeti fanii Edgar Cayce cum vor comuta pe eveniment si vor specula...
                              Pana cum se gandeau la Sfinx si Marea Piramida din Ejipt...

Wow...

Take me home daddy!

RDI-Boards XtraFM !

R
                              TVDXRO
                              DXinfo Feeds Keys
                              RDI

Comment

Originally posted by 007/Ro View Post
                                ......
                                Initial aveam nevoie de slugi la minerit apoi v-am lasat sa va gospodariti singuri si v-am luat doar aurul si alte minereuri de care avem nevoie.
                                putin probabil , fratii nostrii gorilienii ar fi reprezentat amploaiati mai performanti in domeniu
                                Aurul este un metal banal , cel putin un antic chinez a fost in posesia unui aliaj cu baza Aluminiu ; unicitatea artefactului face plauzibila originea aliajului in alta ,, lume " .
                                Originally posted by 007/Ro View Post
                                Nu v-ati uitat la presedintele vostru ca e reptiloid, omul nostru?
                                Uitati-va ce privire cosmica are!
                                Va meritati soarta!
                                mi-ai amintit de dl prof. Lorin Fortuna ( cel care a condus echipa de implementare a robotului telefonic - ora exacta ) ; oare cum se genereaza asemenea convingeri-credinte neobisnuite ? !

politeism -> monoteism-sincretic -> ateism-scientologic
                                Pan -> Diavol -> Martian

Comment

Working...
                                X