Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 12 of 12
    Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Default Vreau Digi !!!!!!

Fanta, Spartacus etc explicaţi vărog cum pot avea primul sau al dolea riciver Digi deorece la RCS Turda nu a fost aparatură din octombie anul trecut şi nici la RCS Cluj nu prea este.
    De cīnd e digi se găseşte numai cu pile şi relaţi Dolce este cīt doreşti.
    O mătuşă mă sună sşptămāna trecută că īi trebuie digi. iam explicat cş nu se poate deorece la Turda nu este la Cuj trebuie vīnat să găseşti. şi se dă numai personal deci nici o şansă. Īmi spune că avănd telefon Romtelecom i-a fost oferit dolce dar ar vrea Digi că īn Dolce sunt mai puţine programe Ungureşti.
    I-am explicat să-şi ea gāndul.
    Am fost şi eu un cīrpaci de instalator Digi pe vremuri şi nici odată nu era aparatură.
    De ce nu este aparatură Digi să-mi răspundă cineva şi la concurenţă se găsete cel puţin īn judeţul Cluj aşa este situaţia de la īnceputuri pănă azi.
    Dacă cererea este prea mare trebuie īnfiinţată fabrici că cerere este someri sunt destui la Jucu līngă fabrica Nokia se poate face fabrica ricivere Digi

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

banditata ,esti din TurdaDaca da cumantu pleaca din spania in romania(turda) in data de 11 si are un contract si un aparat cumparat pe care vrea sal rezilieze.Da ca vrei iti vinde aparatu sau treceti echipamentul pe numele tau.
    Daca esti interesat contacteaza-ma.

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by banditata View Post
    Fanta, Spartacus etc explicaţi vărog cum pot avea primul sau al dolea riciver Digi deorece la RCS Turda nu a fost aparatură din octombie anul trecut şi nici la RCS Cluj nu prea este.
    De cīnd e digi se găseşte numai cu pile şi relaţi Dolce este cīt doreşti.
    O mătuşă mă sună sşptămāna trecută că īi trebuie digi. iam explicat cş nu se poate deorece la Turda nu este la Cuj trebuie vīnat să găseşti. şi se dă numai personal deci nici o şansă. Īmi spune că avănd telefon Romtelecom i-a fost oferit dolce dar ar vrea Digi că īn Dolce sunt mai puţine programe Ungureşti.
    I-am explicat să-şi ea gāndul.
    Am fost şi eu un cīrpaci de instalator Digi pe vremuri şi nici odată nu era aparatură.
    De ce nu este aparatură Digi să-mi răspundă cineva şi la concurenţă se găsete cel puţin īn judeţul Cluj aşa este situaţia de la īnceputuri pănă azi.
    Dacă cererea este prea mare trebuie īnfiinţată fabrici că cerere este someri sunt destui la Jucu līngă fabrica Nokia se poate face fabrica ricivere Digi

Nu sunt din jud. Cluj, dar pot sa confirm, ca lipsa de echipamente persista peste tot in tara.
    Peste asta din 1.februarie au ingraunat si achizitionarea.Clientul trebuie sa se duca personal, cu buletin, contract locuinta, si ultima factura de la electrica.
    Sunt curios citi oameni tin la ei in buzunar contract locuinta, si factura electrica?
    Cred ca multi, se intorc nervos si se duc la.....concurenta!

Banned
    RDI - Board Banned Avatar

Posts Thanks / Likes

Si la concurenta nu au ce vor si se intorc cu contractul de casa

Strajernic Expert
    Posts Thanks / Likes

Maine dau o fuga pe la centrele din Bucale poate ma fac cu un receptor si doua cartele

Bagator de/in seama Teacher
    Posts Thanks / Likes

Ma bucur ca mai sunt si useri din Turda pe-aici Si eu am fost sa intreb de oferta asta cu al 2-lea receptor si m-au trimis la Cluj. N-am avut timp de mers p'acolo asa ca stau linistit cu un singur receptor ca nu ma manca asa tare incat sa fac plecaciuni in fata lor

Junior Member Junior

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by sebyss View Post
    Ma bucur ca mai sunt si useri din Turda pe-aici Si eu am fost sa intreb de oferta asta cu al 2-lea receptor si m-au trimis la Cluj. N-am avut timp de mers p'acolo asa ca stau linistit cu un singur receptor ca nu ma manca asa tare incat sa fac plecaciuni in fata lor
    Din pacate trebuie sa confirm ca nici in Zalau nu sunt receivere...

Wind of change Expert
    Posts Thanks / Likes

Si poate prinzi si o oferta cu un abecedar gratuit.Ca ai cam ucis sarmana limbuta romana.

Strajernic Expert
    Posts Thanks / Likes

Canci receptoare pe Bucuresti au doar cartele....

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Saptamana asta vor fii si receptoare, asa ca fiti pe faza...
    Day by day - opiniile mele
    "Never argue with idiots. People can confuse you with them."
    ---------------------------------------------------------
    DM 7020S; HSS-1160NA; Offset 1,2 Al +
    Moteck DigiPower SG-2100
    (53°E - -30°W) + Hama Lypsi HQ Universal Single LNBF

Strajernic Expert
    Posts Thanks / Likes

O sa fiu pe faza dar unde in Bucuresti, un centru ceva ca nu am timp sa ma plimb din centru in centru.

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Militianu View Post
    O sa fiu pe faza dar unde in Bucuresti, un centru ceva ca nu am timp sa ma plimb din centru in centru.
    Caseria Berceni, Libertatii..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)