@Admin si nu numai...............RIPPING DVD s.a.m.d.

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

@Admin si nu numai...............RIPPING DVD s.a.m.d.

O idee excelenta. Si eu votez pentru un forum specializat in ripping, authoring, divx-ing s.a.m.d. Vad ca in ultimul timp se pun multe intrebari ce tin de divx, dvd, subtitrari, etc. In curand nu prea vom mai avea la ce ne uita pe satelit deci va trebui sa ne specializam in alt domeniu. DVD-uri se gasesc la orice videoteca si DVD-writrele vor scadea si mai mult dupa afacerea de Craciuni
    CU
    TransWarp

ar fi foarte bine

Comment

Nu cred ca votul meu conteaza, dar asta e orientarea generala, daca vreti mersul firesc al lucrurilor mai duce si la editoring si rippare ...

Decat sa se faca pe alte forumuri mai bine la noi...

Unii vor zice ca nu practica sportul asta din lipsa de timp..eu zic ca daca ai instrumente adecvate e chiar pacat sa te opui...

Deci SA TRAIASCA!

Comment

Subscriu intru totul la idee, cu toate ca se gasesc site-uri de specialitate parca tot in familie e mai bine............

Comment

Ar fi o treaba faina.

Comment

Excelenta idee. I'm in. Bafta
            See my gorgeous spread pussy here: http://users.telenet.be/jerkoffsky/pussy.jpg

Comment

Originally posted by dutag
              Subscriu intru totul la idee, cu toate ca se gasesc site-uri de specialitate parca tot in familie e mai bine............
              Ksa-i!

Comment

Salut!
                Ar fi o miscare execelenta. Eu sint pe ideea ca ar fi necesar asaceva si la noi.

Comment

SUPER!
                  Cel mai tare ar fi daca in sectiunea Video s-ar putea posta ca si in legendarul NASA BOARD PROJECT linkuri directe pt download cine a fost member acolo stie despre ce vorbesc! O sectiune Download vizibila numai pt uzerii vechi sau uzeri care sint alesi de MOD. Cred ca nu ar fi o problema prea mare cu un update la Board.. Sau?

Comment

O idee excelenta

Sunt si eu intrutotul de acord cu aceasta sectiune, mai ales ca sunt interesat de acest domeniu. Pana acum, singurul site valabil (de un real ajutor) a fost www.dvdrhelp.com
                    Sper ca ******** sa-i ia locul in curand!

Toi toi toi!

Comment

Acum ma apuc sa o fac. Suna excelent ideea.
                      Cred ca sunt destul de multi printre noi care se pricep la asa ceva
                      si mult mai multi care vor sa invete.
                      Numai bine !

admin

http://www.********.com/f2/viewforum.php?f=15

Comment

idea este super!

Si tot in domeniul DIGITALULUI "ramanem"...
                        Cine isi doreste mai mult, decat cei care VOR sa invetze?

toata stima!
                        servo

Comment

Working...
                        X