Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3
    Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default New !! Ro-Mercato , toate transferurile din liga 1 !

http://www.liga1.ro/transferuri.php

Voi incerca sa updatez cat mai rapid aceasta sectiune cu transferuri sau tratative reale si sa nu repet greseala ziarelor care in fiecare zi inventeaza cateva 10-15 noi transferuri.

Daca aveti info noi sau descoperiti eventuale erori va rog sa ma anuntati.

Dau o

Fanta
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Moderator Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by fanta View Post

http://www.liga1.ro/transferuri.php

voi incerca sa updatez cat mai rapid aceasta sectiune cu transferuri sau tratative reale si sa nu repet greseala ziarelor care in fiecare zi inventeaza cateva 10-15 noi transferuri.

Daca aveti info noi sau descoperiti eventuale erori va rog sa ma anuntati.

Dau o

Fanta
    felicitari am sa fiu cu ochii pe trnsferuri... Parbon bere...

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

buna ziua din nou dupa mii si mii de lupte am reusit sa ma loghez pe forum si de aceea i-mi permit ptr inceput sa fac o corectura desi nu sunt iesean la meciul buzau-iasi cred 4-1 in locul lui balan care este portar si nu avea cum sa joace in locul lui plesca care este portar si a lui branet rezerva a jucat onut si de aceea as vrea sa stiu cum mai pot intra in posesia statisticilor din sezonul 2008-2009 si nu uitati de sugestiile mele ca la fiecare echipa sa apara antrenorii si incercati ca dupa fiecare reunire de lot sa actualizati jucatorii veniti si plecati la echipele din liga1 2009-2010 nu numai la pandurii fiti impartial cu toti microbistii si va fii cool cam atata sper sa primesc in limita timpului dvs liber un raspuns si sa nu va suparati pe sugestiile aduse siteului dvs va multumesc si va respect ptr tot ceea ce faceti tedd tg-jiu

buna ziua i-mi cer din nou scuze este vorba de meciul iasi-buzau1-1 in care balan nu ajucat titular in locul lui trebuie sa apara onut plesca titular iar branet rezerva numai de bine

buna domnule fanta?i-mi permit cu acordul dvs sa va numesc asa sper sa nu gresesc pentru inceput nu cred ca mai este posibil sa verific 11 de start al meciurilor din sezonul 2008-2009 dar din sezonul viitor fiti sigur ca ca voi verifica fiecare meci si etapa ca sa fie super totul dar mai intai cred ca este bine sa treceti si antrenorii la fiecare echipa nu am vazut acest lucru nu uitati de ceea ce v-am rugat actualizarile de jucatori daca se poate dupa fiecare transfer la echipe mai pleaca unul vine altul de ex la pandurii parvu andelkovici sunt out la veniri livist portar etc dinamo todorovsky pekaric veniri si va tin la curent cu transferurile si nu uitati si de sezonul 2008-2009 care trebuie sa apara poate doreste cineva sa se mai uite la el ma refer la etape minute cam ata tineti-o tot asa si mii de felicitari totul este deosebit tedd

buna din nou apreciez ca a-ti inceput sa bagati si antrenorii dar la steaua nu mai este lacatus ci cristiano bergodi o seara buna

buna ziua domnule fanta stand si ma tot gandindu-ma am mai gasit ceva legat de statistici adica o sectiune legata de cornere al fiecarei echipe pe meci si nu uitati de actualizari le jucatorii veniti si plecati o zii buna tedd

am primit mesajul a fost o propunere care si pentru mine a parut sa fie una dificil de realizat treaba cu antrenorii este un lucru bun ca fiecare sa aiba pagina lui asemenea jucatorilor cat despre transferuri incercati sa actualizati tarsferurile realizate certitudini si jucatorii plecati care sunt siguri nu posibili cat despre sezonul 2008-2009 poate realizati un link va multumesc si o sa fiu mereu alaturi de site cu sfaturi corecturi si sugestii tedd tg-jiu

buna iuza de ex la steaua a plecat plesan litu pedriel si lovin din datele mele personale care se bazeaza pe arhiva mea personala va multumesc tedd

buna ziua din nou am sa incep sa culeg informatii legate de stadioane an constructie capacitate stadion scaune nr ma refer iluminare etc astazi a inceput pregatirile si fc vaslui asa ca actualizarile se tin lant tedd

buna fanta astazi incep pregatirile urziceni timisoara rapid brasov bistrita iasi cluj asa ca apar noi jucatori cat despre antrenori este o treaba buna cu pagina personalizata o zii buna tedd

certitudini boris mijatovici fundas sloven la urziceni la pandurii nu mai fac parte din lot stefan parvu andelkovic piturca iar la steaua litu pedriel lovin plesan cu bine

buna ziua de abia astept sa vad pagina antrenorilor de la echipele din liga1 dar pana atunci va rog nu uitati de transferurile realizate in liga1 pe care le puteti obtine de la reunirea echipelor din liga1 cu bine tedd

buna fanta poate am fost prea aspru in comentarii eu as vrea sa fiti in pas cu actualizarile la fel ca si cotidianele prosport sau gazeta sporturilor dar sunt sigur ca acest lucru nu se poate dar pana atunci toate cele bune si sanatate tedd cat despre liga2 s-o lasam moarta uneori ne dorim mult prea multe si nu se poate tedd

s-au facut transferuri si saptamana asta certe nu probabilitati daca doriti vi le pot trimite o zii buna tedd

transferuri certe urziceni a plecat burns balan varga barladeanu au venit paraschiv mijatovici fundas timisoara au venit bonfim bourceanu chitu buzau ionescu mera mansour a plecat aldana dinamo a plecat blay simao tamas au venit cuciula pekaric todorovsky l.rus predescu andrei cristea steaua au plecat cernea vatca litu plesan lovin au venit tatarusanu balan ninu ducu onicas rafal gzerlak mijlocas polonez surdu craiova au plecat bornescu gangioveanu au venit bryan bran rapid au plecat joao paulo andrade perja grigore au venit paun bistrita buga craciun brasov au plecat paulo adriano buga au venit benga chipciu mateiu alin stoica baltoi vasiliu zaharia pandurii au plecat xparvu vancea andelkovic piturca simion arrieta au venit kutlacic rada basara dedu avramescu militaru murgan nalati pleasca abreu stromayer otelul au plecat grybauskas gado elek vitaic hurdubeiau venit baotici istrate cretu david rerendija antal golocevac mojsov matei kongue bistrita au venit botoser greab istrate bozesan fizesan mandrean a .ruscurtuius mandea murar i.roman l.turcu ragipovic tarnevean iasi au plecat petar jovanovic cristea montiel au venit apetroaie sosnovski buhusi cososchi p.tincu m.vintila stiubei ceahlaul zaharie plopeanu floricel gorea ungureanu tepes bara pantea secuiu marc ploscaru popa prodan alba a plecat marincean avenit cernea oara potopea balas harceaga al.giurgiu rusu iouras cutean s.muresan himcinschi astra au plecat alexe tigoianu au venit minca vlaicu munteanu international plecati badarcea moldovan ciobanu constantinescu stoica straut dicu kone au venit arcaba mutu marius popa baiano gado vaslui plecat munteanu venit gerlem cluj au venit dica trica peskovic manu sper sa lecurati si sa le postati la echipe tedd

alte transferuri acsinte florin fundas dinamo artur patras axente otelul iar din lotul lui gloria nu ami fac parte emerson paun sanmartean

sorin radoi la alba iulia de la iasi au mai plecat oprea paruolo iar de la craioca craciun vad ca pe site nu a mai aaprut nimic nou toate cele bune tedd

buna domnule fanta ce transferuri am mai spicuit timisoara bonfim mera chitu bourceanu ionescu dudas crf timisoara mansour veniti dinamo plecati blay simao papa malick veniti siguri grigore rapid cuciula rus liberty cfr cluj bozovic vaslui veniti panait dobos jovanovic petar rapid andrade perja grigore plecati veniti stancu ionescu octavian craciunatacant draghia portar brasov benga chipciu mateiu moraru stoica baltoi vasiliu zaharia pandurii plecati parvu vancea stancu andelkovivc piturca simion veniti kutlacik dedu basara militaru nalati abreu stromajerotelul plecati gado garleanu vitaic elek tismanaru sositi patras axente bistrita plecati zaharia paun tatarusanu nalati veniti botoser gheb bozesan mandrean curtuius mandea murar turcu ragipovic tarnavean iasi plecati cristea jovanovic montielveniti sosnovschi buhusi cososschi tincu vintila stiubeiceahlaul zaharie plopeanu gorae ungureanu bara secuiu marcprodan alba plecati zagrean marincean veniti radoi potopea giurgiu iouras himcinschi muresan astra plecati neagu veniti chilom portar botea nae decebal cat .costin predoiu ionita munteanu vlaicuinter veniti arcaba mutu baiano neagu gado ionescu pleacti badarcea baicu constantinescu stoica straut kone ciobanu cam ata cu bine si spor la treaba tedd

buna din nou si va mai rog inca ceva in limita timpului dvs liber nu uitati sa postati arhiva sezonului 2008-2009 pe site va multumesc tedd

scutaru a lecat de la timisoara iar la iasi au venit sandu cojocnean poparadu scutaru timisoara

buna fanta ce mai faci poate mai reusesti in weekend sa mai faci ceva cu liga1 ma refer aici si la postarea statisticilor din 2008-2009 pe site dar pana atunci iatacateva transferuri care sau mai facut dinamo munteanu portar de la cfr cluj a plecat galliasi fc brasov alin stoica otelul galati adrian neagoe a venit poli iasi sandu scutaru poparadu cojocnean astra ploiesti botea deaconescu georgevic popovic fundasi coroian nae ionita iacob n'oughe omoduemuke georgescu mijlocasi catalin costin el hadjui atacanti cam atat si poate mai faceti actualizari si la loturi cu bine tedd

vuna fanta alte transferuri iata-le :grigore la fc brasov rusic a plecat de la timisoara bornescu surpriza craiova sa reintors cam atat dar nu vad statistica sezonului trecut pe site cu bine tedd

fabian teusan la poli iasi si nu uita de statistica sezonului 2008-2009 iar de luni poti sa postezi pe site programul competitional 2009-2010cu bine

buna fanta nu uita la timisoara au mai venit mera chitu bonfin mansour bistrita botoser greab istrate fizesan mandrean rus curtuius mandea morar turcu ragipovic tarnevean au plecat paun nalati zaharia la pandurii au plecat balint simion parvu vancea andelkovic piturca stancu

buna fanta multe critici mi se mai aduc dar nu-i bai eu merg inainte si te mai rog inca ceva ca pe langa statisticile de anul trecut scoate si jucatorii plecati de la pandurii vancea parvu simion andelkovic piturca si baga jucatorii adusi la bistrita greab istrate botoser mandrean rus bozesan curtuius mandea morar tarnavean si scoatei pe cei plecati zaharia nalati cu bine

Buna fanta o sa scriu mai ordonat astazi s-au mai facut cateva trasferuri iata-le dinamo au plecat: todorovsy pekaric miranda
    vaslui a plecat manu
    fc brasov a venit nicolo napoli
    poli iasi a plecat onut bogdan
    unirea alba iulia au plecat bumbac cisteian rus tatar foro gh grozav moldovan
    veniti mircea oprea
    international mioveni au venit marius popa bacila voiculet farul
    inca odata va rog sa nu fiti suparat pe mine ca incerc sa va trimit tarnsferurile neeexistand un site specilaizat in asa ceva critici mi-au fost aduse cu carul dar nu-i bai siteul sa mearga si sa infloreasca si nu uitati si de transferurile de la bistrita de plecarile de la targu-jiu si de statistica din 2008-2009 toate cele bune tedd

cfr cluj a plecat manu pe langa viana frangipane galiassi hirschfeld pereira va multumesc ptr site inca odata ca existati si sunteti cel mai tare

buna fanta dupa cate ama vazut ca ai aflat astazi s-a tras la sorti programul competitional al ligii1 de fotbala sa ca fii mereu primul in stiri stii la ce ma refer si iata cateva transferuri steaua a venit karum bibiskov timisoara a plecat amuneke inter pitesti au venit bacila gado voiculet si nu uita de statistica din sezonul trecut de transferurile plecarile si venirile de la pandurii si bistrita te salut tedd

Buna fanta daca am fost pisalog sau insistent te rog sa ma scuzi dar eu am vrut ca la inceputul ligii1 in prima etapa sa ai bagati toti jucatorii sa-ti fie mai uspr multi jucatori au plecat si au venit dar daca i-ti sunt cumva de ajutor te rog sa-mi spui insa pana atunci i-ti doresc toate cele bune si multa sanatate

buna domnule fanta ma bucur ptr noul dvs membru de afmilie o sa incerc sa scriu mai citet transferurile de jucatori
    fc timisoara a plecat amuneke
    dinamo au plecat melinte simao pekaric todorovski mitea miranda acsinte
    au venit ad cuciula si laurentiu rus,d.kone predescu
    fc vaslui au venit jovanovic petar si gerlem
    steaua au plecat pedriel lovin plesan semedo
    rapid au plecat paun andrade perja grigore
    au venit stancu matic zilic buga despotovic
    fc brasov au venit benga chipciu mateiu grigore nicolaebaltoi zaharia vasiliu au plecat adriano stoica alin
    pandurii tg-jiu au plecat balint vancea parvu andelkovic piturca simion
    au venitkutlacik deaconu rada ionut basara dedu nalati stromajer
    otelul galati au plecat gado garleanu elek tismanaru grybauskas au mai venit ad neagoie patras axente

bistrita au plecat paun tatarusanu nalati zaharia silvasan roman dan
    au venit botoser mandrean alin rus ,mandea ,mihaita roman ,fl.pelecaci ad .craciun ,sg.parvu, tarnavean
    poli iasi au plecat onut cristea jovanovic leandro montiel todescato leandro
    au venit cososchi sandu cojocnean tincu vintila scutaru poparadu teusan buhusi stiubei
    ceahlaul piatra neamt au plecat covrig si catana
    unirea alba iulia au plecat zagrean marincean foro rus cisteian tatar bumbar raducanu
    au venit fl.ilie radoi vuckomanovic viera vitinha emanuel koneionut matei lazar petrovic mircea oprea cernea
    astra ploiesti au plecat neagu
    au venit botea chilom deaconescu lyberti cl.dumitrescu, popovic otopeni coroian lyberti decebal nae ionita predoiu omoduemuke chiacu nasser
    otopeni georgescu cat costin el hadjui leandro iasi
    inter pitesti au plecat baicu constantinescu stoica straut badarcea kone au venit arcaba mutu popa baiano g.neagubacila gadovoiculet cl.ionescu cam atat si sper sa va tineti de promisiune in limita timpului dvs liber in rest poate imi spuneti si mie de unde sunetti si cu cine tineti toate cele bune tedd

alte transferuri dinamo cristian munteanu
    bistrita a venit sorin iodi
    inter pitesti au mai venit al.filip,corcoveanu,dorin mihut valcea zagrean alba iulia tomas donizete atacant bihor oradea pe langa cei trimisi inainte toate cele bune sia stept sa va onorati cand aveti timp de promisiune tedd

iar de la biostrita mai scoatetii din lot si pe sanmartean curtuius si emerson

buna fanta la astra ploiesti sunt cateva corectii de facut in locul jucatorului popovic este mitrovic fundas iar in locul iar in locul lui georgevic este djordjevic tin sa mentionez faptul ca aceste transferuri de jucatori nu sunt luate din cotidianele de sport sau siteuri sportive ma refer la proposrt gsp romaniansoccer onlinesport assport mentionez doar cateva sau de pe siteurile echipelor de fotbal asa cum rau intentionat m-au acuzat altii useri ci din arhiva mea personala in colaborare cu ziarele locale fac aceste mentiuni ca totul sa fie ok si mai fac acest lucru la fel ca si dvs din pasiune ptr fotbal ca am destule pe cap conduc o firma de contabilitate fiind economist si va dati seama ca timpul 24 de ore este prea scurt nu-mi ajunge va doresc in continuare toate cele bune si ramaneti alaturi de site ori cat de greu ar fii

buna seara domnule domnule fanta ca o stire de ultima ora gazmetan in liga1 fc arges in liga2 asa ca de la gaz metan au plecat falemi si au venit kratochvil koneckny fundasi kisha psohlawec paina atacanti cam atat si astept sa va onorati promisiunea o seara buna tedd

buna domnule fanta stiu ca orice inceput este greu incerc sa va ajut cu ceea ce pot dar nu uitati si de postarea pe site a ligii1 de fotbal sezonul 2008-2009 dar pana atunci iata cateva transferuri care s-au mai facut ieri dinamo;
    au plecat todorovski pekaric acsinte mitea miranda
    au venit curca george portar munteanu cristian portar cuciula ad ,fundas si laurentiu rus mijlocas
    rapid bucuresti au venit paun matic zilic buga
    au plecat grigore andrade pitbull mejolaro perja
    cfr cluj au venit mejolaro pitbull joao paulo andrade
    pandurii a mai plecat parvu iclanzan stefan
    otelul galati au plecat grybauskas garleanu tismanaru elek gado schwartz
    la bistrita au plecat paun nalati tatarusanu zaharia curtuius bozesan
    au venit botoser cornea cornel iodi mandrean rus alin mandea alex pelecaci florin mihaita roman turcu lucian sergiu parvu, adrian craciun tarnavean
    fc brasov au plecat buga stoica
    au venit benga chipciu grigore baltoi zaharia vasiliu cam atat si ca un sfat cand aveti timp mai mult luati-o ca o delectare incercati sa faceti cate o echipa si la jucatorii la care nu aveti poze data nasterii nr de pe tricou inaltmime greutate treceti doar numele si prenumele jucatorului unrmand ca dupa aceea sa reveniti cu late detalii cand aveti informatii pana atunci spor la treaba si o zii buna si nu a-ti raspuns de unde sunteti si cu cine tineti .ted

buna fanta scoateti-l pe sanmartean de la bistrita si nu uitati pe langa altele si de pagina antrenorilor toate cu rabdare si tutun o sa faceti un site cel mai bun trebuie sa lupti ptr acest lucru

buna iar de la otelul trebuie sa-i mai scoateti pe schwart zelek vitaic garleanu tismanaru hurdubei petrica dragos jucatori plecati la alte echipe

buna din nou alba iulia au plecat si terbuie scosi din lot marincean cisteia rus marcel foro zagrean moldovan au venit cernea fl.ilie radoi vuckomanovic,ionut matei mircea oprea

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)