Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 21

Thread: 100%

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default 100%

Meciurile din Liga 1 vor fi transmise de trei canale TV :
    Antena 1 (optiunea 1)
    GSP TV (optiunile 2 si 6)
    DigiSport (optiunile 3,4,5,7,8,9)

Meciurile din campionatul de fotbal al Ungariei vor fi transmise de :
    DigiSport Hu

Primera Division :
    DigiSport Ro

Bundesliga (toate meciurile , nu numai meciurile de vineri asa cum spunea retardul de Radu Banciu) :
    DigiSport Ro
    DigiSport HU

Moto GP :
    DigiSport Ro

10 turnee de tenis importante (nu cele patru din GrandSlam - Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open) :
    DigiSport Ro
    DigiSport Hu

Sunt discutii avansate pentru NBA , NHL si cateva gale de box.
    Este de asemenea posibil preluarea meciurilor live din campionatele nationale de handbal,rugby,baschet si volei.

Este foarte posibil ca in viitor sa existe un parteneriat intre siturile digisport.ro si liga1.ro .

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Pasionatii de MotoGP tot asteapta sa apara.. cand?

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Primera Division :
    DigiSport Ro

Bundesliga (toate meciurile , nu numai meciurile de vineri asa cum spunea retardul de Radu Banciu) :
    DigiSport Ro
    DigiSport HU

interesant ce optiuni are aici DigiSport....
    Rapidist pur singe...

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Afirmatii de genul "retardul de Radu Banciu " nu pot veni niciodata de la un om de valoare.Ca ne place sau nu a cataloga un om cu apelative de cartier denota lipsa de caracter si valoare.Si oricum pentru multi Radu Banciu reprezinta infinit mai mult decat niste nonvalori ce se cred superiori dar ... nu prea sunt.

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ioany View Post
    Afirmatii de genul "retardul de Radu Banciu " nu pot veni niciodata de la un om de valoare.Ca ne place sau nu a cataloga un om cu apelative de cartier denota lipsa de caracter si valoare.Si oricum pentru multi Radu Banciu reprezinta infinit mai mult decat niste nonvalori ce se cred superiori dar ... nu prea sunt.

De ce nu infiintezi un fan club Radu Banciu ? Colegii lui de la Sport Total FM mi-au confirmat ca omul e schizofrenic !
    E bolnav saracu' , nu-i de ras
    Ideea e ca intamplator l-am auzit la radio afirmand ca DigiSport va transmite doar meciul de vineri din Bundesliga , celalalte optiuni ar putea fi vizionate doar pe Eurosport 2.

Pentru a incheia definitiv subiectul R.B , va spun ca tot prin acelasi radio se zvoneste ca omul ar fi pe invers .
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Asteapta sa vezi daca informatiile se sus nu se vor adeveri si astept o bere virtuala cand Dolce va anunta oficial cumpararea lui Boom.

Nu va obliga nimeni sa cititi sau sa credeti cea ce postez , eu doar imi fac datoria si va informez.Daca voi aveti alte pareri e numai problema dvs.

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Nu sunt fan Banciu.Am vrut doar sa spun ca nu sunt de acord sa-i catalogam pe unii oameni ( care evident ca pot gresii )cu termeni de genul celui folosit mai sus.Nu toti care nu spun ceea ce dorim sunt retardati si trebuie sa intelegem ca si ei ca si noi pot fi prost informati uneori.Cat priveste orientarea sexuala fiecare e liber sa faca ce vrea cu "sculele lui" fara ca asta sa-i afecteze neaparat neuronii.Nu sunt de acord cu acest gen de atac la persoana ,chiar daca o faci sau nu pe siteul propriu.Mai multa ingaduinta si respect pentru ceilalti ar trebui sa avem indiferent de pozitia noastra in iluzoriile si trecatoarele ierharhii. Dar cred ca parerea mea oricum nu conteaza asa ca mai bine ...ma uit la meci.

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

[quote=tibi_ms;739881]......hmmm....ma gandesc la ce se folosesc aceste informatii eronate...hmmm..........

Poate la cresterea traficului pe forum...
    Mai multi vizitatori, etc.

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Post 100%

salut...fanta ms pt aceste informatii pretioase...dar digisport cand se vca lansa?(vreau rasp.100%)si pe ce tp?acel asteptat tp(13)cand se va lansa?ce canale vor fii pe el?vreau rasp tot 100%

Senior Member Expert

Posts Thanks / Likes

Default of of

chiar nu inteleg cum unii dupa ce ani de zile au putut sa se familiarizeze cu mersul afacerilor in telecom si la modul cum se fac fuziuni sau cumparari se asteapta ca Dolce sa cumpere Boom cum ai cumpara un sac de cartofi la piata...chiar asa ingusti sunteti unii incit sa nu vedeti ca se fac intelegeri intre oameni destepti care sa nu strice afacerile pe moment...nemtii cumpara actiuni la OTE tot cite putin...fiind sume foarte mari se publica fel de fel de comunicate ca au nevoie de ele, de publicitate...dar la afaceri mic, gen Boom care este chiar in concurenta cu Dolce ce sa comunice acuma, ca intr-un an Boomul va fi 100% a nemtilor? ei stiu ce fac, sigur fac ceva dupa cum se vede ca doar nu fac schimb de timbre...Boom a intrat intr-o combinatie cu DT pe termen mediu de unde sigur actionarii Boom vor iesi cu bani...dar asta in timp...asa se face cumpararea...prin colaborari si achizitionari pe bucati a actiunilor Boom...eu asa am perceput miscarea si nu cred ca ma insel...deci Fanta are dreptate dar nu poate sa va dea detalii pentru ca risca sa-si piarda mai apoi sursa de informatie...ar trebui sa priceapa toata lumea acest lucru, ca nu-i greu...terminati cu luatul peste picior ca la asta se pricepe oricine...

revenind la anuntul lui Fanta, poate asa GSP TV cu cele 2 meciuri pe etapa va ajunge si la cablisti la un pret decent pentru cei care vor fotbal si nu vor sa-si cumpere Digi Tv...

Special Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Salve

Merci @Fanta pt. informatiile oferite! Ar fi interesant de stiut cand si pe ce frecventa va emite digisport?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Oare Digisport va transmite Masters Series din tenis sau turnee de gradul II, avand in vedere ca anul trecut Sport. Ro a transmis aceasta competitie?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Fanta View Post
    Meciurile din Liga 1 vor fi transmise de trei canale TV :
    Antena 1 (optiunea 1)
    GSP TV (optiunile 2 si 6)
    DigiSport (optiunile 3,4,5,7,8,9)

Meciurile din campionatul de fotbal al Ungariei vor fi transmise de :
    DigiSport Hu

Primera Division :
    DigiSport Ro

DigiSport Ro
    DigiSport HU

Moto GP :
    DigiSport Ro

10 turnee de tenis importante (nu cele patru din GrandSlam - Australian Open, French Open, Wimbledon, US Open) :
    DigiSport Ro
    DigiSport Hu

Sunt discutii avansate pentru NBA , NHL si cateva gale de box.
    Este de asemenea posibil preluarea meciurilor live din campionatele nationale de handbal,rugby,baschet si volei.

Este foarte posibil ca in viitor sa existe un parteneriat intre siturile digisport.ro si liga1.ro .

Fanta
    RDI Team
    Ai omis Champions League optiunea 2...sau nu mai e pe DigiSport Hu ?

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by miniatus View Post
    Ai omis Champions League optiunea 2...sau nu mai e pe DigiSport Hu ?
    Corect am uitat de CL la DigiSport HU , dar si de Campionatul Mondial al Cluburilor ce va fi disponibil in excusivitate pe DigiSport.

Fanta

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

felicitari pentru rapiditatea cu care a disparut postarea mea de duminica.
    tineti-o tot asa si este suppppper

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)