Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 12 of 12
    Junior Member Junior
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Cum aflu cheille?

Ce metoda este de a afla cheile noi atunci cind acestea se schimba? (Sa zicem ca sunt in creierii muntilor unde nu am internet si nici vreo dorinta sa cobor in oras. Pina acum coboram in oras si le luam de pe internet, dar vreau sa mai fac asa. Aceeasi intrebare: cum le afla cei care le posteaza?)

Daca are importanta, folosesc un Kaon KSF100, se pare, dupa ce am citit pe aici, umblat la soft ("cap de mort") pe care l-am primit asa cum este si pe care vreau sa-l folosesc in continuare ( in familie se urmaresc canale spaniole pe astra).
    Last edited by maaq21; 19th May 2009 at 21:39.

Mentor Ahmadinejad Mentor
    Posts Thanks / Likes

Banuiesc ca te referi la key... Care key?
    Var cu Adolf, frate cu Iosif si prieten cu Kim...
    Anti-USA, anti-RUSA, anti-UE, anti-MUEEEE-UE member...

Silver Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by maaq21 View Post
    Ce metoda este de a afla cheile noi atunci cind acestea se schimba? (Sa zicem ca sunt in creierii muntilor unde nu am internet si nici vreo dorinta sa cobor in oras. Pina acum coboram in oras si le luam de pe internet, dar vreau sa mai fac asa. Aceeasi intrebare: cum le afla cei care le posteaza?).
    Suni un prieten.
    Video: Vu+Uno (HDD 80Gb) /offset 1.2 H-H/42E<=>30W;
    Optibox Gekko Cable HD
    Audio: Harman Kardon HK680+Monitor Audio B2+WD Elements Play (2Tb)

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

mergi in magazie in sertarul cu skule si iei key
    vb sa ne trezim in treaba si vb de lucruri naspa -cum le afla cei care le posteaza?
    treaba lor chestia buna ca unii beneficiaza!

Junior Member Master

Posts Thanks / Likes

Default semnal

Oriunde ai semnal la tv ai si internet. Cu asta basta.

zzzzzzzzzzzzz Expert
    Posts Thanks / Likes

o trimiti pe Heidi cu caprele la oras sa-ti aduca cheia noua, sau il suni pe Peter sa-ti dea cheia ca e mai aproape de oras

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Aici sint numai imbecili?
    Costi fugi tu cu capra ma, ca erai obisnuit cu vaca...
    Pauleo serios ma? Unde e TV e si internet? Mai iesi din casa...
    Rock tacerea e de aur...
    Cris da-mi numarul tau. Iti dau bip, sa ma suni tu acolo, sa-mi dictezi "key"-le in hex.
    Postati de dragul de a va afla in treaba, ca buni romani? Gasiti ma niste funie, de sapun nu ati auzit, chinuiti-va...
    Pe scurt, vreunul din bagatorii in seama de mai sus, poate sa-si afle singur o singura cheie, fara telefon si fara internet?

@genu: cred ca key aici, in forumul asta, nu sint cuvinte necunoscute... daca unii le-au tradus coduri, e treaba lor, poate stiu mai multa italiana.
    Last edited by maaq21; 20th May 2009 at 02:14.

Dreambox member Expert

Posts Thanks / Likes

Dispari zis urat!
    Meriti ban pe ip, pe rahatu' ala de nick si pe viata in general.Pacat ca poate sa-ti dea un singur om ban pe forum.Pe viata te descurci singur, asta e clar

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Deci eu pun o intrebare si voi sariti cu mistoul? Si atunci care e rolul forumului astuia? Sa va dati aere? Pentru asta e suficient postul Pastelui.

Clader, te simteai lasat pe dinafara... Am zis ce-am zis mai sus pentru aia care posteaza cu miile ca sa ajunga in cartea recordurilor, nu ca ar avea de zis ceva util. Pacat.

ˇsoy madridista! Mentor

Posts Thanks / Likes

Deci eu pun o intrebare si voi sariti cu mistoul? Si atunci care e rolul forumului astuia? Sa va dati aere? Pentru asta e suficient postul Pastelui.

Clader, te simteai lasat pe dinafara... Am zis ce-am zis mai sus pentru aia care posteaza cu miile ca sa ajunga in cartea recordurilor, nu ca ar avea de zis ceva util. Pacat.
    baietii nu sunt rai cu tine insa intrebarile sunt cam aiurea.
    modul in care altii "fabrica" aceste key fara suparare dar te depaseste si nu poti invata postand aici.
    daca vrei key...si nu vrei sa mergi la net atunci sa te sune un prieten. alta varianta nu ai....cel putin ca sa aflii singur keyle....asta cade din start.
    programele spaniole de pe astra (digital+) nu se mai vad.
    numai bine.
    "Lumea este condusa de cu totul alte persoane decat cele pe care le vad neinitiatii" - Benjamin Disraeli

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Nu te supara colegu', dar raspunsurile sunt pe masura intrebarii. E la mintea cocosului ca nu poti sa afli tu singur cheile in creierul muntilor. Daca ar fi atat de usor de obtinut, care ar mai fi rolul sistemelor de codare? De ce ar mai plati operatorii sisteme de codare? Baietii aia care iti pun cheia pe net au cartele "desptepte" care receptioneaza cheia in momentul schimbarii.

Târnacopist Expert
    Posts Thanks / Likes

Ce metoda este de a afla cheile noi atunci cind acestea se schimba? (Sa zicem ca sunt in creierii muntilor unde nu am internet si nici vreo dorinta sa cobor in oras. Pina acum coboram in oras si le luam de pe internet, dar vreau sa mai fac asa. Aceeasi intrebare: cum le afla cei care le posteaza?)

Daca are importanta, folosesc un Kaon KSF100, se pare, dupa ce am citit pe aici, umblat la soft ("cap de mort") pe care l-am primit asa cum este si pe care vreau sa-l folosesc in continuare ( in familie se urmaresc canale spaniole pe astra).
    Iar ai inceput? Acum incerci cu alta clona?

Topic closed!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)