PCHOME.RO

Collapse

ajutor site filme

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

ajutor site filme

zilele astea trageam de pe site www.suprnova.org monalisa smile si open range , problema este ca la mine nu mai merge si am incercatsi de la altii...sa verific, pe dcc nu gasesc iar kazza e c-am goala de filme noi ...
    puteti sa imi dati vreun site de unde sa trag filme mai noi ..
    va rog mult de tot

Daca ai emule incearca cu asta http://www.goldesel.to/ Este f. bine actualizat.Cred ca este ce-l mai bun din cate am gasit pana acum
    Salutari
    Nokia 9800S*Magic*Matrix*CasInterface2*MasterCRD2*Season *Ant. Kathrein 1.20+LNB Kathrein*Motor 36V 45est-43vest

------------
    M&M

Comment

@LordKlaus

Da, se pare intr-adevar ca www.suprnova.org nu mai merge. Merge in schimb www.suprnova.com, dar au aparut ceva modificari in serviciul oferit de baieti> mai nou trebuie sa scoti bani din buzunar pentru a putea mai downloadezi niscaiva filme.

@All
      Stie cineva o alta adresa pe langa www.bitfile.com de unde se pot descarca filme?

Thks

Comment

dc++ si s-a cam rezolvat problema

Comment

am mai gasit niste ftp de pe la rusi

asa cum spuneam am gasit niste ftp pe la rusi , dar sunt slabe , filme apropae de loc , mai gasesti niste jocuri , muzica simulte programe, cat despre emule ,e ai greu ca nu reusesc macars a ma conectez pe vreun serv sa caut ceva, poate nu o fi setat la mine , cine stie?
          de dcc++ nu prea sunt incantat ,sunt pe vreo cateva hub , dar satragi filme noi ............
          of doamne...
          cred ca ati inteles
          o zi buna

Comment

Nu stiu cum luati voi filme de pe net dar in sfarsit...
            Nokia 9800S*Magic*Matrix*CasInterface2*MasterCRD2*Season *Ant. Kathrein 1.20+LNB Kathrein*Motor 36V 45est-43vest

------------
            M&M

Comment

Baga-te pe un client tip eMule, eDonkey, oVernet Ai sa fii la zii...

ReSpeKt

Comment

Originally posted by WebMan
                Baga-te pe un client tip eMule, eDonkey, oVernet Ai sa fii la zii...

ReSpeKt
                Vorbeai cu mine sau cu ei
                Cu prietenie

------------
                M&M

Comment

Shi cu tine... Shi cu EI !

Comment

Originally posted by MIRCEA
                    Daca ai emule incearca cu asta http://www.goldesel.to/ Este f. bine actualizat.Cred ca este ce-l mai bun din cate am gasit pana acum
                    Salutari
                    Asta n-ai citit-o
                    Sa nu spui ca nu e bun site-ul
                    Cu prietenie

------------
                    M&M

Comment

Vere, de acolo iau numai muzica ca restul filmelor E in germana... shi mai aiu shi cite un joc... ia uita-te tu pe ShareReactor sau FileHeaven.... Zii dupa aia...

ReSpeKt

Comment

Originally posted by WebMan
                        Vere, de acolo iau numai muzica ca restul filmelor E in germana... shi mai aiu shi cite un joc... ia uita-te tu pe ShareReactor sau FileHeaven.... Zii dupa aia...

ReSpeKt
                        Si eu care credeam ca stii germana .ShareReactor nu mai merge demult ka-lumea si cu FileHeaven inca n-am incercat.
                        Salutari si merci de poturi

------------
                        M&M

Comment

ShareReactor a avut acum vreo 2 luni un upgrade de server shi se mishca bine acum...

Celalalt e .org

Comment

MULTUMESC LA TOTI CEI CARE M-AU AJUTAT

MULTUMESC LA TOTI CEI CARE M-AU AJUTAT si va anunt ca si-a revenit si www.suprnova.org
                            luati bitorentul si trageti orce de acolo.o zi buna la toti.

Comment

Re: MULTUMESC LA TOTI CEI CARE M-AU AJUTAT

salut, am intrat si eu pe www.suprnova.org dar nu reusesc sa dau nimic jos, nu merge de nici o culoare, imi trebuie vreun soft aditional, si daca da, care si cum il pot utiliza?
                              10x in advance,

claudiu
                              nici viitorul nu mai e ce-a fost!

Comment

Working...
                              X