Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 50
    Junior Member Friend
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Mutu revine in actiune

Bologna-Fiorentina 1-3. Mutu doua a inscris....

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Thumbs down

Quote Originally Posted by vladcarama View Post
    Bologna-Fiorentina 1-3. Mutu doua a inscris....
    asa si? care e problema ? tot un drogat si un analfabet ramane.....macar daca ar fii vreun fotbalist cum crede el........se viseaza el hagi dar e departe rau de el......e de vina cine-l baga in seama.....ca prostii au mintea odihnita si nu e bine sa te pui cu ei......bine ar fii sa ajunga sa plateasca daune lui chelsea pentru ce-a facut......ar ajunge asa cum s-a nascut : muritor de foame.....asta meriti cand esti prost ( vorba unui impresar " mutu e un taran prost de la calinesti").....are mare dreptate (nu va mai spun care e impresarul ala )........

Fan Barca Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Mda

Quote Originally Posted by BADE View Post
    asa si? care e problema ? tot un drogat si un analfabet ramane.....macar daca ar fii vreun fotbalist cum crede el........se viseaza el hagi dar e departe rau de el......e de vina cine-l baga in seama.....ca prostii au mintea odihnita si nu e bine sa te pui cu ei......bine ar fii sa ajunga sa plateasca daune lui chelsea pentru ce-a facut......ar ajunge muritor de foame.....asta meriti cand esti prost ( vorba unui impresar " mutu e un taran prost de la calinesti").....are mare dreptate (nu va mai spun care e impresarul ala )........
    Ma BADE dute si tu la oi lasa dream si key si lnb ca nu is de tine

Omu scrie de scor si ca Mutu a dat 2 goluri si tu te aprinzi sari in sus si il faci pe ala cu ou si cu otzet

Mda forum de hobby cica

@+

Unemployed Expert

Posts Thanks / Likes

Talking

Quote Originally Posted by try2learn View Post
    Ma BADE dute si tu la oi lasa dream si key si lnb ca nu is de tine

Omu scrie de scor si ca Mutu a dat 2 goluri si tu te aprinzi sari in sus si il faci pe ala cu ou si cu otzet

Mda forum de hobby cica

@+
    Lasa-l moo, nu vezi ce multe puncte de reputatie are! Pe ce crezi ca le-a facut rost?
    un server câteva receivere si ceva pasiune...

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

asa si? care e problema ? tot un drogat si un analfabet ramane.....macar daca ar fii vreun fotbalist cum crede el........se viseaza el hagi dar e departe rau de el......e de vina cine-l baga in seama.....ca prostii au mintea odihnita si nu e bine sa te pui cu ei......bine ar fii sa ajunga sa plateasca daune lui chelsea pentru ce-a facut......ar ajunge asa cum s-a nascut : muritor de foame.....asta meriti cand esti prost ( vorba unui impresar " mutu e un taran prost de la calinesti").....are mare dreptate (nu va mai spun care e impresarul ala )........
    Adevarul ca numai un taran si un drogat ar putea da peste 100 de goluri in Serie A.
    Te pricepi si tu la fotbal cum ma pricep eu la baseball si oina.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Red face

Quote Originally Posted by Major View Post
    Adevarul ca numai un taran si un drogat ar putea da peste 100 de goluri in Serie A.
    Te pricepi si tu la fotbal cum ma pricep eu la baseball si oina.
    eu iti urez sa castigi si tu la pariuri cat am castigat eu......si dupa sa vii sa discuti cu mine despre fotbal....hagi daca n-a dat atatea goluri in serie A si a mai jucat si in serie B cu brescia inseamna ca a fost un jucator mai slab decat handicapatu' asta de mutu ? cand or sa joace cu serbia sa vezi ce mai joaca.....se califica romania cu mutu la modiale maine .cred ca ai vazut atatea meciuri de fotbal cate am vazut eu de baseball.......

superstar Expert
    Posts Thanks / Likes

Default mutulica...

cu serbia nu joaca numai mutulica.ceilalti 10 oricum sunt mai slabi decit cei 10 care l inconjurau pe Hagi.Si sincer,in afara de meciul cu Argentina nu mi aduc aminte de o partida cu adevarat mare facuta de Hagi.

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Red face

Quote Originally Posted by bebelsat View Post
    cu serbia nu joaca numai mutulica.ceilalti 10 oricum sunt mai slabi decit cei 10 care l inconjurau pe Hagi.Si sincer,in afara de meciul cu Argentina nu mi aduc aminte de o partida cu adevarat mare facuta de Hagi.
    ce varsta aveai atunci? columbia, tara galilor nu-ti spun nimik? sincer mutu imi provoaca greata....un jeg de om mai mare ca el rar vezi.......eu sunt un suporter al lui juventus......cand a jucat mutu la ei(mai mult in acte) am fost tinta ironiilor prietenilor....era singurul jucator pe care nu-l voiam sa-l vad la juve.......oricine altul nu mai handicapatu' asta nu......oricum a fost varza,l-au luat fiindca a venit gratis dupa scandalul cocaina....cand s-a terminat campionatul l-a luat prandelli ca altfel se intorcea cred ca in romania la dinamo ca nimeni nu-si dorea un drogat pe care sa dea cateva milioane ....

superstar Expert
    Posts Thanks / Likes

Default virsta...

ce varsta aveai atunci? columbia, tara galilor nu-ti spun nimik? sincer mutu imi provoaca greata....un jeg de om mai mare ca el rar vezi.......eu sunt un suporter al lui juventus......cand a jucat mutu la ei(mai mult in acte) am fost tinta ironiilor prietenilor....era singurul jucator pe care nu-l voiam sa-l vad la juve.......oricine altul nu mai handicapatu' asta nu......oricum a fost varza,l-au luat fiindca a venit gratis dupa scandalul cocaina....cand s-a terminat campionatul l-a luat prandelli ca altfel se intorcea cred ca in romania la dinamo ca nimeni nu-si dorea un drogat pe care sa dea cateva milioane ....
    cu tara galilor am avut un noroc chior.uiti ca au ratat aia un 11 m.la columbia ,traiasca raducioiu.stiu,ai sa zici ca ce gol a dat ,nu se rotea mingea,cel mai frumos gol pe eurosport ,etc.
    il apreciez pe mutulica pt puterea de a reveni,cind toti ziceau ca e terminat s a ridicat binishor.ca chelsea cere bani?trebuiau sa ceara la toti drogatii din fotbalul englez.ca l musca de cur ,i. becali?ei na,ce sa zic sfintul ioan...

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Wink

Quote Originally Posted by bebelsat View Post
    cu tara galilor am avut un noroc chior.uiti ca au ratat aia un 11 m.la columbia ,traiasca raducioiu.stiu,ai sa zici ca ce gol a dat ,nu se rotea mingea,cel mai frumos gol pe eurosport ,etc.
    il apreciez pe mutulica pt puterea de a reveni,cind toti ziceau ca e terminat s a ridicat binishor.ca chelsea cere bani?trebuiau sa ceara la toti drogatii din fotbalul englez.ca l musca de cur ,i. becali?ei na,ce sa zic sfintul ioan...
    eu vorbesc de meciul cu tara galilor cand a castigat romania la bucuresti cu 5-1(5-0 ) la pauza.........si au fost mai multe meciuri ale lui hagi.......pe cand mutu cand sa bata 11 m cu italia a aparat buffon..........eu nu-l sufar pe mutu ca e un jeg ce se crede buricul pamantului......si se crede asa ca e prea bagat in seama......

Banned Expert
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

eu iti urez sa castigi si tu la pariuri cat am castigat eu......si dupa sa vii sa discuti cu mine despre fotbal....hagi daca n-a dat atatea goluri in serie A si a mai jucat si in serie B cu brescia inseamna ca a fost un jucator mai slab decat handicapatu' asta de mutu ? cand or sa joace cu serbia sa vezi ce mai joaca.....se califica romania cu mutu la modiale maine .cred ca ai vazut atatea meciuri de fotbal cate am vazut eu de baseball.......
    Bade,
    Daca te pricepi asa cum spui, la pariuri, ai doua meciuri :
    Ajax Amsterdam vs Heracles Almelo
    Steaua Bucuresti vs Slovan Bratislava

daca ghicesti cele 2 pronosticuri, te cred ca te pricepi la pariuri.
    daca ghicesti doar unul, te apropii de amator, daca nu ghicesti nimic, sa nu mai vorbesti despre pariuri.

Simplu.

PS
    Ce echipe ai gasit sa compari, Tara Golurilor cu Italia...
    Pai cu galezii si eu dadeam gol, dar cu italienii nici nemtii nici brazilienii nu prea se baga...
    Poate argentinienii...

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Talking

Quote Originally Posted by gabrield View Post
    Bade,
    Daca te pricepi asa cum spui, la pariuri, ai doua meciuri :
    Ajax Amsterdam vs Heracles Almelo
    Steaua Bucuresti vs Slovan Bratislava

daca ghicesti cele 2 pronosticuri, te cred ca te pricepi la pariuri.
    daca ghicesti doar unul, te apropii de amator, daca nu ghicesti nimic, sa nu mai vorbesti despre pariuri.

Simplu.

PS
    Ce echipe ai gasit sa compari, Tara Golurilor cu Italia...
    Pai cu galezii si eu dadeam gol, dar cu italienii nici nemtii nici brazilienii nu prea se baga...
    Poate argentinienii...
    pai e simplu ajax bat.........iar referitor la steaua un parior adevarat nu pariaza NICIODATA pe meciuri amicale.......ca se poate intampla orice...si ca sa fii parior nu joci ca la pronosport meciuri alese de altul, le alegi tu...eu am jucat la pronosport de la varsta de 7 ani..uite duminica am riscat 440 lei pe osasuna, ultima in clasamanent..uite sa vezi ce-am facut saptamana asta la pariuri pe un site din 50 lei.....aici ai poze.....http://forum.paytv.ro/showthread.php?t=89279&page=5

Banned Expert
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Daca erai parior adevarat, stiai ca va fi egal la meciul cu Steaua.

Despre ajax, iar gresesti, pun miza dubla pe faptul ca nu vor bate.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Adrian Mutu = Branza buna in burduf de caine. Calitati sportive exceptionale, dar un nivel de educatie submediocru si cu lacune majore. Am zis!

Member Mentor
    Posts Thanks / Likes

Smile

Quote Originally Posted by spectator View Post
    Adrian Mutu = Branza buna in burduf de caine. Calitati sportive exceptionale, dar un nivel de educatie submediocru si cu lacune majore. Am zis!
    uite si pe cineva care e de acord cu mine...............calitatile lui sportive nu sunt chiar exceptionale ....sa nu exageram.....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)