Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3
    Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Default Pentru hidric...

Iti inteleg frustrarea,tipic suporterului de echipa mica,modesta,fara rezultate si fara palmares care face naveta intre prima si a doua liga cu precizie de metronom.
    Cand Dinamo juca si batea echipe cu nume din Europa in fata a 70.000 de spectatori tu probabil ca nici nu erai pe teava tunului.
    Si stai linistit,Dinamo a avut,are si va avea mereu destui suporteri chiar si la tine la Brasov.
    Si inca ceva,nu mi-ai raspuns cu privire la nea' Romica Pashcu...

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by vali61 View Post
    Iti inteleg frustrarea,tipic suporterului de echipa mica,modesta,fara rezultate si fara palmares care face naveta intre prima si a doua liga cu precizie de metronom.
    Cand Dinamo juca si batea echipe cu nume din Europa in fata a 70.000 de spectatori tu probabil ca nici nu erai pe teava tunului.
    Si stai linistit,Dinamo a avut,are si va avea mereu destui suporteri chiar si la tine la Brasov.
    Dinamo si Steaua aveau rezultate si faceau palmares atunci cand beneficiau de toate avantajele apartenentei la regimul politic totalitar si militienesc: resurse nelimitate si masluirea jocurilor. Asa cum se mintea in toate domeniile se mintea si in sport. Daca un sportiv avea valoare si dorinta de afirmare nu prea avea alternativa, musai Steaua sau Dinamo. Singura exceptie in fotbal se numeste Universitatea Craiova.
    Notiunea de suporter presupune o legatura sufleteasca si trebuie sa aiba si o logica. Nu are semnificatie "marimea" echipei. Toata intelegerea si tot respectul pentru calitatea de suporter in conditiile enuntate, adica brasoveanul tine cu Brasovul, ieseanul cu Iasiul, aradeanul cu Oradea samd. Cand te insori te atasezi de aleasa ta, nu de ...Sharon Stone.
    In cazul craioveanului care tine cu Dinamo este vorba de ceva de inteles, dar demn mai degraba de mila.

Mägar de marcä Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by vali61 View Post

räspunsul il ai de la spectatorul

da ai dreptate
    eu eram pe teavä in trecut si tu erai in prezent unul dintre fanii äia cu burtä de pe terenul FC Argesului
    hai dinamo

nu imi aduc aminte de vreo intrebare despre pascu ?
    ce am eu cu pascu ?
    noi discutam de militieni

PS: fiecare tine cu cine vrea, dar nimeni cu dinamo

@all
    avea cineva un gif fain in care unul se picura pe dinamo
    nu conteazä cä äla care se usura era stelist
    mi-l dati si mie ?
    ms fain
    adevärul este inventia unui mincinos

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)