Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 4 of 4
    I'm the truble man! Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Din aprilie, seriale noi pe Universal Channel

Incepand din luna aprilie, Universal Channel aduce publicului roman mai multe seriale de succes: Imperiul familiei Duque ( 2007), Paris - Directia de Investigatii Criminale(2007) . In plus cinefilii se pot bucura de productii cinematografice precum : The Hot Spot , Everyone Says I Love You , Bringing Out The Dead . Pentru moment postul este distribuit prin platforma digitala DOLCE si urmeaza a fi introdus in reteaua DIGI TV

SURSA: eu, google si site-ul oficial

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ady18 View Post
    Incepand din luna aprilie, Universal Channel aduce publicului roman mai multe seriale de succes: Imperiul familiei Duque ( 2007), Paris - Directia de Investigatii Criminale(2007) . In plus cinefilii se pot bucura de productii cinematografice precum : The Hot Spot , Everyone Says I Love You , Bringing Out The Dead . Pentru moment postul este distribuit prin platforma digitala DOLCE si urmeaza a fi introdus in reteaua DIGI TV

SURSA: eu, google si site-ul oficial

Imperiul familiei Duque si Paris - Directia de investigatii criminale sunt si acum pe Universal, nu doar din aprile. Chiar zilele trecute am vazut un episoadele. Poti sa te uiti pe port.ro la program si ai sa vezi ca deja exista in grila de programe aceste seriale. Nu stiu de ce sunteti asa de in urma cu stirile.
    Am mai vazut pe un post pe aici, ca Universal-ul se va lansa la 1 aprilie oficial. A fost lansat in aprilie 2007 pentru Romania si a fost pe AKTA, avand exclusivitate, pana nu demult cand a fost introdus la Dolce.

I'm the truble man! Expert

Posts Thanks / Likes

Daca scriam chestia asta cand dolce nu avea universal , atunci era foarte ok. Eu iti spun sa te uiti mai atent si ai sa observi ca serialele alea sunt din aprilie. Ba mai mult, tot din aprilie, programul incepe de la 08.50. Ce sa faci, angajati ai romtelecom, boom sau nu stiu mai cine. Nu ma intelege gresit, nu tin cu nimeni , nu sunt abonat la niciun operator. Am fost la toti acum 2 ani. Nu ma intereseaza si nu iau bani pe chestia asta.

Junior Member Friend

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by ady18 View Post
    Daca scriam chestia asta cand dolce nu avea universal , atunci era foarte ok. Eu iti spun sa te uiti mai atent si ai sa observi ca serialele alea sunt din aprilie. Ba mai mult, tot din aprilie, programul incepe de la 08.50. Ce sa faci, angajati ai romtelecom, boom sau nu stiu mai cine. Nu ma intelege gresit, nu tin cu nimeni , nu sunt abonat la niciun operator. Am fost la toti acum 2 ani. Nu ma intereseaza si nu iau bani pe chestia asta.
    Nu sunt niciun angajat al niciunei societati de cablu/DTH. Eu doar sunt abonat Dolce si cablu RCS. Nu tin cu Dolce, dar nici cu RCS/Digi. Fiecare au minusurile si plusurile lor.
    Dar ca sa-ti demonstrez ca cele 2 serialele mentionate de tine sunt si acum in programul Universal-ului si nu vor fi numai din aprilie iti dau link-ul exact: http://www.port.ro/universal_channel...3-26&i_where=1

Astazi (joi 26 martie) ora 00:00 Imperiul familiei Duque. Maine (27 martie) ora 22:00 Paris - Directia de investigatii criminale. Vezi link-ul de mai sus. Iti spun sigur ca ruleaza de mai mult timp aceste 2 seriale pe Universal. Saptamana trecuta am vazut eu un episod din Imperiul familiei Duque.
    Serios acum.

Cu bine, si sper ca nu te-am suparat si nici nu sunt angajat al vreunei companii de cablu/DTH.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)