Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 3 of 3

Thread: @vali61

Mägar de marcä Expert
    Posts Thanks / Likes

Default @vali61

in losc sä te bucuri si tu cä ii felicit, faci gat aiurea
    dacä esti fan al celei mai murdare echipe din fotbalul romanesc, atunci trebuie sä taci si sä inghiti
    poate vin timpuri mai bune cand o sä-si schimbe numele

si ce treabä ai tu cu mine cä-mi stä dinamo in gat ?
    dar de fapt incä nu mi-a ajuns la gat
    deocamdatä este pe la inältimea curului si cred cä pe acolo o sä-mi rämanä

nu uita niciodatä anul 2009: fc-brasov - dinamo 2:0 / dinamo - fc brasov 0:2

in caz cä nu stiai sau stiai si nu vrei sä-ti aduci aminte iti reamintesc eu niste fapte comuniste ale militienilor de la dinamo

gata cu timpurile unde vedeau jegosi la braosv si trebuiau sä castige si dacä nu se intampla asa, dupä meci jucätorii cu demnitate ca un "BENTA" erau arestati pentru neindeplinirea ordinului comunist

la inceputul anilor 90 era cam tot la fel
    am fost la meciuri unde jucätori pe atunci activi mi-au spus sä nu mai dau bani pe bilet cä ei stiau deja scorul

sau imi aduc aminte de un sezon in care a trebuit sä retrogradeze din cauza jegosilor cä i-au incurcat cand nu trebuie

si mai sant multe de povestit dar imi este deja scarbä sä mai pronunt acest nume infect: dinamo

nu o lua personal cä am spus lucrurilor pe nume
    nu am nimic cu tine
    adevärul este inventia unui mincinos

superstar Expert
    Posts Thanks / Likes

Default dinamo=kkt

mai hidricule trebuie sa ti dau dreptate.dinamo a fost,este si va fi o echipa de kkt.o istorie de kkt.poate perioada lui lucescu sr a fost mai acceptabila.in rest,rahat.dar vezi tu,zeul fotbalului nu i iarta.m am bucurat enorm prin 89-90 cind s au numit pt o scurta perioada ,,unirea tricolor''.pt ce au facut craiovei in perioada netoiu sper sa apuc ziua cind vor fi desfintati

Mägar de marcä Expert
    Posts Thanks / Likes

Default 78473.54 x 1

Quote Originally Posted by bebelsat View Post
    mai hidricule trebuie sa ti dau dreptate.dinamo a fost,este si va fi o echipa de kkt.o istorie de kkt.poate perioada lui lucescu sr a fost mai acceptabila.in rest,rahat.dar vezi tu,zeul fotbalului nu i iarta.m am bucurat enorm prin 89-90 cind s au numit pt o scurta perioada ,,unirea tricolor''.pt ce au facut craiovei in perioada netoiu sper sa apuc ziua cind vor fi desfintati
    ca noi gandesc multi, foarte multi dacä nu chiar toti
    oare mai are fani satra asta de militieni ?

la noi la club existä de mai mult timp o injuräturä bunä impotriva acestei echipe: hai dinamo
    stii ce bine merge in timpurile acestea ?
    este injurätura anului 2009, mai ales acum pe final
    adevärul este inventia unui mincinos

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)