PCHOME.RO

Collapse

Xilisoft...Code & name

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

Xilisoft...Code & name

Daca se poate un cod de inregistrare pentru Xilisoft AVI MPEG Converter. Please!
    I am another brick in the human wall!

daca ai fi trecut si versiunea era mai simplu
    versiunea: 2.1.15.1230b tds
    name: tDS Crew
    key: FEC4-E872-B174-5650-D7EE-771B-4FE8-789F
    The Bible is like a software license, no one actually reads it, they just scroll to the bottom and click I agree!

Comment

My mistake... License code & name. Daca nu am astea nu pot procesa decat o perioada de 5 minute. Deci am luat prog. de pe un site si este shareware. Cand vreau sa fac un film cu el imi spune ca imi trebuiesc cele de mai sus . Thanks!

Comment

cred ca nu mai inteles, exista mai multe versiuni ale programului Xilisoft AVI MPEG Converter, ceea ce am trecut eu mai sus este una din ele:
        Code:
        versiunea: 2.1.15.1230b tds
        fiecare versiune are un alt cod de inregistrare.
        vezi daca numele si keya din primul post nu functioneaza cumva.
        The Bible is like a software license, no one actually reads it, they just scroll to the bottom and click I agree!

Comment

L-am luat de pe www.xilisoft.com. Ceea ce mi-ai dat nu merge. Dupa cum sunt asezate literele si cifrele ar trebui sa apara mai multe casute,asa este una mica pentru name si una mai lunga pentru cod. Astept!

Comment

ma bucur ca l-ai luat de acolo, deschide softul apasa pe casuta HELP dupa care clic pe About, acolo iti scrie ce versiune de soft ai. asta ma intereseaza daca vrei sa gasesti ceva.

Comment

vad ca nu te prea descurci, copiaza linkul de mai jos in browser, sub denumirea de xili.rar gasesti acolo Xilisoft, descarcal, arhiva contine si un generator de key, la nume treci ce vrei tu dupa care copiezi cheia din generator si ai terminat.
              http://home.arcor.de/bazil0101/1/xili.rar

ps. inainte de a instala softul de la mine, dezinstaleazal pe cel care il ai acum pe PC

bafta

Comment

Multumesc,prietene! A mers din prima. Vroiam sa imi trag caseta de la nunta pe CD si nu am DVD-RW. O sa o comprim si poate incape pe 1-2 CD-uri. Merge bine prog-ul asta. Inca odata, multumesc! Best!

Comment

Working...
                X