Register

Welcome to the RDI-Board Community.

If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed.

Donate Now Goal amount for this month: 100 EUR, Received: 100 EUR (100%)
Donate to support this site...

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 19
    Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Calitatea Antenelor Digi creste

noile antene au montura mai solida si un lucru bun au schimbat Lnb-ul .se poate obtine foarte usor pe toate patru Tp-urile 98%.Exista o marja mai mare de reglajPs. Unghiul de inclinare al LNB-ului este aproape 0
    Parabolica-1.5m Al. (72.0°E-30.0°W).Parabolica -1,2m Al (80.0°E-30.0°W) Vara 2017 ,3 de ani de la decesul RADIO VACANTA .2 Aprilie 2016, au trecut 28 de ani de la disparitia lui TUDOR VORNICU,cel mai mare realizator de televiziune din toate timpurile,trecute ,prezente si viitoare.Tudor Vornicu...IREPETABIL.08.Aprilie 1989 ultimul "La sfarsit de Saptamana"semnat TUDOR VORNICU

Member Mentor
    RDI - Board Default Avatar

Posts Thanks / Likes

Mersi DIGI futui dupa ce am luat doua Kituri cu antena, Lnb, H1120/1160 etc.
    Ce sa fac acum ? Sa ma duc sa le dau antena veche in schimbul uneia noi ? Nu prea cred.

Deci am luat TEAPA si vreau nu vreau trebuie sa-mi placa. E chestia ca incep sa ma inervez tot mai mult cind vad ce mai scoate DIGI acum pe piata, si eu FRAIERUL le-am si cumparat in loc sa le inchiriez.

Rusine sa le fie

Member Mentor

Posts Thanks / Likes

@mediaset
    Schimba te rog titlul in ,,Calitatea antenelor Digi creste''sau asa ceva pt.ca altfel induci lumea in eroare...eu am citit doar titlul si am si sarit sa vad care sint programele unde calitatea a crescut... am stat toata noaptea de ma dor deja ochii de atita holbat la tv si ca si in fiecare zi concluzia finala a fost aceeasi: nici urma de imbunatatirea calitatii ba chiar unele programe se vad parca mai prost calitativ...un singur lucru nu inteleg: din moment ce toate 3 Tp. au fost ,,aerisite'' nu ar fi normal ca intr-adevar sa creasca calitatea imaginii pe unele programe?

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

M-am saturat de inculti ca voi care cu toti aveti Digi Tv si nu stiti decat sa aruncati cu pietre.Duceti-va in **** mea la Focus si platiti dublu pentru juma de programe si alea care sa vad ca curu.
    BOOM TV betatester !

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Frate, te-o batut soarele in ceafa? Eu propun sa-ti verifici un pic limbajul, chiar nu se face sa injuri ca la usa cortului.

_...._ Expert
    Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Radu
    M-am saturat de inculti ca voi care cu toti aveti Digi Tv si nu stiti decat sa aruncati cu pietre.Duceti-va in p*la mea la Focus si platiti dublu pentru juma de programe si alea care sa vad ca curu.
    Uite unde era cultura lipsa la ceilalti, ma bucur ca avem printre noi, un personaj marcant, de un inalt nivel cultural!
    The Bible is like a software license, no one actually reads it, they just scroll to the bottom and click I agree!

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

HUUUUAAAAAAAAA ... Ii cumva rost de scandal pe aici Ca mie i-mi plac topicele cu scandaluri ... indiferent de subiect ...

ovex

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

io's de aproape 2 ani pe aici....da' parca incep sa ma satur....cu zi ce trece apar tot mai multi destepti care isi dau aere de parca ei or lansat satelitii pe orbita....nu poti sa zici nimic ca hop, sar si ei sa-si dea cu parerea....nu poti sa critici ca imediat sar sa te puna la colt...
    da' stau si ma gandesc: pai cum draq sa te miri ca apar din astia cand ei sunt rezultatu' aparitiei unor sisteme dth care sunt cum sunt....cine stie intelege ce am vrut sa zic....

Junior Member Teacher

Posts Thanks / Likes

M-am saturat de inculti ca voi care cu toti aveti Digi Tv si nu stiti decat sa aruncati cu pietre.Duceti-va in p*la mea la Focus si platiti dublu pentru juma de programe si alea care sa vad ca curu.
    Domnule esti destul de incult pt a avea digi...nici nu meriti altceva! Felicitari!

Inimos din cale afara Expert
    Posts Thanks / Likes

Fratilor nu o fi revenit pe scena ANTONYIO ala de mai demult, cel care scotea numai perle din taste?
    Oamenii se nasc si mor, fara ca macar sa aibe idee unde se afla cu adevarat si care e sensul existentei.

Moderator Expert
    Posts Thanks / Likes

Calitatea imaginii unui provider trebuie sa creasca prin imbunatatirea semnalului de pe satelit, nu prin furnizarea de echipament mai performant...
    Asta nu inseamna ca nu trebuie sa apreciem faptul ca au inceput sa isi revizuiasca atitudinea fata de conservele pe care le vand...
    Sa speram ca serviciul pe satelit va creste calitativ... si la acelasi pret
    Salut Prieteni!

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Z0ltan
    Domnule esti destul de incult pt a avea digi...nici nu meriti altceva! Felicitari!

dute tu in p*ula mea

Gold Member Expert

Posts Thanks / Likes

Quote Originally Posted by Radu
    ..si tu

Junior Member Teacher
    Posts Thanks / Likes

Default Acest topic a avut un caracter pur informativ

Acest topic a fost postat de mine cu un caracter pur informativ,Nu s-a facut nici o aluzie ca un alt operator este mai bun decat celalalt.toti au +s-au - .Era vorba despre imbunatatirea performantelor de receptie ale unui operator DTH care se pare a tinut cont printre altele si de parerile noastre postate pe acest forum.Nu stiu de unde atata rautate.
    Parabolica-1.5m Al. (72.0°E-30.0°W).Parabolica -1,2m Al (80.0°E-30.0°W) Vara 2017 ,3 de ani de la decesul RADIO VACANTA .2 Aprilie 2016, au trecut 28 de ani de la disparitia lui TUDOR VORNICU,cel mai mare realizator de televiziune din toate timpurile,trecute ,prezente si viitoare.Tudor Vornicu...IREPETABIL.08.Aprilie 1989 ultimul "La sfarsit de Saptamana"semnat TUDOR VORNICU

Very Iritant Person Expert
    Posts Thanks / Likes

mo onyx .....bietul zoltan incercase sa faca quote si nu i-a iesit....acuma chiar vrei sa stea toti la coada?!?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)