Nu stiu daca stiti, vad ca cineva a vorbit despre el in Forum ENGLISH, dar exista si merge,o am si merge perfect, numai ca trebuie schimbat "codurile" cu un infinity usb PHOENIX (sau orice PHOENIX) cu un soft de al lor, fiecare luna...Deci, pana e "spart", sintem dependent de ei (satonline.ch), daca la sfirsitul lunii nu mai scoate programul, nu se mai vede nimic.

Puteti vedea o video facut de un proprietar aicea:
http://www.megaupload.com/?d=60AHY6E6

(Se asteapta cateva secunde si se apasa pe "Telecharger", sus)

Se poate remarca, ca el schimba foarte usor de canal la KIOSQUE, deci se exclude faptul c-a platit filmul doar ca sa convingi lumea ca merge, tipul n-ar putea sa schimb asa repede intre KIOSQUE-urile.
Deci merge tot Canal+,Canal Sat si Kiosque...Principul e ca "Nano 51 05" e blocat de aparatul asta.Se foloseste cartela alba pentru key-urile, si o cartela Seca 7.1 expirata...

Asta m-a convins sa-l cumpar, si merge intradevar.
Va zic asta ca sa aflati daca nu stiati, nu fac nici o fel de reclama, mai ales ca dupa cum v-am spus, faptul de a fi dependent de programul ala care "update" key-urile, nu e un lucru bun...Nu va incurajez de nici un fel de a achizitiona aparatul asta, doar sa stiti ca exista, si sper sa fie "spart" ca sa nu mai fi la un pret prohibitiv (230 euro cu posta si transfer bancar)