Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Results 1 to 7 of 7

Thread: OFFTOPIC

Administrator Expert
    Posts Thanks / Likes

Default OFFTOPIC

Deoarece in ultima perioada s-a trecut cu mult limita bunul simt in discutiile dintre anumiti useri am hotarat sa blochez definitiv aceste topicuri.
    Nu e vorba de cenzura , toate "aberatiile" pot fi citite in continuare.
    In cateva ore voi stabili un moderator pentru aceasta sectiune care va avea sarcina precisa sa blocheze orice astfel de topic si userul care foloseste injuri sau atacuri la adresa altui user.
    Pentru a fi clar inteles va reamintesc ca aceasta sectiune este destinata doar dicutiilor legate de operatori DTH si nu este o sectiune de promovare a micilor afaceri pe care le au anumiti useri.
    Tocmai pentru a nu fi suspectat de o pozitie pro Digi TV,desi cred ca sunt cel mai indreptatit sa am o opinie,am hotorat ca pentru o perioada sa nu mai scriu in acesta sectiune ,urmand sa intervin doar in cazuri extreme.
    Repet : indiferent de numele userului sau de numarul de topicuri acesta va si banat si blocat daca va mai folosi injuri si atacuri la adresa altui user.Pentru astfel de exprimari elevate aveti la dispozitie sectiunea offtopic a acest board.

Fanta
    RDI Team
    Dupa ce am confiscat domeniul liga1.ro a venit randul ligii a doua : http://www.lpf2.ro

http://www.liga1.ro/ cel mai tare site din lume dedicat fotbalului autohton.
    Vizitati-l si o sa primiti de la mine !

Junior Member Teacher
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

De acord cu Fanta,promit ca incerc sa nu mai folosesc cuvinte jignitoare pe acest board,dar nu-mi cere sa nu fi indignat de propietari unor spatii comerciale cu dimensiunea 3M X 3M care din lipsa totala a vanzarilor incerca salvarea din agonie promavand serviciile unui operator D.T.H.romanesc total neserios care pe de asupra practiva si preturi fara o acoperire in ceea ce priveste serviciul oferit.
    Imi cer scuze inca odata pentru acea iesire singulara si sper ca Fanta si admin m-ati inteles ce am vrut sa spun.
    BOOM TV betatester !

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

@Fanta

INJURII? .... Cred ca visezi ... CATERINCAH ai vrut sa zici Sau poate ai uitat cum la luai cu amicii tai in pleasma asta primavara ... Eu zic sa te mai gandesti un pic ...

ovex

Senior Member Expert
    Posts Thanks / Likes

Ar fi bine sa si banezi citiva useri care din pacate sunt prietenii tai....(sau cred ca sunt prietenii tai)

Bagator de seama Expert
    Posts Thanks / Likes

O decizie justa luata de Fanta
    Weekend-ul asta s-a depasit orice limita a bunului simt de catre unii. M-am ingrozit cand am vazut ca pe aproape toate topicurile erau doar certuri, nimic folositor

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

din pacate am fost si eu implicat intr-una dintre aceste certuri. chiar daca nu eu am inceput imi cer scuze fata de Fanta...

arhanghelxxl
    Guest

Sal'[email protected]

EHEHE de cand asteapta unii useri sa se mai racoreasca atmosfera !

Sa de-a Domnul ! SA FIE INTR-UN CEAS BUN! (MODERATORUL->>>@nepartinitor )

Sal'[email protected]

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)