Your contribution will be used to pay for our hosting service.
THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

PCHOME.RO

Collapse

ajutor gordian knot

Collapse
X
Collapse
Currently active users viewing this thread: 1 (0 members and 1 guests)
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

ajutor gordian knot

salutare am incercat si eu azi sa ma joc putin cu gordian knot 0.28 si nu mi-a reusit,adica am citit instructiunile puse de stailus dar la un momentdat difera si cred ca acolo ma-am incurcat,ma refer la sect divx,unde se alege multiple encodic si cu noul gordian mai trebe sa facceva setari in divx5.05 si acolo cred am gresit ...sau nu?ma puteti ajuta cuma?
    cam in cat timp encodeaza un fisier de 700mb,daca am un duron la 1200 si 256ddr2100?

sal!poti lasa un nr de tel la care sa te sun sa-ti explic cum fac eu?daca nu o sa incerc sa iti scriu aici.problema la mine e ca pe pc-ul pe care lucrez eu(encodez) nu am net,adica la mine acasa.aici sunt la sala si daca nu am programul in fata mi-e frica sa nu te indrum gresit sau sa nu uit ceva.sunt cateva setari pe acolo.la inceput si mie mi-a dat ceva de furca.oricum gordian v0.28 are xvid.eu cu xvid encodez.numai bine!

Comment

mah nr meu de tel este 0256/464170 sau mobil 0723471861,ma numesc Bogdan si dc m-ai putea ajuta as fi recunoscator!RESPECT!

Comment

sorry dar n-am mai dat pe la net!te sun in seara asta

Comment

man sa sti ca seara dupa 22 is pe net asa ca slabe sanse sa dai de mine pe fix,poti incerca dupa ora 21ma gasesti sigur acas'.RESPECT!

Comment

In cd-ul din luna iulie al revistei CHIP este un PDF. cu explicarea comprimarii unui film cu GKnot.

Comment

daca esti bun, poti sa pui pdf acela pe upload sau sa mi-l trimiti
              pe mail: [email protected]

10x

Comment

Your contribution will be used to pay for our hosting service.
              THANK YOU FOR YOUR CONSIDERING CONTRIBUTING!

Working...
              X