Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 2 of 2
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Talking La curatenia de primavara se dau diverse

1-Receptor analog-digital si cu pozitioner Huth 2060.L-am bagat in priza si functioneaza partea analogica si pozitionerul.Digital nu merge.Ultima data cind a fost folosit mergea.Cu telecomanda.Nefolosit de multi ani.Pret :100 ron.
    Bonus:Antena offset 90cm putin sifonata, nefolosita
    2-DVD recorder Yamada 8400 X.Ultima data cind l-am folosit citea mai greu discurile.Acum nu face eject.Partea de tuner functioneaza.Cu telecomanda. Pret:70 ron
    Bonus: Audio/video selector switch.Conecteaza 3 intrari scart la un tv .Se poate comuta inregistrarea de la cele 3 intrari
    3-Modul Magic cam,transformat matrix cu interfata. Pret:50 ron
    4-Modul AstonCript V1.05. Pret:dati voi pret
    5-Antena 1.2 m militara ruseasca, cu motor.Motorul e romanesc,facut de fabrica..Are un cistig f bun.Functioneaza ca una de 1.5 m.Pret:200 ron
    Bonus:Calculator Spectrum ZX (pentru nostalgici)
    6-Pozitioner Strong fara telecomanda.Cind il bagi in prize se duce la o extremitate.Banuiesc ca unul din relee este blocat.Pret: 40 ron
    Bonus:Telecomanda universala Jolly 5menu
    7-Vind tastatura si mouse wireless.Tastatura e in germana.Pret:40 ron
    8-Proiector Sanyo PLV 20 functional.Am si lampa de rezerva la el nou nouta.Pret proiector: 400 ron . Pret lampa (poate fi folosita si la alte aplicatii):600 ron(a costat 850 ron)
    BonusVD-uri cu filme diverse in carcasa trase pe calculator.50 buc
    9-Imprimanta HP 2600 functionala.Cartusul negru e consumat.Pret:150 ron
    Bonus: Receptor de telefon Gigaset 2000 fara incarcator(pt cine are baza si incarcatorul e ok)
    10-Imprimanta Samsung CLP 500 functionala,cartus cyan consumat.Pret:150 ron
    Bonus:Receptor de telefon Gigaset 3000(pt cine are baza si incarcatorul e ok)
    11-DVD Portland functional.Nu stie sa citeasca dvix.Cu telecomanda.Citeste ff bine orice disc.Pret:50 ron
    Bonus: Audio/video selector switch.Conecteaza 3 intrari RCA la un tv
    12-Masina de scris (2 buc).Cine vrea sa ma intrebe amanunte.Pret:70 ron/buc
    13-Telefon wireless Panasonic,model vechi cu antenna de 15 cm.Functional.Pret:20 ron
    14-Receptor de satelit Kaon de la B**m, cu cartel expirata.Pret:100 ron
    15-Boxe 200W.Facute de mine din pal de 30 mm.Bass de 15 “ si tweeter cu goarna..Imbracat in mocheta.Difuzoarele sunt bune, nu chinezarii.Pret pereche: 600 ron
    Bonus:Transmitator semnal de la portul paralel pe infrarosu Merge cam pina la 10 metri..E pentru imprimanta.Nu stiu daca se folosete si la alceva.Cu alimentatoare, complet,nefolosit.
    16-Camera video Sony Handycam pe 8 mm.Am probat-o si functioneaza , mai putin caseta.M-am interesat si mi s-a spus ca e un defect clasic.Trebuie scimbati niste condensatori.Asa cum e poate fi folosita dar nu poate inregistra.Se livreaza cu geanta Hama ,caseta noua si accumulator nou(in afara de cel din camera).Numai geanta e aproape 100 ron.Pret:200 ron
    Bonus: Filme dvd trase pe calculator fara carcasa 20 buc
    17-Radiocasetofon Sony XR-C350 cu finalul ars.Masca detasabila.Pret:40 ron
    18-Consola pt mixat muzica Numark pe portul serial.Functioneaza cu Virtual DJ.E dementiala, cu 2 display, screech etc.Ideala pentru petreceri .Pret:300 ron
    Bonus: Filme dvd trase pe calculator fara carcasa 25 buc
    19-Tel/Fax Panasonic model KX-F755.Functioneaza f bine.Pret:100 ron
    20-DVD-uri originale cu filme diverse(fabricate in china),in carcasa originala .Caliatativ f bune,cu subtitrare in engleza. 55 buc.Pret 150 ron
    Bonus: Filme divx trase pe dvd-uri ,fara carcasa. 58 buc (sunt cam 5-6 filme pe un disc)
    21-Mouse Track dual scroll. (modelul cu bila mare deasupra).Pret: 20 ron.

Pentru toate produsele pot triimite poze.Cele care au defect nu am incercat sa le repar.
    Prefer ca vanzarile sa se faca in Bucuresti cu proba.
    Daca preturile vi se par mici, sau mari puteti sa spuneti fara jena.

Superbonus: Cine le cumpara pe toate primeste bateria lui Satenicu gratis

Mentor Ahmadinejad Mentor
    Posts Thanks / Likes

Ti-am trimis PM!
    Var cu Adolf, frate cu Iosif si prieten cu Kim...
    Anti-USA, anti-RUSA, anti-UE, anti-MUEEEE-UE member...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)