Hello Guest, if you are reading this it means you have not registered yet or not logged in. Please take a second, login or register here, and in a few simple steps you will be able to enjoy all the many features of our fine community. Note that lewd or meaningless nicknames are prohibited (no numbers or letters at random) and please introduce yourself in the section for you to meet our community.

PCHOME.RO

Collapse

Hanul Extraterestrilor

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Comment

RDI-Boards XtraFM !

R
      TVDXRO
      DXinfo Feeds Keys
      RDI

Comment

Cel mai reusit Philadelphia Experiment a fost cu flota romaneasca de vapoare.

Comment

da,da cineva stie,,,,,dar tace milc
          1,2 offset dish/lnb inverto/dream 500hd/dream 525 hd/vu+zero 4k

Comment

sigpic

„Un popor este înconjurul pe care îl face natura pentru a ajunge la şase, şapte oameni mari. Şi pentru a-i ocoli apoi” (Friedrich Nietzsche).

.

Comment

Originally posted by gladix View Post
              da,da cineva stie,,,,,dar tace milc
              .................................................. ..........................
              iar unii pisici de meserie MOR de curiozitate
              .................................
              @gladix ........acum cred ca stii de ce mor pisicile ...

Comment

Un tribut celor care ne-au facut tineretea si viata mai frumoasa, ne-au facut sa visam si sa speram ca intr-un viitor mai indepartat vom fi altfel...
                Ma inclin in fata lor...
                RIP !

sigpic

„Un popor este înconjurul pe care îl face natura pentru a ajunge la şase, şapte oameni mari. Şi pentru a-i ocoli apoi” (Friedrich Nietzsche).

.

Comment

Ciudat...

Comment

Originally posted by clasix View Post
                    Un tribut celor care ne-au facut tineretea si viata mai frumoasa, ne-au facut sa visam si sa speram ca intr-un viitor mai indepartat vom fi altfel...
                    Ma inclin in fata lor...
                    RIP !

Sint curios peste 25-30 de ani, cine din actorii de azi, fac viata si tineretea mai frumoasa actualilor...

Comment

sigpic

.

Comment

sigpic

.

Comment

In cautarea energiei libere ... sau eliberatoare nu cred ca ar trebui sa uitam de

si explicatia :

si un "device " patentat
                          Last edited by Nanok®; 29 November 2012, 22:32.
                          #N# ( : EU sînt ca şi tine ... inventez.eu ...sînt de fapt chiar TU : )

Stii, am fost crescuţi să credem că toţi sunt egali, că nu eşti mai bun decât altcineva.
                          Bineînţeles că asta e o minciună.
                          Unii sunt mai buni decât alţii şi cei ce recunosc ce-i face mai buni şi învaţă să exploateze asta, sunt cei ce reuşesc.

Comment

Plecand de la modelul giroscopic 3d de mai sus ... înlocuind cu 3 motoare bendini , si aducand in discutie poate si efectul unei turbine tesla ... poate ca vom putea crea un dispozitiv cu ajutorul caruia sa extragem energia punctului "0" sau mai bine spus facand o "bucla" moebius intr-o a patra dimesiune sa împrumutam oaresce energie ...
                            Pana una alta autobuzele care foloseau principiul giroscopului (gyrobus) au fost in exploatare prin anii 50...Dupa Elvetia , Belgia fiind al doilea beneficiar al unei linii de gyrobus-uri data in exploatare in Colonia Congo ...
                            Mai multe info despe gyrobus-uri aici :
                            http://photo.proaktiva.eu/digest/2008_gyrobus.html

asa ca ... de la autobuze pana la un quadrocopter care sa aiba un "miez" giroscop nu cred ca e mare distanta ..
                            #N# ( : EU sînt ca şi tine ... inventez.eu ...sînt de fapt chiar TU : )

Stii, am fost crescuţi să credem că toţi sunt egali, că nu eşti mai bun decât altcineva.
                            Bineînţeles că asta e o minciună.
                            Unii sunt mai buni decât alţii şi cei ce recunosc ce-i face mai buni şi învaţă să exploateze asta, sunt cei ce reuşesc.

Comment

RDI-Boards XtraFM !

R
                              TVDXRO
                              DXinfo Feeds Keys
                              RDI

Comment

sigpic

.

Comment

Working...
                                X