Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 6 of 6
    I'm the MAN Expert
    Posts Thanks / Likes

Default unde vedem meciul lui gica popescu?

unde vedem meciul lui gica popescu?
    inca nu am vazut nicaieri sa-l dea fta sau in sisteme care se vad...

Gold Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Re: unde vedem meciul lui gica popescu?

Quote Originally Posted by silber
    unde vedem meciul lui gica popescu?
    inca nu am vazut nicaieri sa-l dea fta sau in sisteme care se vad...
    In afara de Romania 1 (sper sa nu uite sa codeze ) se mai transmite pe Sport Tv (Cabo), poate mai apare si vreun feed.

Despre meci, de pe pagina TVR :

Koeman, prezent la "Seara Campionilor"

Antrenorul formatiei Ajax Amsterdam, Ronald Koeman, va fi tehnicianul selectionatei mondiale care va intalni reprezentativa Romaniei in meciul de binefacere "Seara Campionilor", a declarat impresarul Gheorghe Popescu, unul din organizatorii evenimentului.
    "Antrenorul lui FC Porto, Jose Mourinho, a trimis un fax prin care anunta ca, intrand in finala Ligii Campionilor, nu isi poate lasa echipa pentru acest meci", a spus Popescu.
    Koeman va sosi, marti, in Romania cu un avion particular.
    Gala "Seara Campionilor" va avea loc, marti, la ora 20.00, la Craiova, pe stadionul "Ion Oblemenco" si va consta intr-un meci amical de fotbal ce va opune reprezentativa Romaniei unei selectionate mondiale.
    Aceasta partida are ca scop stringerea de fonduri pentru modernizarea unei sectii a unui spital de copii, care va purta numele fostului fotbalist Zoltan Crisan.
    Gheorghe Popescu a afirmat ca portarul de rezerva al selectionatei mondiale va fi bosniacul Adnan Guso, de la Universitatea Caiova. "Guso va fi rezerva lui Claudio Taffarel. Din echipa vor mai face parte, printre altii, Hristo Stoicikov, Sinisa Mihajlovici, Michael Forsell, eu, Gica Hagi, Dan Petrescu, Josep Guardiola, Damiano Tomassi, utimii doi urmand sa vina maine. Mai asteptam confirmari de la Kaha Kaladze si Mathias Almeyda", a spus Popescu.
    Agentul FIFA a precizat ca din reprezentativa Romaniei vor face parte majoritatea fotbalistilor invitati, exceptie facand jucatorii de la Steaua. "Chiar si Cristi Chivu va fi prezent si, desi este accidentat, sa speram ca va putea juca macar cateva minute. Cei de la Steaua n-au facut nimic ilegal, pentru ca invitatia putea fi refuzata sau acceptata. Imi pare foarte rau de Dorinel Munteanu, cu care am jucat 12-13 ani si cred ca i-ar fi placut sa participe. Am vazut ca si Radoi ar fi vrut sa vina, dar este dreptul celor de la Steaua sa refuze. Probabil ca au un program foarte incarcat. Initial vroiam ca Dorinel sa faca parte din selectionata mondiala, dar stiind ca este inca in vizorul lui Iordanescu, il lasasem sa joace pentru nationala Romaniei", a spus Popescu.
    Gheorge Popescu a declarat ca alti jucatori celebri nu pot onora invitatia deoarece sint angrenati in competitii cu echipele de club sau cu echipele nationale.

I'm the MAN Expert
    Posts Thanks / Likes

tantalai de la tvr1 codeaza...
    speram la feed....

I'm the MAN Expert
    Posts Thanks / Likes

nici un feed?

Gold Member Expert
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by silber
    nici un feed?
    Probabil codat pe 7 est (ca de obicei la transmisiile Romania 1), in rest nimic.
    Bine ca filmul de pe TVR 2 au uitat sa-l codeze ...

I'm the MAN Expert
    Posts Thanks / Likes

filmul de pe tvr2 e codat la mine....
    eu stau pe tvr1 si ascult meciul...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)